To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hotel, Spa, Dworek...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Filip_inka
Nie wiedziałam gdzie założyć ten temat, a sprawa dosyć pilna.
W święta brat z bratową mają 20 lecie i w prezencie chcialabym im wykupic taki weekend dla dwojga.
Zostalo malo czasu dlatego licze na Wasza pomoc, ze polecicie cos sprawdzonego ale cenowo sensownego 06.gif
Najlepiej jakby bylo ten tam jakies Spa.
zilka
A co to jest cenowo sensownego? Bo różnie można to pojęcia interpretować icon_wink.gif podasz jakieś kwoty brzegowe za weekend/nocleg/etc.? I jeszcze czy w grę wchodzi cała Polska?
mlovea
Głęboczek Wine Resort & SPA - cudnie, ale drogo jak dla mnie
Ammm
Siedlisko Morena - urocze miejsce nad jeziorem, jest spa, basen zewnętrzny i wewnętrzny, nad samym jeziorem
Majątek Lemany - nie ma spa, ale jest cudnie, spokój, pyszne jedzenie. Wystrój dworkowy, duży teren nad samym jeziorem
Hotel Magellan - nie tak kameralny jak powyższe, ale całkiem przyjemny hotel w lesie. Spa, basen.

Magellan będzie pewnie tańszy niż 2 pierwsze propozycje.
aniakuleczka
to zależy gdzie mieszkają

ale generalnie polecam
albo Azzun kolo Olsztyna
albo dworek w Kiermusach na podlasiu
agabr
Aniu podobalo Ci sie w Kiermusach ?, ja tam robilam jedna wielka impreze i moim zdaniem jest brudno , mam przypadlosc , ze lubie sobie po tych wszystkich wiszacych czosnkach paluchem przejechac . Pokoje tez 10 lat temu wygladaly lepiej , no dla mnie ewidentnie problem ze sprzataniem.b
Filip_inka
CYTAT(zilka @ Mon, 17 Dec 2012 - 05:50) *
A co to jest cenowo sensownego? Bo różnie można to pojęcia interpretować icon_wink.gif podasz jakieś kwoty brzegowe za weekend/nocleg/etc.? I jeszcze czy w grę wchodzi cała Polska?


No wiec liczylam, ze wyrobie sie w tysiacu. Bo chcialabym oplacic pobyt i jakis wspolny zabieg w Spa.
Starczy?
Filip_inka
OK, juz widze, ze za malo 29.gif

Na razie podoba mi sie Azzun i Siedlisko. Jutro zadzwonie i ponegoc[użytkownik x] ceny...

A jak komus wpadnie jeszcze cos do glowy to prosze pisac:)
Pogoda
Jeśli poniżęj tysiąca, to jedynie mi przychodzi do głowy Wyspa Ustroń

Ale z dworkiem i luksusem to ma niewiele wspólnego. To typowy ośrodek wiślany, tylko, że po solidnym liftingu. Jest czysto, jest schludnie, ale bez przepychu. Nie jest to pięciogwiazdkowy hotel. Ale usługi SPA mają przyzwoite... icon_wink.gif


No i jakby na drugim biegunie - Zamek na skale - hotel czterogwiazdkowy "na pełnym wypasie". Prawdziwy, autentyczny, odrestaurowany zamek umiejscowiony w przepięknej okolicy (niezwykłe wrażenie robi droga do hotelu - dojeżdża się do niego przez zapadłe, opustoszałe wsie i rozsypujące się PGR'y ...). Ale tutaj już ceny są raczej z tych nie najniższych. Wątpię, czy się da w tysiaku zmieścić...
cos_cos
A może Manor House?
Robi wrażenie, a w cenie noclegu dwugodzinny seans w łaźniach rzymskich icon_smile.gif Ja byłam bardzo zadowolona. No i tereny piękne...
ania.m
Pobyt 3-dniowy w Manor House widzę, że jest na grouponie - może warto tam zajrzeć?

Ja niestety w takich miejscach nigdy nie byłam, więc nic nie mogę doradzić icon_sad.gif
Filip_inka
Pogoda a Ty bylas w tym Zamku na Skale?
Dzwonilam tam, sa fajne pakiety, juz za 600zl na rocznice i wynegocjowalam dobra cene za masaze extra. Chyba skorzystam z ich uslugi...

ania.m a moglabys mi podeslac link, bo ja nie widze tego na grouponie ?
Filip_inka
Dzieki bardzo cos-cos:) tez juz znalazlam ale jednak sklaniam sie ku propozycji Pogody tylko poczekam na Jej opinie:)
lena77
my z mezem tez o tym ostatnio myslimy i na pewno skorzystamy z ofert grouponu, jesli sie nadarzy w stosownym czasie. wpadla nam w oko oferta aquariusa w kolobrzegu.

https://www.groupon.pl/oferty/groupon-trave...us-Spa/12369625
xxyy
Wchodze tu by pozyczyc Wam ,gdziekolwiek by byl,upojnego weekendu, a tu czytam,ze na prezent.
ania.m
No to dziewczyny już mnie wyręczyły.

Fajny ten hotel w Kołobrzegu. Ciekawe kiedy dziadkowie zgodzą się popilnować dzieciaki, żeby rodzice mogli odpocząć icon_wink.gif
Pogoda
Byłam i osobiście polecam - na prawdę wypoczęłam, wyciszyłam się i zrelaksowałam. Okolica wiejska i malownicza, zamek jest duży, więc można sobie zażyczyć pokój w jakimś dalekim zakamarku albo bliżej "serca" hotelu icon_wink.gif gdzie gwarniej. Kuchnia smaczna, usługi SPA na dobrym poziomie. Basen na miejscu, bardzo miło wspominam obsługę...
Filip_inka
CYTAT(Leni @ Tue, 18 Dec 2012 - 17:04) *
Wchodze tu by pozyczyc Wam ,gdziekolwiek by byl,upojnego weekendu, a tu czytam,ze na prezent.



03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.