To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Paczkomat Inpost - jak to działa?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tigerek
Mogę taniej kupić część prezentów na Boże Narodzenie - ale przeraża mnie dostawa przez Paczkomat. Bezpieczne to? Jakie macie doświadczenie z tą usługą?

Pozdrawiam.
Gruszka
Osobiście jeszcze nie miałam okazji ale kumpel notorycznie używa i bardzo zadowolony.

Na mikołaja nawet robił dziecku prezent - była wyprawa do paczkomatu, dziecko miało kod, który samo sobie wstukało i otworzyła się szafeczka z prezentem.
Od strony KupujÄ…cego to zdecydowanie proste - dostajesz info (smsem chyba) kiedy paczka jest na miejscu, dostajesz kod do szafki, otwierasz, zabierasz i tyle.
Pilawianka
Paczkomaty to genialny wynalazek, uwielbiam icon_smile.gif
Gdy paczka trafi do paczkomatu ty dostajesz smsem wiadomość, że już na ciebie czeka.
Potem wklepujesz kod, otwiera się skrytka i paczka jest Twoja. Możesz odebrać nawet w środku nocy, paczka czeka chyba tydzień na ciebie.
Nie trzeba się umawiać z kurierem, listonosz nie zostawi ci awiza - jak dla mnie same plusy i żałuję, że tak mało sprzedawców z tego korzysta.
bb
Ja kiedys wrobilam w odbior w paczkomacie tate. Chcialam cos szybko, tanio w merlinie i poszlo. Ojciec odebral i zapowiedzial: nigdy wiecej! Wkurzyly go smsy w tonie "heja koles, masz do odbioru cos tam", potem cos pomerdal z nkodem i ogolnie go zestresowal paczkomat 06.gif

Od tej pory zaprzyjaznil sie z kurierami tudziez odbiera w salonach.
rysa154
paczkomat jest ok, na meila i telefon dostajesz kod do odbioru, przy odbiorze musisz wpisac swoj numer telefonu a potem kod...smsy maja w stylu wlasnie jak bb napisała. dla mnie minusem jest to,ze paczka czeka tylko 72h, potem gdzies tam do punktu zbiorczego ja oddaja,mozna przedluzyc czas odbioru o chyba 24 albo 48h za doplata 5zl.
mi raz paczkomat nie działał,na infolini nikt nie odbierał i musiałam przez meile sie dogadywac.
Helena
Uwielbiam icon_smile.gif Odbiór bez kolejki o której chcę, nawet o północy z szybkością kuriera. W zeszły wtorek odbierałam przesyłkę wysyłaną w poniedziałek.
Tigerek
Ok, zamówione, teraz czekam icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.