To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

cerazette - kiedy miesiÄ…czka po odstawieniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mlovea
Brałam Cerazette pół roku, teraz przestałąm karmić i odstawiłam tabletki sześć dni temu. Do tej pory nie mam miesiączki. Nie mogę nigdzie znaleźć info, kiedy powinna się pojawić. Aha, od porodu nie miałam jeszcze miesiączki.
izabell30
mlovea ja 4 lata temu po urodzeniu Szymonka brałam podobne tabletki tylko nazwa ich to Azalia też były dla karmiących ale jak przestałam karmić to też je odstawiłam pamiętam że nie miałam po nich miesiączki około 3 miesięcy od odstawienia. Później się dowiedziałam od swojego ginekologa że to one mogły miesiączkę zatrzymać.

Przeczytaj sobie: Skopiowałam z ulotki.

Działania niepożądane:
Obserwowano: nieregularne krwawienia międzymiesiączkowe, trądzik, zmiany nastroju, bolesność piersi, nudności, zwiększenie masy ciała. Poniższe działania niepożądane mogą mieć związek z przyjmowaniem preparatu: ból głowy, brak miesiączki, zmniejszenie libido, zapalenie pochwy, bolesne miesiączki, torbiele jajników. Nie dowiedziono jednak czy odnoszą się one do preparatu Cerazette.
Marta M
mi po cerazette wróciła po miesiącu od odstawienia
mlovea
Jutro mam zacząć brać 'normalne' tabletki, przepisał mi Levomine.
[cena mnie powaliła: 8 zł! za 3 opakowania! bo mnie ze zniżką przepisał - dowiedziałam się dopiero w aptece; fajny chłop icon_smile.gif)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.