To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Singulair

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ZielekStudio
Witam , nie wiem czy dobry dział ale mam do was pytanie czy można spożywać alkochol przy leku singulair 10. proszę o szybką odpowiedź .
chyka
Na ulotce powinno być napisane icon_smile.gif
ZielekStudio
no ale nie ma proszę o szybką odpowiedź kogoś obeznanego bo zbliża się sylwester.
Dorotka25
Proponuję zadzwonić do pierwszej lepszej apteki i zadać to pytanie.
Blaszka12345
https://leki-informacje.pl/251,1,pytania,singulair.html

tu masz wszystko napisane ale tak na każdy rozum to przy każdym leku nie powinno się pic 06.gif
marghe.
zwłaszcza alkocholu icon_wink.gif
beata_77
Już po Sylewstrze więc pewnie się nie przyda za jakiś czas icon_smile.gif

Singulair jest dość "specyficznym lekiem" brałam go ponad 7 miesięcy i w związku z tym, że wpsikuje się go rano a ewentualny drink zazwyczaj pod wieczór to lek swoje zrobił. Do rana łylkohol wyparuje żeby wziąć kolejną dawkę. icon_smile.gif

Ewelinek
CYTAT(beata_77 @ Sun, 06 Jan 2013 - 23:51) *
Już po Sylewstrze więc pewnie się nie przyda za jakiś czas icon_smile.gif

Singulair jest dość "specyficznym lekiem" brałam go ponad 7 miesięcy i w związku z tym, że wpsikuje się go rano a ewentualny drink zazwyczaj pod wieczór to lek swoje zrobił. Do rana łylkohol wyparuje żeby wziąć kolejną dawkę. icon_smile.gif



Singulair jest w tabletkach....
rysa154
CYTAT(Ewelinek @ Thu, 10 Jan 2013 - 10:44) *
Singulair jest w tabletkach....


w dodatku stosowany jest wieczorem
beata_77
Ach bosze... przepraszam, mi się z Nasonexem pomyliło, bo brałam oba. jedno rano a drugie, tak, wieczorem.

Jeszcze raz przepraszam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.