To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sklep internetowy z zabawkami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
ania_wawa
Kochani to już moje trzecie podejście do tematu.
Za każdym razem mój post był usuwany:(
Szkoda, że nie mieliście okazji go przeczytać.
Może tym razem się uda. Zresztą postanowiłam trochę powalczyć z administratorami icon_smile.gif
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, a ich ograniczanie poprzez durne regulaminy godzi w konstytucję.

Ale do rzeczy.....
Chciałam kupić zabawki dla moich dzieci 3 i 5 lat.
Znalazłam kilka sklepów internetowych, ale nie wiem który wybrać.
Jaki sklep polecacie, czy macie jakiś ulubiony? Gdzie kupujecie zabawki?
Nie wymienię tym razem sklepu, który mam na oku, ponieważ aaaaaadnministratorrrrrr zapewne uzana, że łamię regulamin.

Pozdrawiam wszystkich Ania

P.S. Macie strasznie agresywnego aaaaadministratorrrraaa. Skąd tyle agresji w krótkiej wypowiedzi? Nie można w kulturalny sposób zwrócić komuś uwagi? Przemyślcie to. To obniża poziom tak fajnego forum.

Kocisława zwana Warkotem
CYTAT(ania_wawa @ Sun, 20 Jan 2013 - 19:38) *
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, a ich ograniczanie poprzez durne regulaminy godzi w konstytucję.

Przy rejestracji zgodziłaś się respektować ten "durny" regulamin 37.gif
Pilawianka
Kocisława, po co tyle agresji 02.gif
Nowa koleżanka podniesie nam poziom forum. Ciekawe jak długo wytrzyma, nim znów poda adres "wybranego" sklepu.
Za reklamę się płaci i agresja nie ma z tym nic wspólnego.
Gaja
CYTAT(ania_wawa @ Sun, 20 Jan 2013 - 21:38) *
Znalazłam kilka sklepów internetowych, ale nie wiem który wybrać.
Wystarczy je zgooglować w necie i poszukać stron gdzie ludzie wyrażają swoje opinie icon_rolleyes.gif
ania_wawa
Witajcie ludki drogie,

szkoda, że nikt nie chce odnieść się konkretnie do tematu zakupów zabawek w necie.
Jak widzę bardziej zajmujecie się zupełnie innymi sprawami. Ważniejszy regulamin, albo jego "złamanie"....

Chciałam się czegoś od Was dowiedzieć na temat zakupów zabawek w sieci. I tyle. A tu proszę...poważne forum, naprawde ciekawych ludzi, którzy zajmują się dziwnymi podejrzeniami i łamaniem regulaminu.

Naprawdę szkoda....

Pozdrawiam i liczę jednak na odpowiedzi dot. postawionego w poscie pytania.

P.S. Nawiasem mówiąc dziwią mnie podejrzenia o reklamę tego czy innego sklepu. Powiedzcie jak w takim razie uzyskać opinie o różnych sklepach internetowych. Zapewne wskażecie www.opineo.pl - ale tam nie ma wszystkich sklepów internetowych.

Ania
ania_wawa
I jeszcze jedno. Rozumiem, że poniższe linki nie stanowią złamania regulaminu:


https://www.stopznuda.pl/inne/6815-gra-zrec...weny-wodne.html

https://www.swiat-zabawek.pl/index.php?p469...ace-zabki-m5754

https://www.swiat-zabawek.pl/index.php?p705...ra-elefun-40838

https://www.smyk.com/bobr-billy-gra-zreczno...ry-dla-dzieci-p

https://www.alexandershop.pl/towar/rodeo-hasbro/


Zostały bowiem umieszczone w podobnym poscie jak mój, dotyczącym zabawek dla 3 i 4 latki.

Proszę zatem o jasną odpowiedź, czy to jest złamanie regulaminu, czy też nie.


Pozdrawiam z ośnieżonej W-wy,
Ania
aniakuleczka
Aniu,
być może jesteś uczciwą matką szukającą porady w internecie
ale spróbuj nas też zrozumieć
wpadasz i w pierwszych trzech postach wklejasz link do jednego tylko sklepu niszowego, pytając nas, gdzie kupujemy zabawki i dlaczego nie tam.

