To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

XBOX

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mim0za
Syn prosi aniołka o xboxa. Postanowiliśmy mu kupić, ale nie znam się na tym. Możecie coś polecić, na co zwrócić uwagę przy wyborze?
Kocurek
CYTAT(mim0za @ Wed, 12 Dec 2012 - 07:41) *
Syn prosi aniołka o xboxa. Postanowiliśmy mu kupić, ale nie znam się na tym. Możecie coś polecić, na co zwrócić uwagę przy wyborze?


My mamy od niedawna kinecta - rewela! Po pierwszym razie bolało mnie całe ciało (nie wiedziałam, że mam tyle mięśni w takich dziwnych miejscach icon_wink.gif)
Zabawa dla całej rodziny, naprawdę. Minusem sa drogie płyty, ale na jednej płycie jest tyle opcji, że ogarnąć tak, żeby się aż znudziła jest trudno.
Ja polecam icon_smile.gif
Irenka.
Mnie też Marta przekonała do xboxa, jeśli się uda to znajdzie się pod choinką. No i kinect, koniecznie! Dla mnie koniecznie jakaś "Dance star party" czy coś, z tańcem musi być...

Zastanawiałam się nad PS3 z move'm, ale stwierdziłam że xbox jest praktyczniejszy- niepotrzebne są kontrolery ruchu (takie coś, co się trzyma w rękach) i faktycznie jest rejestrowany ruch całego ciała, nie tylko rąk.
sampi
A ja przeklinam godzine kiedy kupilam dziecku xboxa
Zamiast isc spac jak czlowiek to ja gram do 2 w nocy w Mincrafta 29.gif
A tak na powaznie to polecam goraco.
Ale wlasnie z kinectem. Nie ma tylko wielkiego szalu jesli chodzi o wybor gier.
My najbardziej lubimy kinect sport cz 1 i cz 2

truska
Powiedzcie mi jakie sa fajne gry na kinecta od 7 lat
Kocurek
CYTAT(truska @ Thu, 13 Dec 2012 - 10:36) *
Powiedzcie mi jakie sa fajne gry na kinecta od 7 lat


My mamy to, co było w pakiecie: pontony (super) gra zręcznościowa (super) babelki (też super) i jescze jakies dwie tam sa, nieprzetestowane. Idą do nas Gwiezdne Wojny.
Ketmia
Pontony to gra Adventure. Mamy jeszcze Disneyland, ale z tego chyba szybko Zuza wyrośnie. Podobno kinect Sport jest fajny. Zamierzam kupić. Mam też Zumba Rush, no ale ja jestem zazumbowana, więc nie jestem obiektywna. Dla niezazumbowanych ponoć lepszy jest Dance Central.
Kocurek
CYTAT(annmarie @ Thu, 13 Dec 2012 - 09:48) *
A ja przeklinam godzine kiedy kupilam dziecku xboxa
Zamiast isc spac jak czlowiek to ja gram do 2 w nocy w Mincrafta 29.gif
A tak na powaznie to polecam goraco.
Ale wlasnie z kinectem. Nie ma tylko wielkiego szalu jesli chodzi o wybor gier.
My najbardziej lubimy kinect sport cz 1 i cz 2


Oo, kochana, ja mam od soboty densa - CODZIENNIE dansuję. Zawalista rzecz. Kup sobie, polecam z całego serca.
Sport też fajny, mamy cz 1, ale densy to mój hit!
Filip_inka
dziewczyny a ile to cudo kosztuje?
Kocurek
CYTAT(Filip_inka @ Wed, 19 Dec 2012 - 11:05) *
dziewczyny a ile to cudo kosztuje?


Looknij na allegro.
mim0za
CYTAT(Filip_inka @ Wed, 19 Dec 2012 - 15:05) *
dziewczyny a ile to cudo kosztuje?


około 1500 zł z trzema grami w zestawie.
truska
sport 1 dzieciaki mają dostac od mojej mamy pod choinke , a ja z chęcią kupiłabym sobier zumbe rash lub dance central
Kinecta z gra adventure damy im pod choinkÄ™ . Narazie na nowe gry kasy brak
ale w styczniu ja mam urodzinki więc zobaczymy, moze sobie zazyczę na prezent jedną z nich.
Irenka.
No ja też już mam kinekta, św. Mikołaj jest spłukany icon_smile.gif
Z tym, że my kupiliśmy zestaw z kinektem solo (potem się okazało, że Adventures są gratis w zestawie) i do tego dobrałam sobie dwie gry, akurat były w zestawie, więc sporo taniej. I są to Kinect Sports i Dance central właśnie.
Widziałam w sklepie rzeczoną Zumbę, kusi mnie mocno, kusi...
Filip_inka
CYTAT(Kocurek @ Wed, 19 Dec 2012 - 13:18) *
Looknij na allegro.


Dzieki za podpowiedz.
Gdybym mogla to na pewno bym looknela ale w pracy mam blokade, a chcialam sie zorientowac.
Kocurek
CYTAT(Filip_inka @ Wed, 19 Dec 2012 - 13:12) *
Dzieki za podpowiedz.
Gdybym mogla to na pewno bym looknela ale w pracy mam blokade, a chcialam sie zorientowac.


Tysiąc dwieście siedemdziesiąt dał mój M. w Auchanie za XBOXa z gratisową grą.
Hermia
A PlayStation 3 ? Co wybrać? I czy warto dla 6 latka czy jeszcze poczekać? Młody za parę dni urodziny. Sama nie wiem czy kupować n-ty zestaw lego, który będzie złożony w 30 minut, a potem będzie się walał po kątach, czy może zainwestować w konsolę, która będzie służyła całej rodzinie.
Prosze poradźcie, bo ja się totalnie na tym nie znam. I nie mam się kogo poradzić.
basiau
Zupełnie nie łapię róznic pomiędzy Play Station a Xboxem, ale w tegoroczne święta na xbox-ie troche pograliśmy i moja 6-latka swietnie sobie radziła.
Madziulek
Kuba gra odkad skonczyl 3 lata na PS3. Bez problemu zalapal o co chodzi w padzie, jak gra sie kontrolerami.
Na Xboxie gral u kolegi - bez problemow przesiadl sie z naszego PS3 na Xboxa wlasnie - to intuicyjne konsole, sterowanie na kinekcie czy kontrolerami na PS3 jest dziecinnie proste.
truska
Która gra lepsza
Zumba czy Zumba Rush ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.