To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Objawy alergii?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnisma
Jeśli chodzi o wszelkie alergie jestem wyjątkowo nieobyta icon_confused.gif
Dwa dni temu Natalia "dopadła" kota mojej siostry, głaskała go, bawiła się z nim... po czym "odpadła"... legła na łózko w gorączce icon_eek.gif ...38,3C
Natychmiast zapakowaliśmy się z imperzy do domu... zdecydowanie lepiej poczuła się na dworze... w domu miała już 37,6C ,ale od razu poszła spać(co nie jest w jej stylu), ale całą noc raczej drzemała... jak tylko uchylałam drzwi od jej pokoju, zapalała lampkę z tekstem "lepiej się czuję"
Następnego dnia od rana była ospała(ale raczej z nieprzespanej nocy), 37,3C... wieczorem już bez gorączki, a dziś jest już wszystko super...

Czy ta gorączka i "odlot" może być objawem alergicznym na sierść icon_question.gif
kama_
Agnieszko,oczywiście ,że może icon_cry.gif choć nie musi,ale z tego co opisałaś to bardzo prawdopodobne.Zrób testy skórne(lub inne) a zorientujesz się co i jak.
Pozdrawiam i życzę zdrówka Natalii icon_smile.gif
burek
Mój mąż po kontakcie z kotem ma objawy ciężkiej grypy, więc wszystko jest możliwe.

bur
Agnisma
Ale numer icon_confused.gif

Najdziwniejsze, że ja na TE konkretne koty(tylko na nie) też reaguje alergicznie(katar, obrzmiałe powieki...)

Dzięki dziewczyny icon_smile.gif
Pecia
mialam kiedys kumpla, ktory po kontakcie z kotem dostawal napadu polgodzinnego kichania icon_eek.gif
kasiask
Mój mąż po kontakcie z kotem ma katar i zapuchnięte oczy!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.