Nie Ty pierwsza i nie ostatnia próbujesz reklamować się w ten sposób dostawiając do tego naiwną gadkę w tym stylu.
A my nie lubimy jak się z nas robi idiotów.
Wiesz, myślimy, mamy doświadczenie itd.

Dlatego zamiast bić piane - idź sobie robić biznes gdzie indziej
albo zostań z nami, ale nas nie spamuj.

matylda315
CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 21 Jan 2013 - 16:08) *
Aniu,
być może jesteś uczciwą matką szukającą porady w internecie
ale spróbuj nas też zrozumieć
wpadasz i w pierwszych trzech postach wklejasz link do jednego tylko sklepu niszowego, pytając nas, gdzie kupujemy zabawki i dlaczego nie tam.

Nie Ty pierwsza i nie ostatnia próbujesz reklamować się w ten sposób dostawiając do tego naiwną gadkę w tym stylu.
A my nie lubimy jak się z nas robi idiotów.
Wiesz, myślimy, mamy doświadczenie itd.

Dlatego zamiast bić piane - idź sobie robić biznes gdzie indziej
albo zostań z nami, ale nas nie spamuj.


Brawoooo !!! Grzecznie, konkretnie , kulturalnie i na temat icon_smile.gif
ania_wawa
Witajcie kochani,

dziękuję za pierwszą konkretną odpowiedź.

Chciałem jednakże zauważyć, że podałam nazwę znalezionego przeze mnie w necie sklepu z zabawkami tylko w pierwszym poście, nie wiedząc, że regulamin tego zabrania. Następne posty zawierały już wyłącznie pytanie, które sklepy polecacie i gdzie robicie zakupy w necie.

Naprawdę chcę kupić zabawki dla dzieci. Wiele słyszałam w sklepach, które sprzedają towar, którego nie mają i na który później trzeba czekać tygodniami.

Dlatego proszę Was o poradę. Tylko tyle. Nie chcę reklamować żadnego sklepu. Gdyby tak było, w każdym moim poście znaleźlibyście jakieś odesłanie do konkretnego sklepu. To nie jest moją intencją. To jakieś nieporozumienie.

Dziwi mnie jednak, że regulamin dopuszcza podawanie stron do sklepów internetowych z konkretnymi produktami (post Jakie zabawki dla 3 i 4 latki?). Przecież to jest właśnie reklama tych sklepów.

Proszę o zrozumienie i pomoc w wyborzez sklepu w necie.

Pozdrawiam
Ania
Helena
Aniu nie dziw się. Niektóre z nas znają się jak łyse konie. Wiemy czym kto się zajmuje i wiemy czy ma powiązania z danym sklepem czy nie. Czy podaje adres by pomóc innym czy po to by zarobić. Takich osób , które w pierwszym pości zamieszcza adres sklepu mamy tu średnio 10 w tygodniu. Nie sądzisz, że gdybyśmy się na to zgadzały to powstałby tu niezły śmietnik i nie dziw się, że to irytuje innych. Daj się najpierw poznać, pogadaj z nami.
ania_wawa
Nie wiedziałam, że osoby, które są powiązane ze sklepami internetowymi reklamują się na tym forum lub przynajmniej próbują.
A zwłaszcza, że jest ich tak dużo.

Ale to nie jest wątek o reklamie w necie:)

W każdym razie chciałabym poznać Wasze opinie na temat sklepów w necie i poradzić się, które sklepy z zabawkami omijać, a które wybierać. Mam różne doświadczenia z zakupami w necie. Zamówiłam kiedyś leki w aptece internetowej i po 10 dniach, po moim telefonie, okazało się, że leków nie ma. Nie chcę doświadczyć powtórki z rozrywki.

Pozdrawiam Was i czekam na wypowiedzi.

