To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ferie w W-wie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agarad
W planach mamy łyżwy, górkę szczęśliwicką i narty,może CNK jak nie będzie b.długich kolejek, z teatrem chyba ciężko z biletami tak na cito..
ale to wszystko mało icon_wink.gif
a ja pomysłów nie mam, pomozecie ?
Agnieszka AZJ
Z biletami do teatrów wbrew pozorom może nie byc tak źle. Kilka lat temu spędzałysm ferie w Warszawie i udało mi sie kilka razy iść z dziewczynami do teatru. Oprócz nas były głównie grupy - jakieś zimowisak i zima w mieście, ale tych kilka miejsc sie znalazło.

Muzeum dla dzieci w Muzeum Etnograficznym ?
A_KA
Poszperaj w okolicznych Domach Kultury, ośrodkach sportowych... Młoda codziennie ma zamiar chodzić do naszego DK. Codziennie inne zajęcia (gratisowe nawet). Do tego basen (chyba też darmowy). Może znajdę trochę czasu i na lodowisko pójdę z nią z raz...

No i biblioteki też mają zajęcia dla dzieci. Swoją Młodą chcę wysłać m.in. na origami do naszej biblioteki.

Kina też mogą mieć ciekawe propozycje. Np. Praha codziennie wyświetla filmy (od pon. do piątku po 10 zł), po których są różne zajęcia dla dzieci. W weekendy są też ciekawe propozycje dla młodszych dzieci. Osobiście nie byłam jeszcze, ale może mi się uda wybrać z Młodym.

Obawiam się, że do CNK w ferie będzie się ciężko dostać icon_wink.gif.
Sokolica
No tak, niektórzy zaczynają ferie a są tacy co dziś do szkółki po dwutygodniowej przerwie icon_wink.gif Udanych i zdrowych ferii dla Waszych dzieciaków icon_smile.gif
agarad
Domy Kultury mają owszem ciekawe oferty ale to głównie z akcji Zima w mieście - ale ja bym chciała ten czas spędzić z dziećmi a nie je podrzucaćicon_wink.gif

spróbujemy z teatrami, kina z zajęciami "po" też juz znalazłam

zapomniałam o muzeach - dziękuje Agnieszko
Elak
Agarad pójdę na łatwiznę, podrzuć te kina co mają potem jeszcze zajęcia dla dzieci, żebym czasu nie marnowała na szukanie 29.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(agarad @ Mon, 28 Jan 2013 - 10:52) *
zapomniałam o muzeach - dziękuje Agnieszko


Od czasu do czasu lubię wpaść z dziewczynami do Muzeum Narodowego zobaczyć klasyke polskiego malarstwa na żywo icon_wink.gif - Bitwę pod Grunwaldem, Dziwny ogród i in.
A_KA
CYTAT(agarad @ Mon, 28 Jan 2013 - 10:52) *
Domy Kultury mają owszem ciekawe oferty ale to głównie z akcji Zima w mieście - ale ja bym chciała ten czas spędzić z dziećmi a nie je podrzucaćicon_wink.gif


A no to nie sprecyzowałaś icon_wink.gif.

Nie wszyscy mają tyle szczęścia i mogą ferie z dziećmi spędzać. Niektórzy pracują. Buuu...
Ludek
W naszym DK sa zajęcia, ale niestety płatne icon_sad.gif
CYTAT
Koszt 20 zł za dzień przy zapisie na całe ferie, 25 zł za dzień przy zapisie na jeden tydzień oraz 30 zł za dzień przy zapisie poniżej jednego tygodnia.
katiek
Ludek a co Diana robi w ferie? Kinga chodzi do 285 na zimę w mieście-mnie uziemiła w domu ospa Tomka.
Na Bródnie od pon. do piątku za okazaniem legitymacji w godzinach chyba 12.30-15.30 jest darmowy basen an Polonezie i lodowisko (za łyżwy się płaci)
pirania
Z muzeami- jest b. fajna akcja 1, 2, 3, Warszawiakiem jestes ty. Nawet jak sie wszystkich muzeow nie zwiedzi to zabawa jest i nauka icon_smile.gif no i przygoda icon_smile.gif
https://www.razdwatrzywarszawiak.pl/
Grażyna7
Też myślę, że śmiało możecie próbowac z Teatrem, najlepiej w Teatrze Wielkim Opera Narodowa.
A po spektaklu możecie też zjesc w super Barze&Restauracji Bubbles na tyłach tego Teatru.
jjusti18
A może ferie zimowe nad morze w Primaveraspa Jastrzębia Góra? Moi znajomi ostatnio tam byli i wrócili zadowoleni. Ponoć można tam spotkać się z najróżniejszymi atrakcjami i dla dorosłych i dla dzieci. Sama właśnie przeglądam teraz ich ofertę https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/...1-30-03-2018-r/ i zastanawiam się czy też się nie wybiorę. Propozycje wyglądają naprawdę na intrygujące.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.