To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wózek Symbio Graco

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gajka243
Myślimy nad zakupem wózka i wpadł nam w oko Symbio od Graco. Bardzo nam się podoba, miałyście z nim styczność???? icon_smile.gif
MamaOliwci
Siostra ma Symbio i bardzo go chwali. icon_wink.gif Zresztą wiele razy jeżdżę z chrześnicą na spacerki i wózek zachowuje się naprawdę bardzo dobrze, bez trudu się nim manewruje, nic nie tłucze na nierównościach, jest lekki.
tantum
Widziałam ten wózek w sklepie, według ekspedientki bardzo dobrze się sprzedaje, podkreśliła, że wykonanie jest na bardzo wysokim poziomie, tak więc nie trzeba będzie przepłacać na jakies naprawy.
Ryjek
MIalam, uzywalam. Super nadaje sie do miasta i na rowne tereny.
Przytulaska
Dla mnie Graco robi w tej chwili świetne wózki icon_smile.gif Symbio widziałam z sklepie za to moja siostra ma Evo dla swojego synalka świeżo kupione i jest na prawdę świetny (chyba od symbio tańszy?) Przede wszystkim wozek jest na prawdę leciusieńki a jednocześnie super stabilny icon_smile.gif nie spodziewałabym się patrząc na jego lekką delikatną budowę, a tu proszę icon_smile.gif
tantum
ja równiez bylam zaskoczona, a jednak taki mały niepozorny a jednak graco evo zdobył moje serducho !
lirena
któregoś dnia będąc na zakupach widziałąm promocję graco evo 2w1. Fajny wózek i w sumie dosyć czesto w dobrej promocji. Moja znajoma się zastanawia właśnie nad nim.
freskie
Moja koleżanka miała. Nie znam jej wrazeń, ale szybko jej kółko poszło
lena85uk
Moja kolezanka ma i barfzo sobie chwali. Ja tez zamierzam kupic jak juz zajde w druga ciaze.
Czytalam opinie na jego temat i tak naprawde kazdy musi wybrac co mu pasuje bo przy kazdym wozku znajdziemy wiele pozytywnych ale tez wiele negatywnych opini. Jak dla mnie ten wozek jest super.. jedyne co bym dodala do niego to cup holder....zeby sobie kawusie wygodnie wozic jak na zakupy jade ale to taki drobiazg bo pewnie mozna jakis adapter do tego dokupic.
beti89
a słyszałyście dziewczyny o graco evo? bo zastanawialam sie miedzy graco symbio i evo. rozpatrywałyscie te dwa modele przy wyborze wózka? mam straszny mętlik w glowie jesli chodzi o te wozki i juz sama nie wiem na ktory sie zdecydowac. duzo chodze pieszo i zalezy mi na tym zeby kosz byl pojdemny, amortyzacja tez jest wazna no i lekkośc, bo musze wnisc go na pietro..
EdytaRola
siostra cioteczna tez rozwazala graco, ale kupila quinny moodd, bo byl troche ladniejszy wizualnie:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.