To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Endo ubranka dzieciecie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anorektyczna Laska
Podoba mi sie pare rzeczy z endo. Nie wiem jednak czy warto kupic, nie mialam chyba nigdy nic tej firmy.
Warto?
Adriannna
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Sat, 12 Jan 2013 - 14:21) *
Podoba mi sie pare rzeczy z endo. Nie wiem jednak czy warto kupic, nie mialam chyba nigdy nic tej firmy.
Warto?


Już gdzieś był podobny temat. Ja kiedyś przy pierwszym zakupie w Endo bardzo się nacięłam bo nadruk z takiego jakby meszku po pierwszym praniu mi zupełnie zszedł, a prałam wg wskazań producenta. Uparłam się, że już nigdy przenigdy tam nie zajrzę, ale potem czytając komentarze na forum postanowiłam zaryzykować znowu i to był strzał w dziesiątkę. Ceny maja naprawdę świetne. Kupiłam Sophie tam min. piżamy, coś trochę ponad 40 zł z tego co pamiętam. Nie spierają się, nie rozciągają, kolory intensywne tak jak na początku. podobnie reszta produktów. Na pewno gdy będę znowu w PL obkupię tam dziewczyny znowu bo naprawdę warto.
Anorektyczna Laska
Bo wlasnie widze ze maja fajne wyprzedaze. Zapoluje na cos chyba icon_smile.gif
agapii
Ja jestem bardzo zadowolona z tych ubrań, nic się nie dzieje po praniu.
bb
Moje dziewczyny maja duzo rzeczy z ENDO. Nigdy sie nie nacielam, slyszalam, ze jeans maja taki sobie wiec nie ryzykowalam, zwlaszcza, ze zazwyczaj kupuje w ciemno przez net.

Bardzo fajna bawelna, taka grubsza. Dziwne rozmiary, raczej wieksze niz sugeruje metka, aczkolwiek juz w przedziale 140+ bywa odwrotnie 37.gif
zilka
Ja obydwie ubieram w endo, dla Meli to wybawienie bo oni mają bardzo miękką bawełnę i niewyczuwalne od środka nadruki i nigdy z żadną rzeczą nic się nie wydarzyło.
bb
Wlasnie ta bawelna i niegryzace metki (maja materialowe).
U nas dodatkowo dziewczyny dumne bonikt wokol nie rozumie napisow 29.gif
Silije
Ja też kupuję ciuchy z Endo, po sezonie, kiedy mają znaczne obniżki cen. Bardzo miła w dotyku, wytrzymała bawełna, wszystko suszę w suszarce. Lubię ich zabawne nadruki. Sama noszę ich bluzkę z napisem "Mama ma zawsze rację" icon_wink.gif
Chyba ostatnio lekko zmienili rozmiarówkę, bo dawniej ciuchy okazywały się większe na dany rozmiar, na wyrost, a teraz dokładniej odpowiadają rozmiarom rzeczywistym i kupiłam na styk.
bb
CYTAT(Silije @ Sat, 12 Jan 2013 - 16:59) *
Chyba ostatnio lekko zmienili rozmiarówkę, bo dawniej ciuchy okazywały się większe na dany rozmiar, na wyrost, a teraz dokładniej odpowiadają rozmiarom rzeczywistym i kupiłam na styk.


Ooooo.... a myslalam, ze tylko moje dziewczyny sie niewymiarowe zaczely robic, zwlaszcza starsza.