Ania.
walizka
Nie mam jednego wybranego sklepu z zabawkamii. Zazwyczaj kupuję na allegro i tam po opiniach, asortymencie, opisie, stronie www itp. podejmuję decyzję, czy kupić w tym czy w tamtym sklepie.
W ten sposób latem znalazłam świetnie wyposażony (nie tylko w zabawki) sklep bodajże w Falenicy. Przed świętami znalazłam na ursynowie sklep z zabawkami drewnianymi i kreatywnymi. Zakochałam się w nim po uszy i myślę, że będzie teraz moim głównym dostawcą zabawek icon_smile.gif
Helena
Ja w ogóle nie kupuję zabawek przez internet. W zabawkowym w moim mieście ceny są niższe niż na allegro więc nie opłaca mi się.
Dorotka25
Nie kupuję obecnie zabawek przez internet. Kiedyś korzystaliśmy z cobi, ale tylko okazyjnie przy większych zamówieniach (np. zbiorczo prezenty od nas i teściowej). Syn ma już inne zainteresowania (sport).
agnese
ja nie szukam w konkretnym sklepie - tylko konkretny produkt i kupuje tam gdzie mi sie bardziej opłaca - zazwyczaj allegro

edit a w temacie jaki prezent dla 3 i 4 latki - jak by ktoś nowy wrzucił link do sklepu- pokazujący konkretna rzecz tez by pewnie zostało usunięte icon_smile.gif
ania_wawa
Też myślałam, że na allegro jest najtaniej, ale wcale tak nie jest.
Wpisałam dzisiaj na allegro "chodzik smily" i wieco co się okazało, że ceny na allegro są wyższe i to nawet o 30 zł od cen w sklepach internetowych na tej samej rzeczy! Chodzi o rzeczy nowe i oryginalnie zapakowane.

Allegro reklamuje się jako najtańsze.....A jaki jest koń każdy widzi.
Cóż reklama robi swoje:) Kiedyś było takie powiedzenie Reklama dźwignią handlu i chyba coś w tym jest.

Tym razem zawiodłam się na allegro i szukam dalej.

Pozdr,
ania

Pogoda
Chociaż wszystko we mnie krzyczy, to jednak odpowiem. Może przypadkiem ktoś skorzysta:

Jeśli Ci Allegro nie pasuje i uważasz, że jedynie sklepy internetowe spełnią Twoje oczekiwania, to najszybciej znajdziesz "wymarzony sklep" i najkorzystniejszą ofertę posługując się wyszukiwarką typu Ceneo czy Skąpiec. Te portale są wygodne w obsłudze, mają przejrzyste interfejsy i oferują dużo usług dodatkowych, oprócz samego porównywania cen (np. opinie o danym produkcie, system oceniania wiarygodności sklepów internetowych itp.).
Ketmia
Ja zwykle kupuję zabawki w supermarketach. Różnych. Zwykle przed zakupem wybranej zabawki robię ranking i kupuję tam, gdzie akurat mają najlepszą promocję.
walizka
jednak warto pamiętać, że w wyszukiwarkach typu "ceneo" będą informacje li i jedynie o sklepach, które się tam reklamują icon_smile.gif Potencjalnie istnieją więc tańsze sklepy, których tam nie będzie.
Inna sprawa, że najszybsze i najprostsze są takie właśnie wyszukiwarki.

Aniu - jeszcze jedno. Zdaje się, że sama pisałaś, że zależy Ci na sklepie solidnym, który nie oszuka. Nie kojarzę, żebyś pytała o tani sklep... Allegro czy wyszukiwarki cenowe zwiększają wiarygodność dostawcy (przez opinie i komentarze klientów)
Joka
ania - nie żebym była złośliwa, ale chciałam spytać
ten chodzik smily to chciałaś dla 3-latka, czy 5-latka?
Helena
ania_wawa a wchodziłaś już na inne wątki na tym forum?
ania_wawa
Witajcie,

istotnie przeglądarki internetowe typu ceneo obsługuja tylko sklepy, które z nimi współpracują. Zgadzam się z tym, że nie ma tam wszystkich, tylko wybrane. I druga sprawa co do ich wiarygodności - czytałam artykuł, że na rynku są firmy, które za kilkaset zł miesięcznie wpisują różne pozytywne opinie do rozmaitych serwisów internetowych, zwiększając tym samym wiarygodność sklepów.
To czysty biznes w postaci usługi, nic więcej. Dlatego też nie posiłkuję się opiniami z takich serwisów, lecz próbuję je uzyskać bezpośrednio od internautów.

