To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bema pamięci żałobny rapsod ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
kornelia132
nie można żyć bez forum, nieprawdaż?

musimy tymczasowo znaleźć sobie kącik, żeby było przynajmniej gdzie złożyć sobie życzenia icon_smile.gif

dajcie znać, co sądzicie
kornelia132
nie mam kontaktu w żadnej postaci do Gosiatej, Annyhw i Dominiki1.

a Wy?
Kijanka
obecna.


Muszę się przyzwyczaić 29.gif
Dałam znać:
Ewetce
Ulci
Beci
kornelia132
to jeśli tu szybko nie zawitają to dam im popalić!
bo ja też im dałam znać icon_smile.gif

kobiety, do piór!
kornelia132
Nikt nie wie, co się stało z różowym, Nuśka próbowała walczyć razem z kolegą, ale nic nie wskórali...
Ona teraz,przed świętami jest mocno zajęta, więc obiecała, że po świętach jeszcze posprawdza.
Kijanka
Normalnie skandal!
Kijanka
Nelka, a coś Ty za tytuł tematu wymyśliła 04.gif
kornelia132
no jakoś mi dzieciaczki nie pasowały do sytuacji icon_lol.gif
kornelia132
a co tam u Was słychać?
tyle czasu zleciało, że można było wiele zrobić

Karol na przykład 18.12. wystąpił w Jasełkach, które wystawiane były na scenie pewnej świetlicy w BB.
osiągnięciem był fakt, że pozwolił się przebrać za... Szkota. Wiecie, kirt, te sprawy, mogło być ciężko.
ale nawet nie.
swą kwestię wygłosił bez stresu, ze wszystkimi sz i cz, które były po drodze, i nawet celnie mówił do mikrofonu, więc było go słychać.
panie zawaliły nieco, bo nie zapoznały dzieci z mikrofonami i te na czuja mówiąc raz były słyszalne, a raz nie...
kornelia132
widzę, że zapowiada się monolog

Zosia dziś (taki mróz!!!) poszła na wycieczkę klasową (z Wigilią) na Klimczok.
mam nadzieję, że jej tchawica to wytrzyma.

no i jeszcze jedno wydarzenie - dzieci śpią na łóżku piętrowym icon_smile.gif
Kijanka
to super Karol - Szkotem hihihihih


Lula ma za sobą występ w roli.... babci na jasełkach
a własnie biegnę na jasełka w szkole icon_wink.gif



Moje non stop już śpią na piętrowym i bardzo to lubią icon_smile.gif

MoniaBr
jestem i ja 06.gif
MoniaBr
szykujecie się do świat?

gotuje właśnie króle dwa plus dodatki. jutro rano zmiele i będę piekła pasztet

u mnie dzieciarnia w miare zdrowa

pisałam z Angels-sama źle się czuje a do tego ma mega kłopot z Wojtkiem 37.gif
kornelia132
Cześć Monia!
Widzę, że się na nowo zarejestrowałaś, hihi
My z KijankÄ… jak stare tu wyglÄ…damy icon_cool.gif
Ciekawe, jak zalogują się pozostałe dziewczyny?

Czekam na nie z niecierpliwością :pociera:




Przygotowania do świąt?
Åšrednio, bardziej nastawiam siÄ™ na odpoczynek.

Fajnie masz w tym swoim gospodarstwie, Monika, choć i pracy dużo. Coś za coś, nie?
kornelia132
CYTAT(MoniaBr @ Thu, 20 Dec 2012 - 15:17) *
pisałam z Angels-sama źle się czuje a do tego ma mega kłopot z Wojtkiem 37.gif


ups... Biedna.
Ucałuj ją i przekaż, że pamiętam (pamiętamy) o niej i martwimy się...
Żeby była dzielna.
DominikaK
Dalam znać Hani,gdzie jesteśmy teraz.
u nas do bani,jak ni osiweje do reszty,bo zejdÄ™ na zawal.
Ania znowu jest chora-dodam,że w śrdoe skończyla antybiotyk na ucho i co ma teraz?
zapalenie uszu icon_sad.gif kolejny antybiotyk na kolejne 14 dni, do tego zaflegmiona starsznie, gardlo,itp
Kacper wczoraj powiedzial,ze mu się pwiększyl węzel icon_sad.gif wieczorem temp 39,zbita ibumem,rano lekarz i ma powiekszone wszystkie węzly, w poniedzialek kontrol i zbaczymy,co dalej, jak będzie zdrowy-komplet badań... Prosze Was o mocne kciuki i cieple mysli za niego,,żeby to bylo tlyko od infekcji,żeby to nic groźnego.....
ja nie potrzebuję nic więcej,zeby tylko moje dzieci wreszcie byly zdrowe.........
Martka26
Jestem i ja. Ledwie sobie hasło przypomniałam
Co się stało z Różowym? Tu się jakoś nie czuję "u siebie"
Martka26
Nawet paseczki tu cały czas mam balety.gif
MoniaBr
musiałam literke r dodać bo hasła mi nie przypomniał serwer więc na nowo się logowałam

auta mi się skopalo na mieście, hamulce wysiadły bo płyn uciekał 21.gif H po mnie przyjeżdżał

zaliczyłam kontrole i zdięcie szwów, zakupy drobne i finito juz się bałam jechać...