U nas szczytem jakosci okazuje sie dwustronna bandana polarowa w zwierzatka, sluzy nieprzerwanie od 2002 roku! Najpierw na glowie jednej, potem drugiej a od kilku lat naprzemiennie na szyjach . I nadal jak nowa wyglada.
cath
O tak! Bawełna bardzo miła w dotyku.
tolala
Potwierdzam wszystki pozytywne wspisy. mamy koszulkę endo; kupiłam ją daaaaawno temu. noszone przez dwoje dzieci, nadal nie zmienila swojego rozmiaru, kolor intensywny.
Teraz kupiłam ciuchy dla niemowlaka, i rzeczywiście duże są.
A tak w ogóle to ja lubię Endo jako człowieka icon_smile.gif
Same dobre skojarzenia.
anax
Ja nie kupowałam ale weszłam żeby was poinformować że mają teraz w sklepie internetowym wyprzedaż
bb
I wlasnie dlatego AL nas saduje przeciez icon_smile.gif
pomidorro
i ja do pozytywnych opinii dołączę. Alicja jedną z bluzek nosi już ponad rok ( najpierw tunika, teraz bluzka 3/4 rękaw a kupiłam ją za 14 zł!)
raz się nacięłam- na piżamach damskich- na zdjęciach nie było widać fasonu, rozmiar M był naprawdę duży- zwrot kasy po wysłaniu i zgłoszeniu był już następnego dnia icon_smile.gif
i raz zamówiłam bluzkę ( tak jak dziewczyny pisały jednak rozmiarówka się zmieniła)- była na styk choć wcześniej rękawy jakby dłuższe przy tym rozmiarze były....

jednym z dużych plusów bawełny ( nie wiem od czego to zależy) - nie trzymają się jej plamy- łatwo spierają, a bawełna mimo użytkowania i prania częstego- super!
Kurtkę- kupiłam Ali z wyprzedaży- bardzo dobrej jakości, córa twierdzi że ciepła mimo że jest lekka i nie jest gruba....

więc- polecam. ( tylko nadruki mi się lekko znudziły icon_sad.gif )
Paula.
Przyłączam się do pozytywnych opinii. Miałam dla Malwiny parę pajacyków, świetna bawełna, fajne wzory.
Kindze też trochę ubrań tam kupiłam, wszystkie ok.
Potwora
Ja kiedyś sie obrazilam na endo ale nie w związku z jakością ubrań tylko funkcjonowaniem sklepu. Teraz czasem cos kupuje, maja fajna bawełnę, mieciutka, ale koszulki jednak po pewnym czasie sie delikatnie odksztalcaja nie jest to więc jakość wysokopolkowa ale lepsza niż ubrań z popularnych sieciowek. Fajne, zabawne napisy maja, mój małżonek nosi ichniejsze pidzamy ja tez mam taka z napisem "urodzony optymista" miałam ja w szpitalu - wprowadzala fajny klimat.
ana
mój syn ma kilka różnego rodzaju i po roku noszenia koszulki wyglądaja na znoszone (na bokach szwy się wykrzywiają i trzeba je żelazkiem zaprasowywać) bo jednak są cienkie choc cały czas miłe w dotyku. w tym roku juz nie kupuję w ich sklepie, wolę grubszą bawełnę.
dużo lepszej jakości sa koszulki z Benettona kupowane bez przeceny w tym okresie za 39pln a bawełna jest inaczej tkana
justyna-8
Kupuję przez internet od zeszłego roku. Z koszulek Antka do szkoły jestem bardzo zadowolona. Dużo lepsze niż z 5-10-15. Już kupiłam parę bluzeczek na przyszły rok. I będę polować na kurtki.
Żabolek
Ja też kupuję i ogolnie polecam. Chociaz raz zdarzyły sie takie minimalne dziurki po 1 praniu. Ale ogólnie bardzo fajna miekka bawelna.
makarena
Mielismy kilka bluzeczek - lubie ich teksty/nadruki, nic sie z nimi nie dzialo, ale mam wrażenie, że rozmiarami wypadały mniejsze niż innych firm. Teraz J. ma jeszcze jedną, rozm 110 i jest taka na styk, a tak na prawde w rozm. 110 wchodzi dopiero.
Zuzia
Od jakiegoÅ› czasu kupujÄ™ Ali edowe rzeczy i jestem z nich bardzo zadowolona.
W ich sklepie byłam tylko raz, bo trochę mi nie po drodze 06.gif
Ale przez internet kupuję często.
Tak więc i ja gorąco polecam ich produkty.
Mamakasiiolka
Jeśli chodzi o ubranka fajnej jakości, to polecam założenie konta w klubie zakupowym Limango www.limango.pl . Jak dla mnie, to mają super wybór. Nie miałam problemu z obsługą sklepu no i w sumie zawsze znajduję tam wszytko czego potrzebuję. Lubię szukać okazji cenowych i tam kupiłam na przykład taką sukienkę 50% taniej. Polecam, bo naprawdę są fajnym sklepem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.