To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nie ma juz mojej Gamusi:((((

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
przeczytalam wlasnie mail od mojej mamy ...zwlekali zeby mi powiedziec bo nie wiedzieli jak i kiedy...musieli uspic moją Gamusie ostatnią z jamnikowej naszej rodziny;((( nie moge sie pozbierać
jako jedyna byla ruda, leży kolo swojego taty i ciotki w ogrodzie moich rodzicow....
nie mam z kim pogadać bo wczesna pora dlatego musialam napisać....
Mi
maja, bardzo mi przykro przytul.gif
Gamusiu biegaj szczęśliwa za TM!
A_KA
Wiem, co czujesz...

przytul.gif
harkon
Maja, współczuję... Wiem, co znaczy stracić ukochanego Przyjaciela. Dla Gamy (*)
Zelda
Gamunia w lutym mialaby 11 lat..odeszla najmlodziej ze wszytskich moich jamniczkow...
Moja Hania w srode wziela z mojego notesu zdjecie Gamy, przynisla i zaczela plakac...ze taka malutka, slodka..spala z tym zdjęciem, potem wsadzila sobie do torebki i ma go caly czas przy sobie jak gdzies wychodzimy...
powiedzialam to mamie rozmawiajac z nia wieczorem w srode...o smierci Gamy dowiedzialam sie dzis rano z maila
mama mi napisala dzis ze Gamusia odeszla w srode...to nie pierwsza taka sytuacja ze Hanka cos "wie"....
dziwne to wszystko...
Agnieszka_82
Maju, strasznie mi przykro icon_sad.gif
Gamusiu (*)
pcola
Maja,

przytul.gif
Pecia
Maju, przykro mi
wyobrażam sobie jak Ci ciężko





a Hania jest czarodziejkÄ… icon_smile.gif ....tak jak moja Zuzia
Zelda
Gamunia zostala zagryziona przez psa sÄ…siadow..icon_sad.gif((((((( tata wracal z niÄ… ze spaceru, juz byli kolo domu, pies wyskoczyl z auta, byl z wlascicielem, takie psy majÄ… zakaz w stanach wychodzenia po za ogrodzenie a jesli to na krotkiej lince i w kagancu...tata zostal pogryziony strasznie , pojechali z tym facetem od razu do weterynarza, Gamusia nie cierpila, tak mowil weterynarz , dostala od razu zastryzk przeciwbolowy, ale niestety nie bylo szansy na uratowanie jej icon_sad.gif((( to tak strasznie boli:((
tata szedl z Gamusia stała trasa ktorą ja tez chodzilam razem z dziecmi i z nią....nawet nie chce mysle co by bylo gdyby szedl wtedy tez z dziecmi;((
u rodzicow byla policja, killera sasiadow zabrali.pozwolili pochowac GamusiÄ™ w ogrodzie, dostali na pamiatke odcisk jej Å‚apki:(
nie mogę się pozbierać.......
Agnes84
Maja przytul.gif Trzymaj się... Z czasem będzie lepiej...

Uśpili tamtego psa? Chyba powinno tak być. A Tata jak się czuje?
Zelda
Mama nie wie co sie stalo z tamtym psem..wie że go zabrali, ale czy jest na obserwacji czy go uspili nie wiem..
Agnes troche lepie będzie..ale ja mialam calą rodzine psiakow..Gamoń byla najmlodsza...wszystkie odeszly po 15 rz.najstarsza miala ponad 17lat.Gamcia to taka moja coreczka byla, wstawalam do niej w nocy, karmilam ją, nawet na uczelnie ze mną jezdzila, jej mama to suka kolezanki, tata był mój.
z jej smiercia zakonczylo sie cos bardzo pięknego, nasza czarna mafia(większość psiakow byla czarna podpalana) jest juz razem i ganiaja teraz wszystkie razem.
tata jest w zlym stanie, dostaje jakies leki , jezdzi na zmiane opatrunku, ale psychicznie nie moze sie pozbierać.Dla nas psiaki to rownoprawni czlonkowi rodziny....
Madziulek
Przykro mi bardzo icon_sad.gif
tissaia
Współczuję... Wiem, co to za uczucie, niestety... trzymaj się!
karoleenka
Strasznie współczuje icon_sad.gif
Ludek
przytul.gif
Lutnia
Strasznie mi przykro...
Bianka
Maju bardzo mi przykro 32.gif

Trzymajcie sie!
asdfghjklzxcvbnm
32.gif straszne naprawdę, taka głupia śmierć
Zelda
rozmawiałam własnie z tatą...pierwszy raz...jest gorzej z nim niz mi mama mowila..nie tylko psychcznie,nawet z tym juz lepiej, fizycznie masakra.potrzymajcie kciuki jak moze trochę za niego.
owiwia7
Maju, trzymam mocno kciuki za tatÄ™..

strasznie smutna historia icon_sad.gif rany, serce pęka.. przykro mi bardzo icon_sad.gif
Pecia
Maju icon_sad.gif straszne to o czym piszeszz icon_sad.gif
Bardzo Wam wspolczuje
Myślę o Was, okropne , ze to spotkało Twojego tatę, straszne co się stało z Gamusią icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.