To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

milutce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agrafkaa
Sto lat.Wytrwałości.Siły.I tego najważniejszego na co już tak długo czekasz... brawo_bis.gif
Wiewi
Milutka! Wszystkiego najlepszego, żebyś zawsze miała w sobie tą siłę i optymizm. I aby spełniło się Twoje Marzenie icon_smile.gif balety.gif przytul.gif
Pilawianka
Milutka, wszystkiego najlepszego!
Oby spełniło się Twoje największe marzenie a cała reszta poukładała się dla Ciebie jak najlepiej.
Zdrowia dużo przytul.gif
Majka 82
Spelnienia wszystkich marzen, tych duzych i tych troche mniejszych icon_wink.gif

"never lose hope" przytul.gif
4kasiula
milutka choć na Twoim wątku życzenia już złożyłam, to jeszcze raz Ci pożyczę a co icon_smile.gif spełnienia marzeń kochana :*
angielk
Kochana spełnienia marzeń, niech się wyprostują te poplątane ścieżki, niech słonko zaświeci na całego dla Ciebie.
Åšciskam CiÄ™ mocno przytul.gif
Eliszka
Sto lat! I kolejnych urodzin już ze spełnionym tym największym marzeniem.
Dabriza
Spełnienia marzeń, zdrowia i tego co tylko najlepsze!
Tuni
Milutko, najlepszego impreza.gif

i niech Ci sie spełni przytul.gif
malgosia1968
Milutka Wszystkiego Najlepszego
niech Twoje najskrytsze marzenia jak najszybciej się spełnią
IzaS
Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń
Maciejka
milutka, niech Ci się spełniają marzenia. Samych najlepszych chwil!
iza1982
ojej to było wczoraj... no to moje spóźnione ale szczere icon_smile.gif
Zdrowia, zrozumienia z mężem, spokoju rodzinnego no i oczywiście słodkiego ukochanego brzdąca icon_smile.gif
milutka
Ojej, dziękuję ślicznie, bardzo mi miło icon_smile.gif

Wiecie, wczoraj moi rodzice zapomnieli o moich urodzinach icon_sad.gif , szwagier zresztą też, dopiero jak napisałam do siostry, że rodzice chyba zapomnieli, ale żeby im nie mówiła, że się skarżę, no ale moja siostrzenica nie wytrzymała i zapytała się babci czy składała życzenia córce, to mama zadzwoniła o 18 , przepraszała i ładne życzenia dostałam. Smutno mi było, ale zwalam na to, że mają swoje wielkie kłopoty i może się zdarzyć zapomnieć.


A moja siostrzenica jeszcze mi życzyła, jak najmniej zmarszczek 06.gif

Nie chce mi się wierzyć, że to już 33 icon_smile.gif
zuza1313
Milutka, spóźniona icon_redface.gif najbardziej życzę Ci spełnienia tego największego marzenia już wkrótce icon_smile.gif i przede wszystkim szczęścia brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

edit:lit.
matylda315
Sto lat ! sto lat ! sto lat ! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.