Co do "chodzika smily" - ma być prezentem dla 2 latka. Zresztą ma być albo chodzik albo stoliczek edukacyjny smily.
Oba produkty na allegro są droższe niż w innych sklepach internetowych. A jakby tego było mało, to właśnie niektóre sklepy internetowe robią aukcje na allegro sprzedając te produkty drożej od innych.

A dla moich dzieci chcę kupić jakieś zabawki kreatywne, ale nie mam jeszcze pomysłu. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu.

Pozdrawiam,
Ania

Ika
CYTAT(ania_wawa @ Wed, 23 Jan 2013 - 18:09) *
Co do "chodzika smily" - ma być prezentem dla 2 latka.

A po co dwulatkowi chodzik...?
mama_do_kwadratu
CYTAT(ania_wawa @ Wed, 23 Jan 2013 - 18:09) *
A dla moich dzieci chcę kupić jakieś zabawki kreatywne

Aniu, może jednak również zdecydujesz się na kreatywną zabawkę dla dwulatka, któremu chcesz sprezentować chodzik. Po pierwsze- jest odradzany przez ortopedów (nawet nie potrafiącemu chodzić dwulatkowi nie byłby zalecany), po drugie, raczej nie wystarczy na długo...
ania_wawa
Witajcie,

czytałam kiedyś ciekawy artykuł o opiniach na temat sklepów internetowych. Czy wiecie, że istnieją firmy, które za kilkaset złotych kreaują pozytywne opinie na opineo i innych portalach poświęconych tego rodzaju sprawach?
Dlatego osobiście nie mam zaufania do takich portali. Wolę uzyskać bezpośrednią opinię na temat sklepów od internautów.
Wystarczy wpisać w google parę fraz, by zorientować się kto napradę piszę opinie o sklepach i ile to kosztuje.
To są wyspecjalizowane firmy, w których kupuje się taką usługę.
Dlatego też nie kieruję się takimi opiniami. Nie twierdzę, że wszystkie opinie na takich portalach są "wykreowane", ale większość tak. Niestety.

Dlatego najlepszym sposobem jest kontakt z internautami w takiej sprawie.


P.S. Co do chodzika smily - ma być prezentem (nie dla moich dzieci). Miał być chodzik lub stoliczek edukacyjny smily.

Szkoda tylko, że zamiast ciekawej, fajnej dyskusji na temat sklepów w necie i ich wiarygodności czepiacie się takich szczegółów. Ptrzecież każdy z nas ma dzieci, dla których kupuje lub planuje kuoić jakieś zabawki i prezenty.

Ludki kochane pogadajmy i podzielmy się naszymi doświadczeniami. Nie bądźmi dalej oszukiwani przez inne portale i ich "opinie" o sklepach. Poczytajcie w necie na ten temat.

Pozdrawiam w białej W-wy,
Ania






mlovea
ania_wawa, próbowałam usilnie dopatrzeć się w twoich postach szczerej potrzeby pomocy, ale jakoś po tym ostatnim zupełnie ci nie wierzę. Zalogowałaś się tu, aby usilnie przytaczać nam swoje opienie o allegro, sklepach, przegladarkach itp itd. Będę zaglądać, bo zastanawiam się, jak to rozegrasz i kiedy wyskoczysz z reklamą.

Może to niezbyt miłe, co piszę. Ale zadałaś sobie trud rejestracji na olbrzymim forum, aby udzielać się tylko w jednym, stworzonym przez siebie temacie?? Dziwne to tym bardziej, iż gro osób najpierw przez długie tygodnie podczytuje, potem nieśmiało się udziela na cudzych tematach, aby potem zakładać własne.

Jeśli jesteś taka bardzo nieufna wobec sklepów internetowych, znajdź sklepy w realu, na pewno niektóre też mają dobre ceny.
ania_wawa
Co do chodzika - może wydawać się dziwne czy ma być prezentem dla 2 latka. Jednakże chodzik, który znalazłam jest zabawką rozwojową - ma szereg funkcji edukacyjnych i nie spełnia tylko roli typowego pchaczka-podtrzymywaczka. Producent zapewnia, że jest to zabawka dla dzieci do 3 lat.

