To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rajstopy, legginsy dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mlovea
Jak w temacie. Żeby się nie mechaciły, kulkowały, przecierały.
Jednym słowem trwałe.
Polećcie firmę, pls, niedrogą.
kalarepa78
CYTAT(mlovea @ Sat, 12 Jan 2013 - 17:13) *
Jak w temacie. Żeby się nie mechaciły, kulkowały, przecierały.
Jednym słowem trwałe.
Polećcie firmę, pls, niedrogą.


Porządne są z "Woli", alle niestety droższe niż przeciętne
bb
U nas najlepiej sprawdzaja sie ZARA, wytrzymuja kilka lat w niezmienionej formie. Na wyprzedazach po kilka euro kupuje hurtowo.
aga_mama
CYTAT(kalarepa78 @ Sat, 12 Jan 2013 - 15:19) *
Porządne są z "Woli", alle niestety droższe niż przeciętne



podobnej jakości do tych z "Woli" są rajstopy i skarpetki F&F z Tesco. Kupuję od jakiegoś czasu i nic się z nimi nie dzieje
mlovea
Dzięki, zaraz zerknę na ceny icon_smile.gif
W Tesko - przynajmniej u nas - rzadko można trafić. Może na Allegro znajdę.
kalarepa78
Zrobiłam pranie i przy jego wieszaniu przypomniało mi się, że całkiem niezłe są takie lidlowe - bodajże lupiu, ale nie mają ich w stałej ofercie
rysa154
rajstopy polecam next albo wójcik

MamaJulki
Kalarepa - Lupilu icon_wink.gif rzeczywiście sporo rzeczy mają fajnych icon_wink.gif
Agula9
W Tesco mają dobre a reraz wyprzedaże to może uda ci się na coś trafić icon_smile.gif Ja kupiłam oststnio w Smyku, jak narazie za mało użytkowane żeby ocenić, ale wyglądają na porządne icon_smile.gif
U mnie w Tesco były leginsy 2 pary za 31,50 ze Smerfów i Myszką Mini, świnka Peppa 17,50/1 para. To sobie porównaj cenowo, w Smyku dawalam coś ok 15 zł za gładkie. W inych sklepach typu H&M, C&A, KappaHl niestety nie spotkałam leginsów przecenionych icon_sad.gif
Arwena.
Ja lubię Gattę - cenowo jak Wola a jakość jest lepsza.
sweetey
rajstopki są fajne z ancymonek (ancymonki.pl) moja córcia najbardziej je lubi. Prałam kilkanaście razy i nic się z nimi nie stało. Ostatnio kupiłam w Biedronce to po pierwszym praniu już wyglądają koszmarnie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.