To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kolonie, obozy w górach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ATeFKa
Wiem że powinnam w innym miejscu, ale proszę przez chwilę nie przenosić, jeśli to nie problem icon_smile.gif

Poszukuję koloni, obozu dla 13-14 latków, gdzieś w górach, sprawdzonego. Proszę o sugestie, linki, namiary. Z góry icon_smile.gif dziekuję
moko.
Atefko, mój syn w podobnym wieku i on jeżdził przez 6 lat z jaworzyny.com.pl, zawsze wracał zadowolony! po 6 latach postanowił się nudzić na wakacjach u dziadków....
ATeFKa
dzięki moko, przejrzałam i poczekam na ich letnią ofertę na kolonie i obozy, bo jeszcze nie ma. Mój ciągle siedział w domu, w tym roku postanowiliśmy go gdzieś wysłać, zobaczymy co z tego wyjdzie icon_smile.gif
aniakuleczka
A czemu w górach? on lubi góry?
aniakuleczka
i gdzie jadÄ… jego znajomi?
i wolałabyś, żeby to był obóz wędrowny, czy raczej stacjonarny, ale w górach?
co on chcialby tam robić?
katiek
Kasia, ja znam namiary na kolonie w górach, ale organizator i wyjazd z Warszawy, więc nie wiem czy cię to interesuje. Organizatorzy sprawdzeni, cena przyzwoita, miejsce 4 lata temu było w porządku.
ATeFKa
CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 04 Feb 2013 - 10:05) *
A czemu w górach? on lubi góry?


Żeby pochodził, pooglądał piękne widoki, bo mamy do gór strasznie daleko i pieszo nie wróci icon_smile.gif Nie chcę go wysyłać nad morze, bo jeziora ma pod nosem i zawsze zdąży się wychlapać. Nie chcę żeby leżał plackiem na plaży, nieposmarowany ( nie posmaruje się sam, inni nie zwrócą uwagi) nie wiem gdzie jadą jego znajomi, nie ma takich kolegów co jeżdzą na kolonie, chcemy go wysłać z kuzynem o rok młodszym.

a jeszcze co on by tam chciał robić? na pewno nic, leżeć i gapić się w kompa, telewizor. O nie, te dwa tygodnie to ma być taki mini wycisk icon_smile.gif spacerki i takie tam...

katiek, może być z Warszawy, daj namiary.
Agnieszka AZJ
Julka była z Chrisem latem w Radkowie w Kotlinie Kłodzkiej. Dużo się działo, bo i mieli wycieczko krajonawcze, i rajd rowerowy, i na miejscu sporo zajęć.


P.S. PrzenoszÄ™ ten wÄ…tek na odpowiedniejsze podforum.
polowy77
Kotlina Kłodzka jest OK, bom góry nie są zbyt trudne do chodzenia, a jednocześnie ma sie kapitalne widoki, formy skalne nigdzie indziej nie spotykane (skalne miasteczka), jaskinie, trasy rowerowe, a do tego bliskość granicy z Czechami, gdzie też są piękne skalne miasteczka, a przy okazji mozna sie pochwalić, że było sie na koloniach "za granicą" icon_wink.gif
Molak
Polecam obóz w Brennej k/Wisły. wyjazd z Rospondem. Mój syn jedzie już z nimi po raz kolejny i nie może sie doczekać (14 lat). Polecam gorąco- zawsze świetna organizacja panuje na ich obozach.
moko.
Mój syn jedzie do Kościeliska i na Słowacje, z kompasa icon_wink.gif
MarikaD
Zobacz sobie na ofertę Biura Podróży Antavia. Posiadają wykwalifikowaną kadrę opiekunów. Wysyłam z nimi moje starsze dziecko i zawsze jest zadowolone. Wiem że nie jest pozostawione na obozie same sobie tylko ktoś cały czas nad nim czuwa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.