Podobnie ze stoliczkiem edukacyjnym - ma szereg ciekawych opcji, które uczą i bawią dziecko. Nie wiem jeszcze co wybiorę.
Zastanawiam się. Podobnie z zabawkami dla moich dzieci. Chciałabym wszystko kupić w jednym sklepie i nie mieć żadnych problemów z dostawą. Oczywiście nie zamierzam przepłacać. Ale istotnie najważniejsza dla mnie jest wiarygodność sklepu i posiadanie przez nich zamówionych produktów. Nie chcę czekać tygodniami na zabawki.

Pozdrawiam,
Anka
Pogoda
No dobrze Aniu, to przejdźmy do meritum - jak rozpoznać sklep/portal/sprzedawcę który posługuje się nieuczciwymi technikami od tego, który nas nie oszukuje i nie zwodzi? Po czym poznać, że sklep jest uczciwy? Niska cena niczego nie mówi o rzetelności sklepu a więc? Wiem, że już nie możesz się doczekać, żeby nas oświecić w tej kwestii, więc... Do dzieła ! ;-D
mama_do_kwadratu
Pierwszy spamer, który poświęca tyle czasu na pisanie postów.
Szacun icon_twisted.gif
Pogoda
mama_do_kwadratu - nooooo, dlatego potęguje moją ciekawość! JAK DŁUGO wytrzyma? ;D
Helena
Ja też próbowałam uwierzyć ale śmierdzi mi tu coś....
Ika
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Wed, 23 Jan 2013 - 21:33) *
Pierwszy spamer, który poświęca tyle czasu na pisanie postów.
Szacun icon_twisted.gif

Nie wiem, czy wiecie, ale są firmy, które płacą za pisanie postów na forach i reklamowanie w ten sposób ich działalności 03.gif Ale oczywiście nie płacą za USUNIĘTE posty... icon_twisted.gif więc czasami trzeba się postarać, żeby się uwiarygodnić icon_smile.gif
Helena
CYTAT(Ika @ Wed, 23 Jan 2013 - 22:02) *
Nie wiem, czy wiecie, ale są firmy, które płacą za pisanie postów na forach i reklamowanie w ten sposób ich działalności 03.gif Ale oczywiście nie płacą za USUNIĘTE posty... icon_twisted.gif więc czasami trzeba się postarać, żeby się uwiarygodnić icon_smile.gif



Wiem, widziałam takie ogłoszenia. "Osoby do zamieszczania postów na forach internetowych". Już kiedyś nawet chyba pisałam, że mogłybyśmy się wszystkie zatrudnić, założyć wątek spamowy na maluchach i zbijać kokosy icon_wink.gif
Pogoda
No patrzcie, przegapiłam moment kiedy taka działalność zaczęła się rozwijać - chyba dlatego byłam pod takim dużym wrażeniem starań "ani_wawy" icon_wink.gif

Teraz marketing rozwija się z prędkością światłą. Co rusz jakieś nowe "chwyty", "techniki" i sposoby na nabijanie ludzi w butelkę ;-D
Ciocia Magda
CYTAT(Helena @ Wed, 23 Jan 2013 - 22:27) *
Wiem, widziałam takie ogłoszenia. "Osoby do zamieszczania postów na forach internetowych". Już kiedyś nawet chyba pisałam, że mogłybyśmy się wszystkie zatrudnić, założyć wątek spamowy na maluchach i zbijać kokosy icon_wink.gif

lajkuję!
agnese
ale z was niedowiarki icon_razz.gif
a może się czegoś nowego dowiecie icon_smile.gif ja np dowiedziałam się, że można wydać pieniądze na zabawkę, która już w głównym swoim założeniu nie posłuży dziecku (bo chodzik pchacz chyba głównie jest dla tych co tam powoli zaczynają dreptać a przeciętny dwulatek w tym wieku to juz potrafi dość szybko biegać ) a panel zabawowy to dodatek - raczej chyba służący przed jego wykorzystywaniem jako pchacza niz po - bynajmniej ja dla 2-latka znalazła bym bardziej rozwojową zabawkę

