To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Frankenweenie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mama_do_kwadratu
Widział już ktoś?
Wybieram siÄ™, ale ciekawa jestem opinii.
Pogoda
Znam i lubię twórczość Burtona, wiec jestem pewna, ze mniej-wiecej wiem czego sie moge spodziewać. Ja film na pewno obejrze, juz nie moge sie do zekac i zazdraszczam ze ty juz niedlugo bedziesz "po". ale z pewnością moje dzieci beda mogły zobaczyc dopiero za dobrych kilka lat. Z pewnością nie jest to bajka dla dzieci icon_wink.gif))
madama
Czy ktoś widział już?
Mój 10-letni syn wybiera się z klasą. Nadaje się dla dziesięciolatków? (pomijając fakt, że ma ograniczenie wiekowe od 12 lat)
marghe.
Ponoć to nie jest film dla dzieci.
A z pewnością nie dla dzieci o słabych nerwach
mama_do_kwadratu
Nie dla dzieci.
Historia taka sobie. Zakończenie zepsuli IMO icon_wink.gif
Animacja rewelacyjna, postaci super, super.
Smaczków trochę (nazwiska, odniesienia do sławnych horrorów etc.).

Oczywiście się poryczałam.
madama
No i jednak nie idą na to, część rodziców nie wyraziła zgody, ja nie zdążyłam wyrazić swojego zdania. P. po rozmowach z kolegami sam uznał, że nie chce iść.
śrubka
Nie jest to film dla dzieci. Ma wiele dosyć przerażających scen i myślę, że niejedno wrażliwe dziecko mogłoby ich nie wytrzymać. Animacja jest ogólnie bardzo fajna. Cenię Burtona, jego groteskę i czarny humor, ale to wszystko pożywki dla trochę jednak starszego widza.
AsiaKG
Nie dla dzieci napewno -tak samo jak Gnijąca panna młoda- to mniej więcej ten sam klimat.. chociaż pomijając niektóre sceny już samego Edgara mozna sie bać 06.gif
Histroria fajna,zakończene też mi sie podobało.. także polecam:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.