przekaże angels buziaki
Becia;)
SiÄ™ meldujÄ™, jutro popiszÄ™, mam jeszcze huk roboty.... buziaki
katrinaka
ja też się melduję
ggosia_21
Jestem i ja icon_smile.gif Dziwnei mi bez Was było 06.gif
ggosia_21
My się trochę remontowaliśmy, tzn zmieniliśmy kolor w salonie i kuchni i zrobiliśmy szfę działową w kuchni icon_biggrin.gif Chłopaki zdrowe a ja się czuję z każdym dniem coraz lepiej, tylko senna cały czas icon_biggrin.gif
I trzymam ogromne kciuki za powodzenie w działaniach Nuśki!!!!!
MoniaBr
gołoledź się szykuje...już szklanka jest

moko.
CYTAT(kornelia132 @ Thu, 20 Dec 2012 - 10:18) *
nie można żyć bez forum, nieprawdaż?

musimy tymczasowo znaleźć sobie kącik, żeby było przynajmniej gdzie złożyć sobie życzenia icon_smile.gif

dajcie znać, co sądzicie

Cześć dziewczyny,
Przepraszam, ze sie wcinam Wam w wątek, ale dawno nie widziałam na wątkach rowieśniczych takiego rozruchu!
Życzę Wam, aby ten kącik był dla Was przytulnym miejscem.
I zachęcam do pisania również na innych podforach icon_smile.gif

Pozdrawiam,
moko.
malinka1978
czesc,

U nas tydzien temu Julka zaatakowal wirus w postaci biegunki i wymiotów. do dzisiaj jeszcze nie ejst w formie. ale w tym tugodniu wystepowali na Jaselkach, był Królem icon_smile.gif

Tekst mial opanowany tylko cicho mowil icon_smile.gif

malinka1978
dzieki kornelia za tak fajny pomysl aby rozruszac watek przed swietami:)
kornelia132
CYTAT(malinka1978 @ Thu, 20 Dec 2012 - 19:51) *
dzieki kornelia za tak fajny pomysl aby rozruszac watek przed swietami:)

nie ma problemu, przecież byśmy ześwirowały bez siebie 06.gif


poza tym wskoczenie na inne forum było pomysłem Nuśki :buziaserce:
kornelia132
CYTAT(moko. @ Thu, 20 Dec 2012 - 19:48) *
dawno nie widziałam na wątkach rowieśniczych takiego rozruchu!
Życzę Wam, aby ten kącik był dla Was przytulnym miejscem.
I zachęcam do pisania również na innych podforach icon_smile.gif

Pozdrawiam,
moko.

dzięki, Moko!
spróbujemy 02.gif
milutka
Moko ale z tego co zrozumiałam to ma być miejsce tymczasowe, bo gdzieś pisać muszą a ich forum się zepsuło icon_wink.gif
ggosia_21
CYTAT(milutka @ Thu, 20 Dec 2012 - 22:40) *
Moko ale z tego co zrozumiałam to ma być miejsce tymczasowe, bo gdzieś pisać muszą a ich forum się zepsuło icon_wink.gif


Oj tam, oj tam icon_wink.gif Nigdy nic nie wiadomo icon_smile.gif Zresztą ja tutaj zaglądam od zawsze (pewnie nie tylko ja ), tak jak od dawna Bardzo mocno trzymam za Was kciuki i cieszę się, że już wszystkie spotkania za Wami icon_biggrin.gif ,
MoniaBr
każdej chyba brakowało forum

jutro od rana muszę zmielic mięsko i nastawić do pieczenia, ciekawe ile sie będzie piekł, biorąc pod uwagę, jak mój piec sie nagrzewa
milutka
CYTAT(ggosia_21 @ Thu, 20 Dec 2012 - 19:39) *
Oj tam, oj tam icon_wink.gif Nigdy nic nie wiadomo icon_smile.gif Zresztą ja tutaj zaglądam od zawsze (pewnie nie tylko ja ), tak jak od dawna Bardzo mocno trzymam za Was kciuki i cieszę się, że już wszystkie spotkania za Wami icon_biggrin.gif ,


icon_redface.gif przytul.gif
MoniaBr
niedospałam
E ma lenia i została w domu, dla mnie dobrze bo nie musiałam ubierać się i ją zaprowadzać na busa.

jeszcze trochę i na budyń i kisiel patrzeć nie będe mogła, po tyg, takich sniadań i kolacji mam pomału dość

kornelia132
cześć icon_smile.gif

na razie wpiernicza mnie, że robię dwukropek i nawias i koniecznie z tego wesoła buźka się robi, a wcale aż tak wesoło być nie musi wrrr
Ptasia
Witajcie jestem i ja.
Jak dobrze, tak się wydaje, ze to tylko forum a jak zabrakło to nie iwedziałąm co z wolnym czasem robić 29.gif

U nas w sumie dobrze. Remont skończony 06.gif brakuje jeszcze firanek i dywanów ale z braku czasu i weny twórczej chyba poczekam do Nowego Roku.

