To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Depilator laserowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rtonka
jw, zastanawiam sie nad kupnem - warto, zwyklego depilatoru nie jestem w stanie uzywac bo mam niski prog bolu i niedam rady
Pronto
Moim zdaniem nie warto. Kupiłam w Tchibo, używałam i nic to nie zmieniło. Stosowanie u*****liwe, bo głowica mała, długo to wszystko trwa, a maszyna koszmarnie wyje, więc nawet telewizji nie można przy tym pooglądać, żeby się nie nudzić. icon_wink.gif

Zmęczona goleniem kupiłam sobie wreszcie depilator do użytku pod wodą. Pierwszy raz był ciężki, bo też jestem nadwrażliwa (nie mogłam chodzić na depilację do kosmetyczki), ale od drugiego razu cud, miód i orzeszki. Przez "pierwszy raz" rozumiem pierwsze wyrwanie włosów, bo nie odbyło się to za jednym podejściem - robiłam nogi po kawałku, nawet pod wodą, pocąc się przy tym jak szczur.
Teraz ból jest niewielki, całkowicie do wytrzymania.
rysa154
rtonka a jakie bierzesz pod uwage?
tez zastanawialam sie nad kupnem,ale niedawno robiłam u kosmetyczki i ból mimo,iż nie jest długotrwały to koszmarny. zwykły depilator mnie nie rusza, przynajmniej na nogach,a laser bardzo, tyle,ze robilam pachy. efekt jak dla mnie super, ale zależy od grubości, koloru i gęstosci wlosów, mam miejsca na ciele gdzie bym chciała zrobic laserem, ale kosmetyczka powiedziała,ze nie będzie efektu.
Agula9
A może golarka zamiast depilatora, ja mam i jestem zadowolona. no może szybciej włosy odrastają i częściej trzeba stosować ale NIE BOLI icon_biggrin.gif
KAROLA3DAW
Chodzilam na zabiegi laserowej depilacji do kosmetyczki i jako ze potrafie wiele zniesc nie czulam wiekszego dyskomfortu aczkolwiek u mnie nic to nie pomoglo a nie wiem czy nie jest gorzej bo "obudzilo" spiace wloski 37.gif
Podpisze sie pod Pronto ze depilator najgorszy jest za pierwszym razem bo ciachasz wszystkie wloski a pozniej one juz odrastaja w roznym czasie wiec jest ich zdecydowanie mniej icon_smile.gif
Taki pod wode by mi sie przydal icon_biggrin.gif
Golarka u mnie odpada bo musialabym codziennie uzywac icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.