To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prezent dla czterolatka z dinozaurem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

walizka
Jak w temacie. Mój siostrzeniec szaleje na punkcie dinozaurów. Co mu Mikołaj może przynieść pod choinkę? Znacie fajne gry lub książki?

A może coś jeszcze innego? Byle ten dinozaur był motywem przewodnim. Filmy nas "nie kręcą" icon_smile.gif
agabtus
CYTAT(walizka @ Tue, 11 Dec 2012 - 22:35) *
Jak w temacie. Mój siostrzeniec szaleje na punkcie dinozaurów. Co mu Mikołaj może przynieść pod choinkę? Znacie fajne gry lub książki?

A może coś jeszcze innego? Byle ten dinozaur był motywem przewodnim. Filmy nas "nie kręcą" icon_smile.gif


Kocham dinozaury Schleich. Tymi zbierał je pasjami! No sama zobacz icon_smile.gif
https://mika.bazarek.pl/category/10235/schl...ry-repliki.html
Pogoda
Dosłownie dwa dni temu kupiłam mojej prawie-czterolatce, zakochanej w dinozaurach:

"Atak dinozaurów" - gra planszowa Trefl
walizka
CYTAT(agabtus @ Tue, 11 Dec 2012 - 22:39) *
Kocham dinozaury Schleich. Tymi zbierał je pasjami! No sama zobacz icon_smile.gif
https://mika.bazarek.pl/category/10235/schl...ry-repliki.html


WOW! Fajne są. Zdaje się, że Mikul od wujka ma dostać figurki - ciekawe, czy właśnie te.
Litka
ciekawa jestem, czy Atak dinozaurów sie Wam spodoba, my też mamy, ale po kilku grach poległ w czeluściach szafy
walizka
Pogoda - dzięki za podpowiedź!

Litka - a czemu u Was gra się nie sprawdziła? Jest nudna, za trudna, czy po prostu Wam "nie podeszła"?
agnese
my mamy dinozaura z Fisher price - sÄ… nie do zdarcia
z książek atlas dinozaurów Bolka i Lolka
agabtus
CYTAT(walizka @ Tue, 11 Dec 2012 - 23:04) *
WOW! Fajne są. Zdaje się, że Mikul od wujka ma dostać figurki - ciekawe, czy właśnie te.


One sÄ… naprawdÄ™ zarÄ…biste, te schleiche.
Litka
dla mnie i chłopaków nudna icon_smile.gif ale być może oni az tak nie kochali dinozaurów, jak chcesz wyslę Ci ja za koszt przesyłki, sprawdziecie sobie
walizka
Litka, dzięki za propozycję, ale... głupio byłoby mi dać komuś w prezencie używaną rzecz. Gdyby to było dla moich dzieci, chętnie bym skorzystała icon_smile.gif Może jakaś niedzisiejsza jestem...

Gdzieś znalazałam trochę pełniejszy opis gry. Pomyślę o niej icon_smile.gif
Litka
myslałam raczej o wypróbowaniu przez Ciebie, a nie podarowywaniu 06.gif
Żoanna
CYTAT(agabtus @ Tue, 11 Dec 2012 - 22:18) *
One sÄ… naprawdÄ™ zarÄ…biste, te schleiche.



wszystkie schleiche......potwierdzam....i sama uwielbiam 29.gif
Truśka
A może dinozaura z klocków lego 4 latek poradzi sobie ze zbudowaniem
mamami
U nas też Atak Dinozaurów nie cieszy się powodzeniem. Maciek zagrał raz i raczej służy do oglądania obrazków niż grania.
A_KA
Litka, gdyby walizka się nie zdecydowała to ja bardzo chętnie przygarnę grę w ramach sprawdzenia jak się w nią gra icon_wink.gif. Szukam czegoś dla syna kuzynki. Dinozaury też są u niego na topie. I Lego. Dlatego rozważę też tego dinozaura z Lego jeszcze...

Walizka, a może jakieś książki z szablonami do odrysowywania? Moja starsza kiedyś bardzo lubiła. Co prawda dinozaurów akurat nie miała, miała za to jakieś inne zwierzęta. I to w kilku egzemplarzach. Na rynku jest tego trochę. W necie widzę, że i dinozaury są.

Albo jeszcze np: TAKI zestaw ciastoliny?
istara
Jest jeszcze dinozaur do samodzielnego zrobienia z masy papierowej. Trzeba w wyszukiwarke a.wpisac "zrob to sam 4m". Dedykowane bodajze dla wieku 5+. Mysle, ze obdarowany bylby zadowolony.
Truśka
Jeszcze wykopaliska 4M czyli zabawa w paleontologa icon_wink.gif
gosiagosia
CYTAT(agabtus @ Tue, 11 Dec 2012 - 21:18) *
One sÄ… naprawdÄ™ zarÄ…biste, te schleiche.



jak dziecko rzuci, to nie peknie? na stronie nic nie jest napisane z czego sa zrobione

widzialam tez dinozaura z klockow magnetycznych, ale to dla starszych dzieci troche
ajlonka
Adaś dostał Atak Dinozaurów na urodziny. Wymyśliliśmy swoje zasady. Gra raczej leży
walizka
CYTAT(Litka @ Tue, 11 Dec 2012 - 23:38) *
myslałam raczej o wypróbowaniu przez Ciebie, a nie podarowywaniu 06.gif


no to błysnęłam icon_wink.gif Skoro w kilku przypadkach gra okazała się nudna, nie będę ryzykować. Tym bardziej, że u nich w domu oczekiwania wobec gier są dość wysokie 37.gif

Ale bardzo podobają mi się pomysły na zabawki typu "zrób to sam" bo są w moim stylu i pewnie spodobają się Mikulowi. Bardzo Wam dziękuję za wszelkie podpowiedzi!! icon_smile.gif

Teraz zostało mi tylko wymyślenie czegoś dla rocznego chłopca i dla wszystkich dorosłych członków rodziny... icon_eek.gif
Danale
CYTAT(gosiagosia @ Wed, 12 Dec 2012 - 16:18) *
jak dziecko rzuci, to nie peknie? na stronie nic nie jest napisane z czego sa zrobione

widzialam tez dinozaura z klockow magnetycznych, ale to dla starszych dzieci troche



chyba by musial naprawde MOCNO rzucic.
sa wytrzymale
to nie jest twardy plastik, tylko jakas masa



sammy
Ja bym kupiła pościel w dinozaury, albo ręcznik.

pozdrawiam
s.
gosiagosia
miekki jest ?
w opisie jest informacja, ze odlane tworzywo, a to za wiele nie mowi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.