To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fotokalendarz - gdzie kupić?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

operetka
sprzedawca nie musi mieć 1000 szablonów, opcji oznaczania własnych dat itp. bo przede wszystkim zależy mi na jakości zdjęć. niedawno zamówiłam "w ciemno" fotoksiążkę i jakość zdjęć była beznadziejna. teraz chciałabym tego uniknąć stąd pytanie czy macie jakieś sprawdzone miejsca które polecacie?

jeśli taki temat już był to proszę mnie do niego odesłać. sama nic o tym nie znalazłam.
yellow
ja niestety nic nie polece - odradzić za to mogę colorland ... jak zobaczyłam przysłane kalendarze 5 dni przed wigilią to się poryczałam. Dwa zdjęcia były obcięte w połowie a dwa wydrukowane bokiem 37.gif
Agula9
Ja zamawiałam z Media Expert https://foto.mediaexpert.pl/fotokalendarze-...scienny-a4.html
z tym, że miałam kupon z jakigos portalu zakupów grupowych i płaciłam za format A4 24 zł i jestem bardzo zadowolona zdjęcia ładne, jakość dobra, wszystko na sprężynie do łatwego przkładania kartek i zawieszenia icon_smile.gif
Helena
Ja zamawiam w fotogrosz_ na allegro. W tym roku 3 lub 4 raz już.
ajakielka
yellow, a to miałaś pecha... Reklamowałaś? Ja zamawiałam drugi raz z colorand- rozmiar A3, 6 sztuk i każdy z innymi zdjęciami i na różnych szblonach (które nota bene przypadły mi do gustu). Szybko przysłali, nic nie pokręcili. Jestem mega zadowolona- i rok temu i teraz- jakość zdjęć extra. Już pomija, że jako (niby) stały klient płaciłam po 15 zł za sztukę w tym roku, w zeszłym po 24 zł bodajże.
aniakuleczka
Ja korzystam z https://april-foto.pl/ i nie narzekam
Żabolek
kalendarze zamawiam na allegro. Przez 2 lata zamawialam u sprzedającego Printing House. Kalendarze wychodzily super. W zeszłym roku nie mieli kalendarzy na allegro (albo nie mogłam znaleźć) i zamówiłam u innego sprzedającego: Universal-Media i zdecydowanie nie polecam!!!! Moze same kalendarze ok , w sensie oprawa graficzna itp ale zdjecia masakra - wszystkie w odcieniach czerwieni i bardzo ciemne. Niby sie tłumaczyli awaria drukarki ale kasy nie oddali. W tym roku tradycyjnie wróce do Printing Housa icon_smile.gif W sumie to chyba czas najwyzszy zamówić 37.gif
Agula9
Normalnie jak na zamówienie jest od dziś kupon
Kalendarz z Twoimi zdjęciami - Cała Polska - CITEAM - Zakupy grupowe
https://www.citeam.pl/oferty/cala-polska/ka...ynki,Dla+Dwojga
Ja właśnie z tego robiłam i jestem bardzo zadowolona icon_smile.gif
operetka
dzięki za informacje. bardzo mi się przydały.
ostatecznie kupiłam kupon na fotokalendarz z mediaexpert. właśnie zasiadam do projektowania. szkoda, że nie mają punktów odbioru w Warszawie 32.gif
Agula9
Nie ma żadnego MediaExpert w Wa-wie? Aż mi się nie chce wierzyć u mnie są 3, ale u Ciebie to pewnie gdzieś po galeriach na obrzeżach icon_smile.gif
operetka
adresy sprawdzałam tylko na stronie i nie znalazłam. w sumie dobrze, i nie miałam wyjścia i zamówiłam dostawę do domu 06.gif
pati.n
CYTAT(yellow @ Fri, 11 Jan 2013 - 17:31) *
ja niestety nic nie polece - odradzić za to mogę colorland ... jak zobaczyłam przysłane kalendarze 5 dni przed wigilią to się poryczałam. Dwa zdjęcia były obcięte w połowie a dwa wydrukowane bokiem 37.gif


potwierdzam. NIGDY WIĘCEJ 37.gif
operetka
to jeszcze zapytam czy ktoś zamawiał fotokalendarze u sprzedawcy uwolnijkolory_pl (na allegro)? mają taką promocję, że aż nie mam do nich zaufania. ale może jednak są ok?
Honey*
operetko poczytaj komentarze. Z tego co czytam to ma 4 negatywy. 2 z nich dotyczace papieru, kolorow i wydruku.
Duzo ma pozytywnych.
operetka
no właśnie ale tych pozytywów też jest bardzo dużo. teraz i tak nie sprawdzę co to za sprzedawca bo fotokalendarz już zamówiłam.
kachaaa
CYTAT(yellow @ Fri, 11 Jan 2013 - 17:31) *
ja niestety nic nie polece - odradzić za to mogę colorland ... jak zobaczyłam przysłane kalendarze 5 dni przed wigilią to się poryczałam. Dwa zdjęcia były obcięte w połowie a dwa wydrukowane bokiem 37.gif


O TAK , BEZNADZIEJNA JAKOSĆ , zdjęcia albo za żółte albo za zieolone - wywołane tradycyjnie - wszystko ok . beznadzieja unikać jak ognia tej firmy
patim
Hej, jeśli zależy Ci na jakości to zalecałabym skorzystać ze strony www.123DrukujTy.pl. Ten sklep prowadzi drukarnia Studio Beta z Warszawy i rzeczywiście znają się na druku. Ja robiłam tam fotokalendarz i jakość jest obłędna. Cenowo też jest super - 25 zł, a jak więcej zamówisz to są zniżki. Pozdrawiam cieplutko!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.