To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pościel dziecięca 160x200

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agrafkaa
Gdzie kupie pościel dziecięca (kołdra 160x200 poduszka 70x80).Dobrej jakości.W jakieś bajkowe wzory Spider-Man,Scooby-Doo.Żeby nie blakła i po dwóch praniach nie było z niej sito.Więc gdzie kupujecie??
gunia86
ja na allegro i jestem zadowolona! icon_razz.gif
ajakielka
Moi chłopcy mają z Jysk, w sumie 4 komplety. Dobrze się piorą, nie deformują, kolory trzymają. Dość często są w promocyjnych cenach.
ajakielka
Moi chłopcy mają z Jysk, w sumie 4 komplety. Dobrze się piorą, nie deformują, kolory trzymają. Dość często są w promocyjnych cenach.
~Luna~
Kupiłam pościel w Auchan, jakość bardzo dobra, ładne,trwałe kolory, zapięcia na zamek błyskawiczny.
Pościel ma motywy z bajek, ale z bajek naszego dzieciństwa - Bolek i Lolek, Reksio, są też jakieś księżniczki.
Cena, około 50 zł za komplet.
agrafkaa
CYTAT(ajakielka @ Sun, 25 Nov 2012 - 13:18) *
Moi chłopcy mają z Jysk, w sumie 4 komplety. Dobrze się piorą, nie deformują, kolory trzymają. Dość często są w promocyjnych cenach.

Patrzyłam na ich stronie i te dziecięce są w rozmiarze 140x200 a ja potrzebuję 160x200.Czy w sklepie są większe??
ewik.
W Biedronce od czwartku będą właśnie w tych rozmiarach. Na stronie 16.
Nie wiem jak jakościowo ale możesz popatrzeć.
ajakielka
CYTAT(agrafkaa @ Sun, 25 Nov 2012 - 16:33) *
Patrzyłam na ich stronie i te dziecięce są w rozmiarze 140x200 a ja potrzebuję 160x200.Czy w sklepie są większe??


Przepraszam za wprowadzenie w błąd- nasze pościele mają między 132cm a 152 cm- pomierzyłam aż wszystkie, bo nie pamiętałam, w jakim rozmiarze chłopcy mają kołdry. Ale jakość bez zarzutu.
domi.nika
Polecam ciekawy artykuł o tym jaką pościel do pokoju dziecięcego wybrać https://www.firmyw1miejscu.pl/jak-wybrac-ko...ju-dzieciecego/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.