To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

informatyk/projektant stron poszukiwany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mlovea
Chcemy z koleżankami założyć portal. Nie znamy się na tym (blogi owszem, ale coś bardziej profesjonalnego nie). Próbujemy znaleźć odpowiedzialnego fachowca od października, właśnie pracujemy z drugim i chyba trzeba będzie się pożegnać

Pierwszy fachowiec był "po znajomości", uparł sie, że kasy nie weźmie, mimo że nie raz go prosiłyśmy. Po 1,5 mies. zbywania nas stwierdził, że jednak musi myśleć o zarobku i ot tak nas zostawił. Znalazłyśmy kolejnego, już za kasę. Słowo droższe dla niego od pieniedzy, jak zapewniał. Zaczęliśmy współpracę przed świętami, w tej chwili tkwimy prawie w tym samym miejscu. Zaczynamy sie zniechęcać...

A może tu jest ktoś, kto postawi nam taką stronę? Proszę o kontakt na priv. Liczę na panie, bo facetów-informatyków mamy na razie dość Mamy wizję, wiemy czego chcemy, nie jesteśmy zupełnie zielone, chcemy działać konkretnie.
Assalia
A jak już Wam ktoś "postawi" tą stronę, to kto nia będzie administrował?Też szukaćie od razu do pełnej i ciągłej obsługi, czy ten temat już ogarniecie?
mlovea
Assalia, wszystko wskazuje na to, że stronka niebawem ruszy. miałam kilka propozycji na priw, za które bardzo dziękuję. Powinnam była tu napisać, że już nie szukam icon_smile.gif

Z podstawową administracją dajemy radę, stopniowo uczymy się wszystkiego i chcemy się usamodzielnić zupełnie.
Assalia
Acha, to wyjaśniło:-) Pozdrawiam:-) No, i...jak już dzieło bedzie gotowe, mam nadzieje,ze prtal maluchy pozwoli,abyś podzielila sie linkiem?JAk nie, to poprosze na priva icon_smile.gif
mlovea
Assalio, zapytam, czy administratorzy pozwolą. To coś innego niż maluchy.pl, nie stanowi konkurencji icon_smile.gif Mimo że też dla kobiet.
Liczę, że ruszymy w ciągu dwóch tygodni icon_biggrin.gif
Dzięki
Agula9
To i ja czekam na efekty icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.