To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szczoteczka do zębów elektryczna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Wika bardzo chce dostać, chce jej kupić na święta, musiałabym tez młodemu kupć, bo inaczej bęzie ryk i zgrzytanie zębami. Możecie cos polecić, z wymienianymi końcówkami. Czy dla 2,5 latak to dobry pomysł?
semi
Tosia dostanie colgate, z barbie-bo ma faze na barbie. szczerze mówiąc nie zwróciłam uwagi, czy ma wymienne końcówki.
agabr
CYTAT(semi @ Mon, 03 Dec 2012 - 21:48) *
Tosia dostanie colgate, z barbie-bo ma faze na barbie. szczerze mówiąc nie zwróciłam uwagi, czy ma wymienne końcówki.

nie ma icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Te dziecięce typu barbie, delfin etc. są jednorazowe. Tzn. działają aż sie zużyją icon_wink.gif
cath
Dobrze wiedzieć, że te szczoteczki z Barbie nie maja wymienianych końcówek, bo właśnie przymierzałam się do jej zakupu.
Annie*
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 03 Dec 2012 - 23:00) *
Te dziecięce typu barbie, delfin etc. są jednorazowe. Tzn. działają aż sie zużyją icon_wink.gif


No właśnie i szkoda, że działają bardzo krótko, my przerobiliśmy już delfina i nie polecam, więcej żalu niż radości.
Co polecacie z wymiennymi końcówkami? Albo chociaż taką, która przeżyje co najmniej rok?
OLA77
nasza z barbie działała bardzo krótko bo przycisk odmówił posłuszeństwa icon_sad.gif
asdfghjklzxcvbnm
CYTAT(OLA77 @ Tue, 04 Dec 2012 - 04:43) *
nasza z barbie działała bardzo krótko bo przycisk odmówił posłuszeństwa icon_sad.gif

Jako i nasza. A swoje kosztuje.

Kupiłam zwykłą "dorosłą" z ładowarką (Braun)
okko
Polecam wam z Rossmana szczoteczke jak sobie przypomne nazwe to dopisze.
Ma swietna opcje bo mozna zmieńiac jej ustawienie na bardziej i mniej delikatne wiec dla dzieci fajne.
Zmienne koncowi tez sa.
Tyle ze nie ma kolorowych bajerow ale to mozna wedlug mńie zastapic wymiennymi naklejkami 29.gif
bumbunia
Nie polecam dziecięcych szczoteczek. Moje dzieci miały juz po kilka i niestety żadna z nich nie przetrwała nawet roku. Woda dostaje się do baterii, szczoteczki nie mają wymiennych końcówek. Słowem nie warto. Za to warto zainwestować trochę więcej kasy i kupić porządną "dorosłą" z ładowarką i z wymiennymi końcówkami.
pati.n
A co powiecie o takiej? Ma wymieniane końcówki.
pati.n
Zawiesił się i zdublował
szeklanka
ech właśnie mi też po głowie chodził pomysł ze szczoteczką elektryczną ale ciągle jeszcze się nie zdecydowałam.
Pati.n ta byłaby super, z tego co widzę to normalne końcówki ma wymienne icon_smile.gif
wiem że zdania są podzielone co do takich szczoteczek, ja osobiście uwielbiam bo jakoś po takim myciu jest mi dużo przyjemniej icon_biggrin.gif
Ammm
My mamy zwykłe dorosłe najzwyklejsze Brauny, jedynie końcówki dokupuję dziecięce - z Myszką Miki czy Księżniczkami.

Moi zaczęli myć zęby elektrycznymi jak mieli ok. 4 lat.
Mafia
CYTAT(Ammm)
My mamy zwykłe dorosłe najzwyklejsze Brauny, jedynie końcówki dokupuję dziecięce - z Myszką Miki czy Księżniczkami.

Moi zaczęli myć zęby elektrycznymi jak mieli ok. 4 lat.



U mnie tak samo. icon_smile.gif W ogóle to mamy na 4 osoby dwie szczoteczki ( w różnych łazienkach) plus każdy swoją końcówkę. 6latkowi już też kupuje dla dorosłych tylko sensitive, bo te dziecięce potrafił wykończyć w tydzień.
Paula.
My też początkowo kupowaliśmy Kindze te jednorazowe - ma niezła kolekcję zużytych na półce.
Ale od jakiegoś czasu używa zwykłej dorosłej z dziecięcą końcówką - na chwilę obecną mamy jedną szczoteczkę plus każdy swoją końcówkę, ale przyjdzie moment, że będzie trzeba dokupić drugi "korpus".
pati.n
A co myslicie o takiej dla dorosłych? Czy lepsze te ze stacja ładującą, a nie na baterie? A może inny model?
Fragosia
CYTAT(pati.n @ Tue, 04 Dec 2012 - 10:45) *
A co powiecie o takiej? Ma wymieniane końcówki.


Ja jeszcze o dziecięcych.
Moje mają takie od roku, końcówki i baterie wymieniamy bez problemu.
Powiedziałabym że ok, jedynie problem jest z doczyszczaniem zębów.
Starszy zrezygnował z elektrycznej na rzecz zwykłej do rączki:-)
Zrezygnował sam bo stwierdził że lepiej doczyszcza zęby zwykłą.
pati.n
CYTAT(Fragosia @ Thu, 06 Dec 2012 - 14:27) *
Ja jeszcze o dziecięcych.
Moje mają takie od roku, końcówki i baterie wymieniamy bez problemu.
Powiedziałabym że ok, jedynie problem jest z doczyszczaniem zębów.
Starszy zrezygnował z elektrycznej na rzecz zwykłej do rączki:-)
Zrezygnował sam bo stwierdził że lepiej doczyszcza zęby zwykłą.


dzieciom zakupiłam z wymienianymi końcówkami, dostana pod choinką, teraz mi się marzy, tylko nie wiem jaka 37.gif
Mafia
CYTAT(pati.n)
A co myslicie o takiej dla dorosłych? Czy lepsze te ze stacja ładującą, a nie na baterie? A może inny model?


Mamy jakieś tego typu (model Power Advance) tylko z ładowarką na prąd. Dla mnie konieczność wymiany baterii czy pamiętania o ładowaniu akumulatorków, od razu skreśliło opcję bez kabla.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.