To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Drobiazg mikołajkowy dla chłopca lat 10

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Chodzi oczywiście o klasowe "mikołajki". Ich mankament to głównie ograniczenie kwotowe (do 20 zł), wydaje mi się, że trudno coś fajnego kupić w tej cenie, ale może się mylę? W każdym razie jakiś tam pomysł mam, ale mnie na kolana nie rzuca icon_smile.gif Oczywiście, że ma to być drobiazg i oczywiście, że głównie chodzi o dobrą zabawę, a nie jakiś super-prezent, ale mimo wszystko chciałabym, żeby to był fajny drobiazg, który się spodoba i sprawi przyjemność.
W naszej klasie nie losuje się konkretnego dziecka, tylko "chłopiec" lub "dziewczynka". Oskar wylosował chłopca.
m4rusia
może jakiś gadżet szkolny np piórnik z motywem czegoś co chłopaki lubią.
My w takich przypadkach idziemy do "chińczyka" i kupujemy kilka drobiazgów icon_smile.gif
yellow
... u mojej córki w klasie jest szał na nano robaki HEXBUG
taki np. : https://allegro.pl/oryginal-hexbug-nano-rob...2805468674.html
okko
Rok temu polecane na forum byly latarki takie na przycisk-cos a la dynamo u nas wszyscy chlopcy dostali i byli zadowoleni
mariola233
umnie tak samo corka wylosowala kolege i tez prezent za 20 zl (lat 10)i mamy problem co kupic
Ika
Tych robaków to ja nie dźwignę 37.gif ale fajna latarka jest jakąś opcją icon_smile.gif Ew. coś do niej. Chyba że ktoś wpadnie na coś lepszego icon_smile.gif
m4rusia
pendrive'a kup icon_smile.gif
U nas w rodzinie jak ktos nie wie co komu kupić, to kupuje pena własnie, bo to zawsze znajdzie zastosowanie icon_smile.gif
moko.
Oskar rownież ma w klasie przygotowac prezenty (do 25 zl) 14 latkowie...
Pomysły:
a) długopisy śmieszne - strzykawka - nie podoba mi się ten pomysł, ale to nie Oskar dostanie to, ani nikomu nie da, ale inni owszem, długopis szminka, palec itp - to podobno hit w klasie mojego syna...
b) breloki z mini latarką, albo z kucykami pony, kapsle
c) kosmetyk dla dziewczynki - błyszczyk np.
d) gumy do żucia np. 200 szt.

Tak mi przekazał syn...
ana
https://www.tigershops.pl

gadżety itp - sklep stacjonarny na Jana Pawła
agabr
O rany ana dzieki za namiar, odkrylam ten sklep w Danii i nie sadzilam , ze jest w Pl.b
agarad
CYTAT(agabr @ Fri, 30 Nov 2012 - 10:36) *
O rany ana dzieki za namiar, odkrylam ten sklep w Danii i nie sadzilam , ze jest w Pl.b


jest i kolejny od dziś w auchan Łomianki icon_smile.gif
agabr
o holender wlasnie mi przypomnialas , ze mialam zaproszenie na wczoraj na impreze z okazji otwarcia .b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.