To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Leki uspakajajÄ…ce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

owiwia7
Dziewczyny, który z preparatów bez recepty jest dobry?

Mam notoryczny ucisk w piersiach wynikający z silnego stresu. Nie mogę oddychać, dziś czuję się już tak jakbym od pasa w górę miała w plecach zakwasy.. jeszcze czegoś takiego nigdy nie miałam.. jestem tak spieta, że chyba te moje nieszczęsne mięsnie się przeciążyły..

mam zamiar iść do lekarza, ale zastanawiam się, czy nie ma jakichś skutecznych leków bez recepty, na odciążenie układu nerwowego?
iza1982
lekkie stany napięcia zniweluje persen czy walerin itp. lub choćby zwykła melisa do zaparzania plus spacery.

Natomiast jeśli zły stan u Ciebie jest przewlekły i cięższy,to raczej nie unikniesz wizyty u lekarza w celu uzyskania recepty na choćby pramolan...
milutka
neo-persen jest dobry, a na taki ucisk polecam validol, mi pomaga.
owiwia7
Wypróbowałam Kalmsy i Tunisol, ale po dwóch dniach przestało działać.. icon_sad.gif
Dorott
ja brałam takie zwykłe ziołowe tabletki na uspokojenie...bardzo mi pomagały



a dziś dostałam od lekarza ziołowe BELLERGOT
Pilawianka
Tabletki uspokajające z labofarmu, te które wstawiła Dorott, są bardzo dobre i nie otumaniają. Tylko śmierdzą strasznie.
Validol tez jest dobry, to tabletki do ssania sÄ….

Najlepiej jednak pójść do lekarza.
KAROLA3DAW
Oliwia dobrze ze napisalas i dalas mi do zrozumienia ze i u mnie te co prawda do zniesienia i jak na razie dwukrotne bole w piersiach to na tle nerwowym icon_wink.gif
Laczylam to z "krzywym spaniem" chociaz loze malzenskie mam ostatnio tylko dla siebie (Mezus na turnusie rehabilitacyjnym i to chyba ta tesknota mnie do takich skrajnosci doprowadzila 37.gif )
Jutro kupie sobie meliske icon_wink.gif

Moja mamcia uspokaja sie wlasnie tymi co Dorott wrzucila ale ja mam nadzieje jeszcze ich nie potrzebuje icon_smile.gif
owiwia7
dzięki dziewczyny, zakupię więc..
Tigerek
Na dłuższą metę - deprim, może być forte. Dziurawiec działa antydepresyjnie.
Pilawianka
Dziurawiec tak ale wyciąg alkoholowym bo antydepresyjna hiperycyna rozpuszcza się w etanolu. Herbatka z dziurawca to tylko na wątrobę dobrze działa.
owiwia7
u mnie do tej pory najlepiej działały dwie lampki wina 37.gif ale o ile mam nadzieję, że alkoholizm mi nie grozi, to na pewno pogorszenie wyglądu zewnętrznego na pewno.. icon_sad.gif
owiwia7
A czy można łączyć deprim z tymi ziołowymi tabletkami? Wiem, że Deprim trzeba dość długo przyjmować a mi by się przydało coś od zaraz.. strasznie mnie męczy ten ucisk..
Pilawianka
Deprim to właśnie ekstrakt z dziurawca. To na początkowe stadia depresji a twoje objawy mi bardziej nerwicowo wyglądają. Moim zdaniem dla ciebie lepsze te uspokajające albo validol.
marghe.
Na mnie nie działały żadne środki dostępne bez recepty.
Idź do lekarza
owiwia7
A teraz dowcip.. chciałam zapisać się do lekarza w jednej z dużych "sieci", gdzie mam wykupiony abonament. W godzinach kiedy mogę pójśc, dostępne wizyty są za ok. tydzień icon_wink.gif i po co ja płace ten abonament? państwowo z dnai na dzień przyjmują.. eh... w sobotę pojade na ostry dyżur.. dziś miałam jechać, ale mąż mnie na kolację zabrał a bardzo mało czasu spędzamy razem..

dodatkowe odczucia od dnia dzisiejszego takie trzepotanie serca, że mam wrażenie, że głęboko w żołądku bić zaczyna a potem jak bąbelki z wody mineralnej to moje serce ucieka mocno łomocząc do gardła..

chyba jest coraz gorzej.. icon_sad.gificon_sad.gif
harkon
Objawy nerwicowe jak nic.. Ja jestem weteranką stanów lękowych i napadów paniki - u mnie nie pomagał żadne leki bez recepty. Natomiast zawsze brałam oprócz przeciwlekowych takze antydepresanty jako głowny lek. Mam nadzieję, ze trafisz na sensownego lekarza. Trzymam kciuki!
owiwia7
dzięki Harkon.. i daj Boże.. bo nie radzę już sobie.. icon_sad.gif
biedronka83
Mi również pomagają tabletki z Labofarmu.
Bianka
CYTAT(marghe. @ Thu, 22 Nov 2012 - 04:40) *
Na mnie nie działały żadne środki dostępne bez recepty.
Idź do lekarza


Doklanie!
domi
Ja mam takie objawy przed egzaminem. Ostatnio już dzień przed i dzień po 37.gif . Uciska mnie w klatce, kłujacy ból po lewej stronie klatki, problemy z oddychaniem. Zastanawiam sie czy nie iść do lekarza i nie poprosić o jakies porządne leki, które bym brała kilka dni przed egzaminem. Zwłaszcza, że nie wiem co mam sobie kupić bez recepty. Jestem wrażliwa na takie zioła uspokajające. Nawet melisa mnie usypia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.