To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czujniki czadu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mikunia
Witam

Ostatnio drąże uparcie temat czujników, ale wciąż nie wiem jakie najlepiej kupi, może ma ktoś w domu i wie w 100 %, że działają. Pytam dlatego, że znalazłam w necie wątek na jakimś forum, że pan pisał, że włączyly mu się, a czadu nie było, jak je jakiś wezwany pan sprawdził okazało się, że nie działały, nie włączyłały się testowane. Mam już czujniki dymu, kupione dawno temu w Stanach, działają bez zarzutu firmy fist alert. Często na dawnej starej płytce ceramicznej zdarzało mi się włączy garczek z zupą i zostawic, dzięki czujnikowi nigdy nie doszło do pożaru.
Czytałąm, że dobra jest firma Gazex.

ProszÄ™ o radÄ™.
sdw
Mam Orno. Bardzo czujne i alarmujÄ…, kiedy trzeba.
Honey*
my mamy kupiony w biedronce firmy lutlo
dziala. w lecie jak byly upaly wlaczal sie codziennie.
panowie byli sprawdzali i jedyne co powiedzieli to dlatego ze bylo mega goraco i powieterze sie cofalo
Mikunia
Widzę że temat świeży i mało kto coś wie na ten temat.szkoda że tak szybko przeniesiony z "na każdy temat". No cóż ją póki co poprosiłam rodziców żeby zorientowali mi się w cenie tych first alert.dam znać.
Agnes84
W przypadku, kiedy piec mam w pomieszczeniu przylegającym do salonu oraz sypialni, powinnam mieć dwa czujniki? Po jednym w każdym z tych pomieszczeń?
Abotak
Fireangel, Kidde.
Pierwszy za rekomendacja specjalistow, drugi ma dobre opinie uzytkownikow
Nie musielismy na szczescie testowac w praktyce.
fifafo
u nas piec na poziomie niższym niż mieszkamy powinnam myśleć o czujnikach ?
Kocurek
CYTAT(Bogusia123456 @ Tue, 05 Feb 2013 - 16:30) *
Fireangel, Kidde.
Pierwszy za rekomendacja specjalistow, drugi ma dobre opinie uzytkownikow
Nie musielismy na szczescie testowac w praktyce.


Ten sam mamy. Nie uruchomił sie nigdy, ale chyba nie było po co? skoro żyje i piszę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.