To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co jest??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katiek
Mam problem. Drugi miesiąc biorę pigułki (Milvane, trójfazowe) i wszystko byłoby ok gdyby nie powracające falami mdłości-dziś musiałam w nocy lecieć do łazienki tak mnie mdliło icon_confused.gif . W ciąży takich nie maiałam jak teraz. Łapią mnie o różnych porach i z różnym natężeniem i są dość dokuczliwe. Zaznaczam że nie wymiotuję tylko mnie mdli. Chciałam pogadać z ginem ale położna wredna r..a broni do niego dostępu i po prostu się rozłącza icon_evil.gif a wybrać sie nie mam jak bo gdy gin przyjmuje to moje dziecko śpi a mąż w pracy. I sama nie wiem co mama robić.
Pomożecie??
Kasia
aluc
CYTAT(katiek)
a wybrać sie nie mam jak bo gdy gin przyjmuje to moje dziecko śpi a mąż w pracy. I sama nie wiem co mama robić.
Pomożecie??
Kasia


idź z małą, w końcu z powodu mdłości nie będzie cię badał oddolnie
i.
Być może pigułka jest źle dobrana. Miałam podobnie z Cilestem. Tak czy inaczej bez wizyty u gina się nie obejdzie.
Pecia
CYTAT(aluc)
CYTAT(katiek)
a wybrać sie nie mam jak bo gdy gin przyjmuje to moje dziecko śpi a mąż w pracy. I sama nie wiem co mama robić.
Pomożecie??
Kasia


idź z małą, w końcu z powodu mdłości nie będzie cię badał oddolnie


ale jak pojsc ze spiacym dzieckiem icon_wink.gif
katiek
CYTAT(Ciocia Pecia)
CYTAT(aluc)
CYTAT(katiek)
a wybrać sie nie mam jak bo gdy gin przyjmuje to moje dziecko śpi a mąż w pracy. I sama nie wiem co mama robić.
Pomożecie??
Kasia


idź z małą, w końcu z powodu mdłości nie będzie cię badał oddolnie


ale jak pojsc ze spiacym dzieckiem wink.gif

Właśnie, jak ?? Znowu mnie mdli icon_sad.gif
Kasia
anonimowy
Kasia ale faktycznie bez wizyty sie nie obędzie icon_cry.gif
Bo nawet przez telefon lekarz nie zmieni lekarstwa (pewnie recepta bedzie potrzena)TAK czy siak wybierz sie do gina wink.gif

Pozdrawiam -Ewa
adzia
Kasia, no jak to. Wtranżolisz się z wózkiem i tyle. Poprosisz położną, żeby Ci przypilnowała dzidziusia.
Przecież i tak nie masz innego wyjścia, to po co się zastanawiać icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.