To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ENDOKRYNOLOG

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

netty5
Poszukuje namiarow na "normalnego' endokrynologa w pomorskim. Najlepiej jak najblizej Slupska ale dawajcie namiary na wszystkich ktorych wyprobowaliscie.
chodzi mi o takiego z gabinetem do usg i prawdziwego .Bo u nas sa ale bez specjalizacji a tytuuja sie lekarzami od chorob tarczycy. Jak jest glebszy temat to umywaja rece. Mam bardzo chora mame a i mi juz skoczyly wyniki.
Jesli ktoras z pomorskiego leczy sie na tarczyce to prosze o kontakt do lekarza.
Pozdrawiam.
irminka2
Moja córka chodzi do dr Obołończyka w przychodni na ul.Olsztyńskiej na Przymorzu. Przychodnia niestety prywatna, ale Pan Doktor cieszy sie bardzo dobrą sława i wspaniałym podejściem do pacjenta.

Irmina
netty5
IRMINKA ale w jakim miescie? Ile kosztuje wizyta? Dlugo czeka sie na wizyte?
grubassek:)
netty a w gdańśku by Ci odpowiadało?
netty5
GRUBASSKU po rozeznaniu zostaje mi chyba tylko trojmiasto.Obdzwonilam dzisiaj chyba cale pomorskie i terminy sa dopiero na jesien albo nastepny rok.............paranoja bo przeciez poczatek roku dopiero. 32.gif 32.gif 32.gif Jak masz namiary na sprawdzonego z usg to dawaj.
irminka2
W Gdańsku, przychodnia Endomed, 100 zł, czas oczekiwania na wizytę ok. 2 tygodni.
eve69
Ja w Gdańsku polecam dr Turek Muczyńską, nie wiem ile się czeka na wizytę, stali klienci ok tydzień - dwa.
Tusiol
Podpisuję się pod doktorem Obołończykiem. Nie tylko endokrynologicznie mądry, ale też po prostu wszechstronny lekarz. Przyjmuje tam, gdzie pisała Irminka. Podejście do pacjenta bez zarzutu.
Tusiol
Tyle, że czas oczekiwania już ciut dłuższy niż 2 tygodnie.
irminka2
No fakt, córka została przyjęta szybko, bo ma Hashimoto, a okazało się ,ze po dwóch latach starań nareszcie jest w ciąży.

Kurcze, babci Irmince już chyba nie będzie wypadało nawet bywać na maluchach icon_smile.gif icon_smile.gif.
Olcia_przyszła_mama
Wiem, że to stary post, ale jakby ktoś go kiedys przeglądał to mogę z czysta przyjemności polecić Endokrynolog:

Dr n. med. Jolanta Zdanowska-Filipczak

NAJLEPSZA!
WiolkaK
Ja chodziłam do dr Kaczorowskiej i właściwie jestem bardzo zadowolona. Przez stronę, którą wysłałam można się umówić do niej, wizyta kosztuje 120 zł, więc wydaje mi się, że to całkiem przyzwoita stawka. A dodatkowo możliwość rejestracji kiedy tylko chcę, 24 h/dobę jest jeszcze większym plusem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.