Oliwia występowała w jasełkach, nie spękala, pamiętała całą kwestię tak więc idzie ku lepszemu z nią 06.gif

Mam nadziejej, ze szybko wrócimy na Róż.
kornelia132
Monika, a czemu takie dziwne śniadania jadasz?
kornelia132
o, Ptasiu, myślę, że Oliwka na luzie tekst zapamiętała, wiesz, chłonny umysł.
że nie poddała się stresowi - to brawa!!!
Ptasia
Ooo mam tańczące ptaszki 06.gif ale to nie znaczy się znowu staramy 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
kornelia132
CYTAT(Ptasia @ Fri, 21 Dec 2012 - 08:18) *
Mam nadziejej, ze szybko wrócimy na Róż.

niestety, ponieważ zupełnie nie wiadomo o co chodzi, scenariusz może być najczarniejszy...



zmykam pracować, pa!
kornelia132
CYTAT(Ptasia @ Fri, 21 Dec 2012 - 08:21) *
Ooo mam tańczące ptaszki 06.gif ale to nie znaczy się znowu staramy 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

no wiesz?
nigdy nie pomyślałam, że te Twoje tańcząe ptaszki miały wskazywać na starania.
bardziej po prostu obrazowały... Ptasię i ptasią radość 03.gif
Ptasia
moko. poruszenie? Jeszcze nie znasz naszych możłiwości 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

Kornelia nie strasz, tu nie jesteśmy prywatnie....
Dominika trzymam kciuki, mam propozycję, zebys zrobiła Ani wymaz z ucha, nietrafione antybiotyki łagodzą ale nie leczą. Trzymaj się i z tym zawałem poczekaj jeszcze.
Ptasia
CYTAT(kornelia132 @ Fri, 21 Dec 2012 - 10:23) *
no wiesz?
nigdy nie pomyślałam, że te Twoje tańcząe ptaszki miały wskazywać na starania.
bardziej po prostu obrazowały... Ptasię i ptasią radość 03.gif

No bo nie pamiętsz, ale zawsze sie pojawiały jak się starała i aż do porodu, potem znikały i znowu. To był taki mój zabobon. Wrześniówki wiedziały i jak tylko się ptaszki pojawiły od razu mi gratulowały 06.gif

W sumie fajnie tu znowu wrócić.
ggosia_21
Ptasiu a może jednak :-)Cobym sama nie była 02.gif

A my dzisiaj jedziemy na badanie słuchu u Michasia i poproszę o kciuki.
Ptasia
CYTAT(ggosia_21 @ Fri, 21 Dec 2012 - 10:31) *
Ptasiu a może jednak :-)Cobym sama nie była 02.gif

A my dzisiaj jedziemy na badanie słuchu u Michasia i poproszę o kciuki.

Kciuki są, a do poprzedniego się nie odniosę bo jestes w ciąży i wolno Ci pisać co chcesz a mi nie 29.gif
ggosia_21
CYTAT(Ptasia @ Fri, 21 Dec 2012 - 10:37) *
Kciuki są, a do poprzedniego się nie odniosę bo jestes w ciąży i wolno Ci pisać co chcesz a mi nie 29.gif


I tego się trzymajmy 29.gif Fajnie mieć ochronę na tyle miesięcy 04.gif Nic zmykam icon_smile.gif
moko.
CYTAT(milutka @ Thu, 20 Dec 2012 - 18:40) *
Moko ale z tego co zrozumiałam to ma być miejsce tymczasowe, bo gdzieś pisać muszą a ich forum się zepsuło icon_wink.gif

Ależ ja o tym wiem, jednak życzę sobie i im icon_wink.gif aby jednak, to miejsce spełniło wszelkie oczekiwania dziewczyn.
Ptasia
Kornelia tak rzuciłam okiem na główną stronę i coś mi się wydaje, ze ten tytuł będzie tu ściągał tłumy 04.gif
Becia;)
Forum o stabilizacja psychiczna icon_smile.gif lekarstwo łagodzące perturbacje życiowe icon_smile.gif)

Chciałabym ogłosić, że od 8 października Karolina była w przedszkolu 5 razy w listopadzie, 2 w grudniu, Kuba był lepszy... 3 razy w grudniu. Nadal ich nie wyleczyłam, ciągle kaszlą. Miodzio.
W każdym bądź razie Kuba nauczył się odpalać mojego FB i grać tam w gry. Więc jakby któraś dostała jakieś zaproszenie do aplikacji.., to przepraszam.

Ja już chcę, żeby było PO świętach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ggosia_21 GRATULACJE!!!!!! 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
Becia;)
o matko, ja mam tutaj jeszcze paseczki i ten avatar, hahahahahaa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.