To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co tam, pochwalę się wygraną córki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Silije
Julia na Poznańskich Dniach Fantastyki zmiażdżyła przeciwników w konkursie wiedzy o Harrym Potterze. Było ich ze czterdziestu, w tym tylko troje rówieśników, reszta młodzi dorośli. Kiedy trzeba było podać nazwy startujących, ja podałam nazwę "Czarny koń", no bo to był mój czarny konik zawodów icon_wink.gif Znała odpowiedzi na wszystkie pytania jakie padły na sali łącznie z tym, na którym piętrze Hogwartu jest biblioteka, jak brzmiało hasło do łazienki prefektów i kto był kapitanem drużyny Krukonów. Na łatwiejsze pytania pozwalała odpowiadać młodszej siostrze, więc Emi też się wykazała.
Następnego dnia miała wystartować w konkursie wiedzy o Władcy Pierścieni i Hobbicie, ale był tak podle wcześnie i zaspałyśmy icon_redface.gif
Ciocia Magda
Brawa dla Julki!! Szkoda, że nie wiedziałyśmy o tej imprezie, bo moje dziewczyny też uwielbiają Pottera. W konkursie by pewnie nie wystartowały, ale fajnie by było pokibicować. Spytałam je, czy znają odpowiedzi na pytania, które podałaś - znały 2 z 3 icon_smile.gif
makarena
Pogratuuluj jej od nas! Super!
mama_do_kwadratu
Åšwietna jest. GratulujÄ™.
Nagroda jakaś była?
skrzynia
Brawo dla Julki, niesamowite icon_smile.gif, przyznała tak moja M.
Dabriza
gratulacje!!!!!!!!!!!!
Tuni
Gratulacje dla obu icon_smile.gif
April.
Brawo ! gratulacje dla obu icon_smile.gif
Assalia
Gratuluje!
Choc szczerze przyznam,nie podoba mi sie określenie "zmiażdżyła", jakoś to tak pejoratywnie brzmi, albo może tak to odebralam. Lubie rywalizacje, ale jak zdrowo sie dzieciom ją podaje,jak sie im kibicuje,i z nimi cieszy z wygranej,ale nie znosze jak rodzice mowia wlaśnie "zmiażdżyleś" "nie dalęś innym szans". Bo, dziś wygrało w konkursie wiedzy o... czy w konkurencji sportowej, lecz jutro przegra w innej konkurencji, i bedzie miec poczucie,że je ktoś tym razem zmaiżdżył, pokonał. Życie to ciągle wygrywanie i przegrywanie, i trzeba nauczyć dziecko,że to sinusoida.
KAROLA3DAW
brawo_bis.gif
Silije
Assalia masz rację. Ale to ja tutaj użyłam tak niefortunnego słowa. Julka natomiast jest zupełnie niezainteresowana wygrywaniem dla samego wygrywania, rywalizacją i konkurowaniem.
Assalia
CYTAT(Silije @ Mon, 03 Dec 2012 - 21:48) *
Julka natomiast jest zupełnie niezainteresowana wygrywaniem dla samego wygrywania, rywalizacją i konkurowaniem.

Tymbardziej gratujue!:-)
Agnieszka AZJ
Brawo Julka brawo_bis.gif
Użytkownik usunięty
Super Silije! BRAWO Julka!
malgosia1968
brawo Julka brawo_bis.gif

mój syn też jest fanem Harry Pottera, zadam mu te pytania co napisałaś, ciekawe czy będzie znal odpowiedź icon_biggrin.gif
Silije
W nagrode były książki m.in. "Pieśniarz wiatru" i plakat
https://fabrykaslow.com.pl/fantastyczna-fab...iesniarz-wiatru
Latte_macchiato
Gratulacje !!!! Super dziewczyny !
...asia...
Gratulacje icon_smile.gif
Paula.
Gratulacje !!!
Kitka*
Julia jest niesamowita! Wielkie gratulacje!
wiewiórczak
Gratulacje dla tak zdolnej córki!
cerruti
Super, gratuluję! Co za pamięć!
jaAga*
Gratulacje dla Julki!
Bianka
gratulacje!!!!!!!!!!
karoleenka
Gratulacje Julia !!

joa133
Julka - Gratulacje !
ulla
Gratulacje icon_smile.gif


Ps. na którym piętrze jest biblioteka????
Zuzia
Brawo, brawo icon_biggrin.gif
Tamara79
Gratulacje dla zdolnej córeczki i dla mamy (ach to te geny icon_smile.gif )
śrubka
Wow! Gratulacje! Trzeba mieć naprawdę dobrą pamięć, żeby w czymś takim wygrać icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.