To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pomysł na prezent dla starszego nastolatka i wzwyż

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mazia
Ostatnio przejrzałam tu na forum wszystkie pisane przeze mnie posty i tematy. Pisałam odkąd urodziłam, przeszłąm przez euforie, depresję, mniejsze lub większe radości. Czytając to wszystko wpadłam na pomysł, że kiedyś te tematy najciekawsze wydrukuję i złoże w pamiętnik, ksiażkę czy coś takiego i dam moim chłopakom jak będą starsi. Podoba wam się mój pomysł?- uważam, ze jest superowy, zwłaszcza dla wrażliwców.
zilka
Fajny pomysł - po wprowadzeniu pewnej cenzury icon_wink.gif Moje dzieci uwielbiają opowieści jak się rodziły, jak rosły im ząbki, co pierwsze jadły i jakie inne miałam z nimi problemy- a pełno tego jest tutaj na forum.
Ja w tym roku na 10 urodziny Flo zrobiłam jej książkę o... Florci. Kilka najbliższych osób z rodziny + jej pierwsza ukochana niania, poprosiłam o spisanie ciekawych wspomnien/opowieści/historyke o Florci i razem ze zdjęciami zostało to złożone przez profesjonalnego grafika (pozdrawiamy:)) jak normalna książka. Wyszlo pięknie "wydawnictwo" 06.gif
Tuni
Maziu, od lat chodzi za mną taki pomysł, tylko gorzej z realizacją 37.gif
Inkusia
A jak wyselekcjonować tylko swoje posty np. z forum równiesniczego? Nie mam pojęcia jak to zrobić icon_redface.gif
Ika
CYTAT(Inkusia @ Thu, 06 Dec 2012 - 12:49) *
A jak wyselekcjonować tylko swoje posty np. z forum równiesniczego? Nie mam pojęcia jak to zrobić icon_redface.gif


W wyszukiwarce zaawansowanej wpisujesz swój nick i zaznaczasz wybrane podforum. Klikasz "szukaj" - w wynikach będą tylko posty z wybranego przez Ciebie podforum.
Inkusia
Ika dziękuję icon_smile.gif
dmuchawiec
Pomysł ciekawy, jednak poczekałabym z tym do 18 urodzin. To taki symboliczny wiek icon_smile.gif
[edit: moderacja]
strawberryX6
moim zdaniem fajne są prezenty uniwersalne i praktyczne, jak golarki męskie, można spróbować, byleby wybrać najlepszą.

[edit: moderacja]
Pilawianka
No tak, po co dziecku wspomnienia mamy z jego dzieciństwa. Bez sensu, lepiej kupić golarka męską.
Ja wysiadam...
EdytaRola
mam chrzesniaka nastolatka i zawsze problem z prezentem, najczesciej kupuje mu gadżety do komputera, choc nie powinnam, bo chlopak poza komputerem swiata nie widzi i troche to juz jest problem dla jego rodzicow, bo ostatnio zapomnieli zaplacic za internet, odłączli a ten paniki dostal,jak alkoholik bez alkoholu, masakra, postanowilam, ze juz wiecej nie dostanie ode mnie nic zwiazanego z komputerami
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.