poza tym nie chcecie sie dowiedzieć gdzie najlepiej kupować, by nie przepłacać ? oj bogate maluszanki są icon_razz.gif
Pogoda
Buuuuuu no i spłoszyłyśmy ją... A zapowiadała się taka fajna zabawa... diabel.gif
mama_do_kwadratu
czekajcie, czekajcie- już niedługo będziemy szukać odpowiednich kredek dla noworodka icon_smile.gif
ania_wawa
Hej ludki,

ale z Was niedowiarki:)
Nikt nikogo nie sploszyl. Cały czas jestem z Wami i czytam Wasze posty. Nie wiem, dlaczego posądzacie mnie o jakieś konszachty z branżą reklamową. Jestem typową mamą dwójki wspaniałych dzieci. Dla jasności nie zamierzam tutaj niczego i nikogo reklamować. Cieszy mnie, ze temat cały czas żyje, są nowe odpowiedzi i tezy co do mojej osoby. Brawo!
Szkoda tylko, ze tak mało piszecie o głównym temacie wątku:(
Ale temat sie rozwija.
Tą Waszą podejrzliwoscia wzbudziliscie uśmiech na mojej twarzy. Może jest wsród Was jakiś nowy agent Tomek lub agentka Kasia?
Czekam na Wasze posty.
Tymczasem pozdrawiam
Ania
Pogoda
ania_wawa
Jak widzę brak Wam nawet odwagi do dyskusji. Wielka Szkodaaaaaaa.....
Tylko węszycie spiski i podejrzenia......I do tego zadajecie ciosy poniżej pasa!

Ludki z tego forum! Czy Wy w ogóle potraficie rozmawiać? I to nie tylko na tym wątku, jakby ktoś o to pytał...?
Wszyscy jacyś podejrzliwi, zakamuflowani, czepiający się wszystkiego i byle czego - hej obudźcie się!
Pytam grzecznie - co się z Wami stało?

Przejrzyjcie inne wątki.....ile Was agresji, podejrzliwości o spamerstwo......
Jak będziemy tak postępować i wzajemnie się ośmieszać, podejrzewać i dezawulować nic z tego nie będzie!

Myślę, że są tutaj osoby, które chcą konkretnie porozmiawiać na interesujące nas tematy. A "podejrzliwowców" mamy dość!
Niech zaczną podejrzewać sami siebie. Tylko w kulturalny sposób!

Kochani,
Wypowiedzmy się na interesujące nas tematy.

Zobaczcie jak daleko odeszliśmy od głownego wątku. Post przeczytało ponad 600 osób i co z tego? Wszędzie Wasze podejrzenia, nieuzasadnione tezy, obraźliwe wypowiedzi etc. Czy tak ma wyglądać poważne forum? Odpowiedźcie sobie sami.

Nie wierzę, że nie ma tu osób, które nie chcą podyskutować na tema sklepów internetowych (bez wymienienia ich nazw). Dajcie im tę szansę!

P.S. Co do chodzika smily - Rośnij ze mną - producent podaje, że jest to zabawka przeznaczona dla dzieci do lat 3 - chodzik jak nazwa wskazuje "rośnie z dzieckiem" - zapoznajcie się z opisem producenta. Druga wybrana przeze mnie zabawka to stoliczek edukacyjny smily. Zaczynam się powoli skłaniać do drugiej wersji.

Pozdrawiam,
Ania

Zdjęć wskazujących na mój stan emocji nie załączę - nie robią to inni, pokazując swoją kulturę wypowiedzi na tak zacnym forum.



rysa154
a czego oczekujesz? nazw konkretnych sklepów? może zorientowałaś się już,że takowych nie dostaniesz,przynajmniej nie na tym forum.
do tego piszesz jakieś ogóły i sama mało w temacie a własciwie na dany temat się wypowiadasz...
sama korzystam ze sklepu stacjonarnego, allegro lub dużych sieci.
istara
Nie widzialam wczesniejszych postow z linkami do konkretnego sklepu, ale dla mnie ten watek ma reklamowac "przy okazji" produkty firmy Smily.
malgosia1968
CYTAT(Amarylis @ Sun, 27 Jan 2013 - 21:39) *
Nie widzialam wczesniejszych postow z linkami do konkretnego sklepu, ale dla mnie ten watek ma reklamowac "przy okazji" produkty firmy Smily.

