To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Krem na zimÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szeklanka
Słuchajcie jestem już jakiś czas w rozterce w kwestii kremów do buzi w wariancie zimowym.
Macie coś co jesteście w stanie polecić i działa? ja należę do tych typów co to chodzą z czerwonym nosem bo sobie kiedyś przymroziłam i chciałabym żeby moje dziecię jednak miało lepsze doświadczenia. Coś tam mam ale może macie jakieś sprawdzone warianty. Dajcie znać.
Izzy

My używamy z Musteli Cold Cream. Jak dla mnie ładnie pachnie, łatwo się smaruje i pozostawia buzię mięciutką. Sama lubię się nim posmarować icon_mrgreen.gif
Agula9
Napewno coś tłustego, może Nivea na zimę , tylko nie wiem czy coś da radę przy tych temperatutach ( u mnie -10 )
Moim zdaniem czrwony nos w takie zimno nieunikniony icon_sad.gif
rtonka
Ja tez chlopakom smaruje mustela.
KAROLA3DAW
My mamy z Rossmanna Baby Dream ochronny wlasnie na zime icon_smile.gif
Owca
Dzieciaki używają Musteli Cold icon_smile.gif Ja w sumie nigdy nie używałam typowo zimowych, ale w tym roku kupiłam Flos-Lek na zimę i jestem zadowolona icon_smile.gif
Tuni
U nas nivea baby na zimÄ™ siÄ™ sprawdza.
Tatry, mróz -15 , pół dnia na śniegu ( twarzą również a jakże icon_smile.gif ) rumieńce owszem były ale takie zdrowe raczej a nie odmrożenia.
Przy okazji wygodne bo w tubce, łatwiej w plecaku nosić , nie bałam się, że mi się otworzy i coś upaprze.
Polecam
anuÅ›
Na każdy mróz polecam Vaseline: Vaseline

PolecajÄ… to m.in lekarze z CZD. Jest super i nie uczula.
sdw
Na duże mrozy krem wszystko jedno, jaki, byle bez wody i tlusty. Wazelina, jak najbardziej, gliceryna albo nawet oliwka.

MamaJulki
a my stosujemy dermosan tłusty, fajnie się sprawdza
szeklanka
Dzięki wielkie za porady, wypróbuję na pewno. Chwilowo co prawda odwilż ale jeszcze dwa miesiące zimy przed nami.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.