To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Męski sweter

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Izzy

Zaraz po świętach ruszą zimowe wyprzedaże. Gdzie warto kupić męski sweter? Pytam, bo swetry z takich sklepów jak H&M, Reserved czy nawet Tchibo są dość średnie. Czy znacie jakiś sklep, gdzie można kupić naprawdę dobry jakościowo sweter w rozsądnej cenie?
Latte_macchiato
https://www.gomez.pl/
Izzy

Latte domyślam się, że skoro polecasz to kupowałaś już w tym sklepie i masz dobre doświadczenia?
Latte_macchiato
CYTAT(Izzy @ Thu, 20 Dec 2012 - 11:52) *
Latte domyślam się, że skoro polecasz to kupowałaś już w tym sklepie i masz dobre doświadczenia?


Masę rzeczy i baaardzo sobie chwalę, Oni sa też na allegro icon_wink.gif
mlovea
CYTAT(Izzy @ Thu, 20 Dec 2012 - 11:44) *
... w rozsÄ…dnej cenie?


700 zł za sweter??!! To nie jest rozsądna cena icon_wink.gif
OK, są też od 340 zł, ale dla mnie to też mało rozsądne icon_smile.gif
agabr
KupujÄ™ w sieciowkach M&S i peek and cloppenburg.b
Malgood
C&a ma dobre gatunkowo ciuchy, i te ich ciągłe promocje doprowadziły, ze szafa mi pęka icon_smile.gif
kupuje w sklepie interetowym
amore
Carry,majÄ… dobre swetry.
śrubka
Zgadzam się, Carry ma całkiem fajne swetry. W czasie wyprzedaży zaglądam również do GAPa, normalnie jest jednak trochę za drogi. Zdarzało mi się również kupować swetry dla taty lub męża w Reserved. Myślałam, że będzie kiepsko z ich jakością, ale są naprawdę niezłe. Ostatnio znalazłam także fajną stronę z wyprzedażami i kupiłam taki markowy sweter w całkiem przystępnej cenie. Mustang to generalnie dobra firma, więc wiedziałam, że nie muszę bać się w tym momencie o jakość. Zdarza się też, że Zara ma całkiem fajne ciuchy dla facetów, więc warto tam zajrzeć, szczególnie teraz w okresie wyprzedaży.
Ammm
Peek and Cloppenburg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.