to samo chciałam napisac. Ta firma jest w kazdym jej poscie. Ludki kochane badzmy czujne 04.gif
ulla
CYTAT(ania_wawa @ Sun, 20 Jan 2013 - 19:38) *
Kochani to już moje trzecie podejście do tematu.
Za każdym razem mój post był usuwany:(
Szkoda, że nie mieliście okazji go przeczytać.
Może tym razem się uda. Zresztą postanowiłam trochę powalczyć z administratorami icon_smile.gif
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, a ich ograniczanie poprzez durne regulaminy godzi w konstytucję.


Regulamin nie godzi w konstytucję.

Nie bardzo żałuję, że nie miałam okazji przeczytać wcześniejszych postów....ściślej rzecz biorąc wcale nie żałuję. Nie lubię też, jak ktokolwiek, zwraca się do mnie/odnosi tak jak Ty.

W kwestii sklepów internetowych z zabawkami dla dzieci, mam taki, który lubię, czyli Mariolafruwa. Zdarzyło mi się tam kupić zabawki po bardzo okazyjnej cenie, które w innym miejscu były nawet o 20 zł droższe. Sklep do "wygooglania".
Sokolica
Ludki kochane, chcecie czy nie, nadeszła pora aby w końcu ktos Was wyedukował jak zachowywać się na tym forum. Koniec i kropka. Nie ma zmiłuj 03.gif . A przy okazji może dowiecie się czegoś o sklepach internetowych 29.gif .
Też Cię ania_wawa pozdrawiam icon_smile.gif
xxyy
ania_wawa

Twoje posty brzmia, jakbys byla po jakiejs lekturze o sztuce manipulacji. Taniej na dodatek, moze nawet byla gratisem do chodzika .
ulla
CYTAT(Leni @ Mon, 28 Jan 2013 - 06:27) *
ania_wawa

Twoje posty brzmia, jakbys byla po jakiejs lekturze o sztuce manipulacji. Taniej na dodatek, moze nawet byla gratisem do chodzika .



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ania_wawa
Hej,
Najpierw podejrzewaliscie mnie o reklamę sklepu z zabawkami. Pózniej miały dojść do tego buty dla dzieci, a teraz ponoć reklamuje firmę Smily. Robi sie ciekawie. Hi, Hi, Hi. Bądźcie czujne! Hi, Hi, Hi...Alez niedowiarki. To Wam jeszcze powiem ze firma Gandalf produkuje świetne patelnie do smazenia nalesnikow.
A teraz do rzeczy- ja tez nie lubię jak ktoś odnosi sie do mnie tak jak np. Ulla Agnieszka Cydorka. Za kogo sie uważacie? Za poważne "kulturalne" moderatorki?
Dużo wam do tej kultury wypowiedzi brakuje. Może czas najwyższy na jakaś tania lekturę w tej kwestii?
Tymczasem pozdrawiam
Anka
Helena
CYTAT(ania_wawa @ Mon, 28 Jan 2013 - 09:18) *
Hej,
Najpierw podejrzewaliscie mnie o reklamę sklepu z zabawkami. Pózniej miały dojść do tego buty dla dzieci, a teraz ponoć reklamuje firmę Smily. Robi sie ciekawie. Hi, Hi, Hi. Bądźcie czujne! Hi, Hi, Hi...Alez niedowiarki. To Wam jeszcze powiem ze firma Gandalf produkuje świetne patelnie do smazenia nalesnikow.
A teraz do rzeczy- ja tez nie lubię jak ktoś odnosi sie do mnie tak jak np. Ulla Agnieszka Cydorka. Za kogo sie uważacie? Za poważne "kulturalne" moderatorki?
Dużo wam do tej kultury wypowiedzi brakuje. Może czas najwyższy na jakaś tania lekturę w tej kwestii?
Tymczasem pozdrawiam
Anka


Gdy wkraczam w nowe towarzystwo to nie staram się go zmienić. Albo się dopasowywuję albo rezygnuję. Proste.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.