To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

maluchom

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Mojemu od lat ulubionemu forum życzę wielu jeszcze lat w równie dobrej formie, stałego napływu nowych członków i zachowania ciepłego kąta dla takich starych wyjadaczek jak ja 29.gif .

PS: mam nadzieję, że nie przegapiłam wątku na ten temat 37.gif
Filip_inka
brawo_bis.gif To przylaczam sie i ja do zyczen:) brawo_bis.gif
anax
Właśnie zauważyłam piekną dziesiąteczkę.Wszystkiego dobrego dla forum i dla was.
Helena
STO LAT !!!! 06.gif
Wiewi
Wszystkiego Najlepszego!
Kolejnych 10 i jeszcze więcej lat życzę! Sobie i Nam wszystkim!
I DZIĘKUJĘ "Górze" za TO miejsce, wirtualny DOM.
Agnieszka AZJ
Sto lat i wielu pokoleń forumowiczów !!!

Zdrowie Ili i Duszka ! Niech zyjÄ… zyjÄ… nam ! impreza.gif balety.gif
Dirty Diana
Moje miejsce, moi przyjaciele, moja podreczna torebka...
DZIĘKUJĘ.
I niech się Wam spełniają sny!
Użytkownik usunięty
Przede wszystkim DZIĘKUJĘ. Za to, że to może być mój Wirtualny Dom i że tutaj nawiązałam całkowicie realne Przyjaźnie.

Dziękuję Ilu i Duszku za atmosferę, jaką tu tworzycie i za to, że walczycie o nas. I za to, że jesteście dla nas, że nas znacie, niektórych może nawet lubicie, innych tolerujecie, a wszystkich ogarniacie. Ila, Ty wiesz przytul.gif

Mojemu szczególnemu Miejscu w Sieci... sto lat!
April.
Wszystkiego najlepszego z okazji tak pięknej rocznicy !

Niech to forum przez wiele jeszcze lat, będzie takim szczególnym miejscem dla Was, dla nas i wszystkich przyszłych uczestników icon_smile.gif
malgosia1968
I ja, i ja...
balety.gif balety.gif Wszystkiego co najlepsze dla maluchowej rodziny balety.gif balety.gif
a dla Ili i Duszka kolejnych 10 lat brawo_bis.gif
i silnych ramion do dźwigania tego dachu nad naszymi głowami

Annie*
Przyłączam się do życzeń. Piękna okrągła rocznica i oby wiele takich dekad przed nami.

Sto lat brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Litka
co za rocznica...niech siÄ™ darzy i nowe dzieci przynosi icon_smile.gif
okko
Gratulacje i zyczenia kolejnych 10-tek
agrafkaa
I ja życzę kolejnych 10 lat.Dziękuję za to miejsce.Życzę dużo siły.
szeklanka
Latka lecą a my ciągle młodzi icon_smile.gif bardzo się cieszę, że tu wpadłam na chwilę i niech ta chwila trwa !
To miłe miejsce, skarbnica wiedzy wszelakiej a ile dzieci się tu urodziło to chyba nikt już nie zliczy icon_biggrin.gif
Maciejka
Matko, to już 10 lat! Maluchy, życzę Wam twardości i ciepla w jednym pakiecie.
Anilka
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Dabriza
I ja dziękuję ! Samych dobrych chwil Maluchom życzę!
Paula.
100 lat brawo_bis.gif

Dziękuję za to wspaniałe miejsce w świecie wirtualnym i nie tylko icon_smile.gif.
Agnes-3
Dziekuje Ili i Duszkowi brawo_bis.gif
ajlonka
ja również dziękuję i życzę kolejnych 10 - tek w jak najlepszej atmosferze brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Kitka*
Jestem tu od 6 lat i juz nie wyobrażam sobie wirtualnego życia bez Maluchów.
Wszystkiego Najlepszego dla Właścicieli, Moderatorów i dla Nas Wszystkich icon_smile.gif
bumbunia
najlepsze życzenia na kolejne 10 lat!!! icon_biggrin.gif
jaAga*
Sto lat!
Adriannna
I ode mnie - 100 lat dla Maluchów, jak dla mnie najwyjątkowszego forum w sieci!!!
A_KA
Sto lat!! brawo_bis.gif
Orinoko
100 lat dla Maluchów, absolutnie wyjątkowego miejsca, nieporównywalnego do innych, którego bardzo byłoby mi brak, gdyby znikło wraz z jego społecznością.
Ila
maluchy bardzo dziękują wszystkim za życzenia icon_smile.gif i życzą sobie również kolejnych lat w dobrej formie icon_smile.gif
I dziękujemy, że jesteście z nami przytul.gif
katiek
Te nasze maluchy, to już nie takie maluchy-wkraczają w wiek nastoletni, więc prostej i spokojnej drogi do dorosłości, a później do wieku emerytalnego 03.gif życzę !!
Tuni
CYTAT(Magda EZ @ Mon, 03 Dec 2012 - 21:31) *
Mojemu od lat ulubionemu forum życzę wielu jeszcze lat w równie dobrej formie, stałego napływu nowych członków i zachowania ciepłego kąta dla takich starych wyjadaczek jak ja 29.gif .

I ja zyczÄ™.
Nam wszystkim a Ili i Duszkowi szczegolnie przytul.gif

A jak przeczytałam Magdę EZ to też się poczułam jak stara wyjadaczka i w ogóle wyobraziłam sobie jak w fotelu w ciepłych kapciach siwiuteńkie nadal z wielką energią toczymy tutaj dyskusje 37.gif
moko.
Jej! ten czas tak szybko leci!
I cieszę się, że w moim życiu są maluchy!
Najlepszego Ila, Duszek!
Silije
10 lat minęęęęłoooo jak jeden dzień...!
Czyli coraz bliżej, coraz bliżej do powstania podforum "Nasze wnuczęta i prawnuczęta".
GratulujÄ™ jubileuszu Ili i Duszkowi.

impreza.gif
anetadr
Ja też życzę Maluchom, oraz wszystkim tym, którzy je tworzą - kolejnych lat bez burz i zawirowań.

Aneta
ewela
100 lat Maluchy!!!!!

Dziękuję ,że mogę tu być z Wami:-)
IzaS
100 lat!!!
Mariena
Tyle lat to jednak chyba spore osiągnięcie dla takiego forum... Gratulacje!
I czuję się dumna, że już od 7 lat jestem z "maluchami" i ciągle tu zaglądam- może nie tak intensywnie, jak kiedyś, bo obowiązków przybyło, ale jednak jak mam jakiś problem to zaglądam tutaj. Tu są i dobre rady, i dobre słowo, i dobrzy ludzie - a bez nich nie byłoby tego wszystkiego - dziękuję, że wszyscy jesteście !
Pecia
i ja dziekuje i zycze wielu wielu lat

Maluchy to kaaaaaawał mojego życia 02.gif
Bianka
wszystkiego naj naj naj i sto lat brawo_bis.gif
tuLena
i ja !!!
i ja !!!


GRATULACJE za takÄ… rocznicÄ™ !!! brawo_bis.gif

I dziękuję za to miejsce przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.