To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gniazdko zdalne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
Mignęło mi coś takiego w Lidlu jakiś czas temu - zestaw gniazdek, które są zdalne 43.gif Albo coś pokręciłam. Wyobraziłam sobie, bo nie miałam czasu obadać, że takie coś rozwiązałoby wszystkie moje problemu z głupio umieszczonymi gniazdkami w niewygodnych miejscach typu za meblami czy pod skosami na poddaszu - w dowolnym miejsu stawiam "gniazdko zdalne" i swobodnie podłączam sprzęt zamiast ciągać się z milionem kabli i przedłużaczy. Jest coś takiego czy właśnie dokonałam epokowego wynalazku (w teorii)? 04.gif
angielk
04.gif

chyba nie ma 43.gif chociaż było by super 29.gif

myślę że te z Lidla itp są po prostu zdalnie sterowane. Czyli dołączony jest do nich pilot dzięki któremu np bez wstawania z łózka możesz wyłączyć światełka na choince.
Orinoko
Ech, pewnie tak 06.gif
No nic, dzięki! 03.gif
Agula9
Fajny wynalazek icon_smile.gif Ale takie na pilot też dobre, tylko czy np.ten pilot załapie przez meble?
Agnieszka AZJ
CYTAT(Orinoko @ Fri, 28 Dec 2012 - 12:57) *
Mignęło mi coś takiego w Lidlu jakiś czas temu - zestaw gniazdek, które są zdalne 43.gif Albo coś pokręciłam. Wyobraziłam sobie, bo nie miałam czasu obadać, że takie coś rozwiązałoby wszystkie moje problemu z głupio umieszczonymi gniazdkami w niewygodnych miejscach typu za meblami czy pod skosami na poddaszu - w dowolnym miejsu stawiam "gniazdko zdalne" i swobodnie podłączam sprzęt zamiast ciągać się z milionem kabli i przedłużaczy. Jest coś takiego czy właśnie dokonałam epokowego wynalazku (w teorii)? 04.gif


Pomarzyć można, tylko że to się ciut kłóci z prawami fizyki 08.gif
Tuni
Wyobraziłam sobie telewizor na dynamo 29.gif
Orinoko
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sun, 30 Dec 2012 - 12:26) *
Pomarzyć można, tylko że to się ciut kłóci z prawami fizyki 08.gif

Oj, pewnie tak, od tej strony nie analizowałam z powodu braku umiejętności 04.gif
Filip_inka
CYTAT(Agula9 @ Sun, 30 Dec 2012 - 11:07) *
Fajny wynalazek icon_smile.gif Ale takie na pilot też dobre, tylko czy np.ten pilot załapie przez meble?

nawet przez gruba sciane zalapie i przez szybe. Od wielu lat mam kilka takich w mieszkaniu. Bardzo ulatwia zycie, polecam:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.