To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Punkcja lędzwiowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mikunia
Prosze o nie przenoszenie przez jakiÅ› czas.

Mój mąż trafił do szpitala z powodu bólów głowy, tomografia wyszła w porządku, jednak w płynie w punkcji lędzwiowej wyszło podwyższone białko. Jutro mają go przewiżć do innego szpitala na rezonans. czy ktoś wie od czego to białko mogło się podwyższyć? Czy ktoś tak miał? Boję się, umieram z niepewności.
ProszÄ™ o odpowiedz.
Dorott
podwyższone białko może świadczyć o stanie zapalnym...a miał jeszcze inne rzeczy oznaczane z płynu?

nie martw się będzie dobrze, skoro jest w szpitalu to jest pod dobrą opieką...nie szukaj w necie, nie googluj bo można się nie potrzebnie nakręcać...poczekaj na wszystkie wyniki badań i porozmawiaj z lekarze prowadzącym
Mikunia
Nic mu więcej nie powidzieli, jutro rezonans, może będziemy wiedzieć o co chodzi. Może to z przepracowania ze stresu?
Dorott
i jak wyniki? jak mąż się czuje?
Mikunia
Dzieki Bogu skończyło się na strachu. Wszystkie pozostałe badania w porządku. Więc nie wiem skąd to białko podwyższone. Rezonans czysty więc, myślę, że już nie ma się czym martwićicon_smile.gif
Dorott
to super icon_smile.gif
Mikunia
Niestety rezonans nie jest taki super.są drobne ogniska podejrzenie naczyniowe ale bez kontrastu kto wie co to.nie mogli mu podać dwóch kontrastów w tak krótkim czasie.ma skierowwnie do neurologa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.