To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Portale edukacyjne dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Chloe
Co sÄ…dzicie o portalach edukacyjnych dla dzieci? Warto, czy nie warto?
mlovea
aha... icon_wink.gif
aisha1111
No to czekamy na reklame tego cudownego-super-hiper portalu, bo jak mniemam takowa sie pojawi
ps. przepraszam za brak polskich liter - nie pisze z domu
matylda315
ostatnio często nasze forum nawiedzają ...hmmm...jak to nazwac ? Nowi użytkownicy reklamujący różne portale ...

ania_wawa
Hej,

mam wrażenie, że zacna część forumowiczów tegoż forum powinna pracować w wywiadzie jako podejrzliwi agenci tropiący spamerów i reklamowiczów na rozmaitych portalach internetowych:)
Ludki, dlaczego jesteście tacy nieufni i podejrzliwi? Czy to część "kultury" tego forum? I to nie tylko w tym wątku....Niestety.....
Dlaczego tak mało osób potrafi rzetelnie i konkretnie odpowiedzieć, a większość "czepia się" w niewybredny sposób nowych wątków i nowych osób. Wielka szkoda.

Ja na przykład chciałbym dowiedzieć się czy są tutaj osoby korzystające z takich portali - OCZYWIŚCIE BEZ PODAWANIA ICH STRON (bo to przecież ukryta reklama).

Pozdrawiam,
Ania z Wawy
ania_wawa
Hej Chloe,
nie martw się - ONI tutaj każdego traktują w taki sposób!
To już chyba"kultura" tutejszych forumowiczów!
Wielka szkodaaaaaa......
Powinni pracować w Wywiadzie:)

Jak próbujesz czegoś się dowiedzieć od innych, to od razu będą Cie podejrzewać, że wyskoczysz z reklamą.
To jakaś "choroba" tego forum. Nigdzie z tym się nie spotkałam. Oczywiście trzeba przestrzegać zasad (nie wskazywać nazw sklepów, portali etc.).

Forum jest fajne, wielowątkowe i ciekawe. Niestety przez TAKĄ podejrzliwość forumowiczów i czepianie się wszystkiego (dosłownie WSZYSTKIEGO) traci na swojej wartości. Nie mniej jednak mam nadzieję, że uda się tutaj znaleźć grupę NORMALNYCH oósb, które w kulturalny sposób zechcą podyskutować na interesujące tematy.

Pozdr,
Anka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.