To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rozliczenia Rzeczywiste w Energa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

domi
Postanowiłam zmienić rodzaj roliczeń za energię w domu letniskowym. Zamiast prognozy, chcę płacić za rzeczywiste zużycie prądu. Założyłam sobie ebok, zadzwoniłam do pani z infolinii, dostałam wskazówki i myślałam, że wszystko jest proste. Tymczasem, od tygodnia nad tym siedzę i nadal nie przystąpiłam. Zadzwoniłam po 2 dniach ponownie, wygadałam niemalże całą kartę i nawet pani nie umiała mi pomóc. Ten kto zapisywał się na rozliczenia rzeczywiste będzie wiedział o co mi chodzi. Otóz:
Najeżdzajac na zakłądkę "produkty" podobno miał mi sie rozwinąc pasek, z którego miałam wybrać poszczególne rzeczy: regulamin (przeczytać)-zgłoś usługe- wybierz... rozliczenia rzeczywiste- wpisz adres - kliknąć w kółeczko- wpisać stan licznika i to wszystko. Tylko, że u mnie, po najechaniu na "produkty" nic sie nie rozwija. Myslałam, że nie spełniam warunków sprzętowych, ale mąz sprawdził i twierdzi, że spełaniam wymagania. Wkurzyłam się dziś i wzięłam to do pracy. Pomyślałam, że w pracy jest kilka komputerów i na którymś sie uda. Nie udało się 21.gif . Też nie rozwija mi sie nic, na żadnym kompie.... czyli chyba coś mi ta kobieta namotała.....sama już nie wiem 37.gif . Z tą kobietą przez tel. robiłysmy to samo jednocześnie, do pewnego momentu....
potem u niej się rzekomo rozwijał pasek, a u mnie nie icon_rolleyes.gif . Nie chcę iść do elektrowni, stać kilka godzin ( ostatnio stałam 4 godz!!!!) i nawet nie wiedząc czy coś załatwię. Oczywiście, jeśli nie będę mieć wyjśćia, to ostatecznie pewnie to zrobię icon_rolleyes.gif , ale wolę wyczerpać wszelkie inne metody pomocy.
Jeśli, któraś wie o co mi chodzi i jest w stanie mi pomóc- to bardzo proszę blagam.gif .
chojnol
Domi, a próbowałaś może zrobić to samo w innej przeglądarce?

Wydaje mi się, że w tej chwili nie ma już w eBOKu rozwijanych menu, po kliknięciu w PRODUKTY menu masz po lewej stronie. Tylko ja już mam uruchomioną usługę rozliczeń rzeczywistych i nie wiem jak to u Ciebie wygląda icon_sad.gif
gosiagosia
czasem zmiena przegladarki i czyszczenie ciasteczek pomaga. a jak nie, to powinni przyjac zgloszenie "problem"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.