To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ubezpieczenie auta

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

makarena
Mam pytanie, czy ktoś opłacał AC i OC u ubezpieczycieli typu Link4, AVIVA, jak tow wygląda w praktyce? Są to firmy które nie mają siedziby, przysyłają dokumenty do domu. Jak to jest w syt kolizji, napraw auta lub wypadku? Czy kontakt z nimi jest utrudniony?
Ceny mają niższe ( w naszym przypadku pond 400zł), ale ja do tej pory byłam tradycjonalistką i ubezpieczałam auto i mieszkanie w siedzibie danej firmy. Być może moje obawy są nieuzasadnione. Czy ktoś ma doświadczenie w tym względzie?
anita b.
CYTAT(makarena @ Wed, 28 Nov 2012 - 11:25) *
Mam pytanie, czy ktoś opłacał AC i OC u ubezpieczycieli typu Link4, AVIVA, jak tow wygląda w praktyce? Są to firmy które nie mają siedziby, przysyłają dokumenty do domu. Jak to jest w syt kolizji, napraw auta lub wypadku? Czy kontakt z nimi jest utrudniony?
Ceny mają niższe ( w naszym przypadku pond 400zł), ale ja do tej pory byłam tradycjonalistką i ubezpieczałam auto i mieszkanie w siedzibie danej firmy. Być może moje obawy są nieuzasadnione. Czy ktoś ma doświadczenie w tym względzie?


majÄ… siedziby 06.gif
tylko nie mają agentów

ja od 5 lat tak kupuję ubezpieczenie samochodu, byłam w Liberty, Avivie, Proamie, idę tam gdzie w danym roku najtaniej

a jak jest z likwidacją szkód to nie wiem, bo nigdy nie likwidowałam (u tradycyjnych ubezpieczycieli też nie)
zresztą tradycyjni ubezpieczyciele tworzą teraz różne call centres i też się szkody likwiduje przez telefon a nie przez agenta

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.