To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie można kupić wózeki dziecięce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

megan011
Witam potrzebuje kupić wózek bliźniaczy rok po roku. Sklepy internetowe nie wchodzą mi grę bo muszę go osobiście ocenić czy będzie spełniał swoją role, no i przede wszystkim wymierzyć czy zmieści mi się do windy. Bo w sklepach internetowych są podawane rozbierzne wymiary, a 1cm w tą czy w tą odgrywa dużą role. Więc proszę o namiary icon_smile.gif
Marta M
wpisz w wyszukiwarce hurtownie dziecięce,jest kilka,boboland,oleńka np
megan011
Marta dzieki tak też zrobiÅ‚am i wiele z nich zakoÅ„czyÅ‚o swojà dziaÅ‚alność te co wymieniÅ‚aÅ› fakt jest najwiÄ™kszy wybór ale pojedyÅ„czych bliźniacze sÄ… po 2 lub 3 na sklepie szok. Pozostaje mi wiÄ™c internet:(
Marta M
ja na Twoim miejscu popatrzałabym w sklepie,a i tak zamówiła wybrany w necie,jest taniej
jest jeszcze jedna duża hurtownia-tato-na cukrowej
Ciocia Magda
Megan, ja wózek bliźniaczy kupowałam 12 lat temu, więc raczej adresami sklepów nie pomogę (koniec końców kupiłam w hurtowni naprzeciwko cmentarza, na ul. Mieszka I), ale sklepy zazwyczaj nie mają wielkiego asortymentu na miejscu. Sporo się najeździłam, żeby obejrzeć kilka różnych modeli.
megan011
Dziewczyny właśnie o to mi chodziło żeby zobaczyć wózek na żywo i pobrać sobie wymiary, kilka modeli mam upatrzonych ale w internecie wymiary jakie podają nieznacznie ale się różnią.No ale cóż byłam w 5 różnych sklepach - hurtowniach i nie spotkałam interesujących mnie modeli icon_sad.gif szkoda a te co były na stanie nie spełniały moich kryteriów.
maribela
Oj naprawdę trudno gdziekolwiek obejrzeć wózki dla bliźniaków. Moja przyjaciółka dwa lata temu mniej więcej szukała i wiem że tez miała problem. Jedyne co mogę powiedziec to to że ostatecznie zdecydowała się na X-landera X-Twin. miała kilka innych typów ale po oględzinach padło własnie na ten wózek.
megan011
CYTAT(maribela @ Sat, 19 Jan 2013 - 18:13) *
Oj naprawdę trudno gdziekolwiek obejrzeć wózki dla bliźniaków. Moja przyjaciółka dwa lata temu mniej więcej szukała i wiem że tez miała problem. Jedyne co mogę powiedziec to to że ostatecznie zdecydowała się na X-landera X-Twin. miała kilka innych typów ale po oględzinach padło własnie na ten wózek.

Też o nim myślałam i chciałam go zobaczyć bo w necie są różne opisy szerokości od 74 do 78,5 no i ten najmniejszy to wjedzie we wszystkie drzwi gdzie standard jest 75cm a powyżej to już problem icon_sad.gif
Pilawianka
Według strony internetowej ten wózek powinien być hurtowni na Cukrowej. Najlepiej zadzwonić i spytać.
Na Santockiej (róg Śierczewskiej) też jej hurtownia jakaś.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.