To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Życie Pi i Niemozliwe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Chce się wybrać z Leo do kina. W repertuarze te dwa filmy. Życie Pi jest od 12 lat, ale z opisu z lekka mnie przeraża, natomiast Niemozliwe, na które oboje mamy ochote-od lat 15stu. Który lepszy i czy wogóle?
Ciocia Magda
Mąż był z Zosią na Życiu Pi - podobało się im obojgu. Moja mama też była i wyraziła wątpliwości, czy film nie był za straszny - ale Z. tylko prychnęła.
Truśka
Ja byłam z 14-latkiem zachwycony (ale czytał wcześniej książkę icon_wink.gif ). Miałam też zabrać młodsze dziecię (11 lat) ale cieszę się że tak się złożyło, że nie mógł być. Niektóre sceny były by za bardzo emocjonalne jak na niego ale to specyficzny typ icon_wink.gif
edit: oczywiście chodzi mi Życie Pi icon_wink.gif
semi
No własnie mój tez emocjonalny, dlatego myśle-nie ma tam scen okrucieństwa wobec zwierząt?
dorotale
Widziałam oba filmy. Moim zdaniem Życie Pi to dużo lepszy film. Są tam sceny jak tygrys zabija i pożera zebrę. Fantastyczne są moim zdaniem zdjęcia i efekty specjalne. Polecam wersję 3D.
semi
dzięki dziewczyny, będzie Życie Pi.
Anorektyczna Laska
A kiedy sie wybierasz?
semi
własnie wróciliśmy z Niemożliwe-bylam tylko z Jarkiem. Żałuję, ze nie zabrałam Leosia. Bardzo mi się podobało. A Leo z tatą w niedzielę na zycie Pi-ale do Gryfic Asia.
Anorektyczna Laska
Jak to z Jarkiem, nie za dobrze wam? Dzieci gdzie?
Ty tak specjalnie omijasz Gartz, nie?
semi
biorąc pod uwagę panującą tam jelitowkęicon_wink.gif.
zrobiliśmy sobie wczesniejsze walentynki, bo 14 lutego to ja mam zebranie z rodzicami do 19stej minimum, a Jarek korki do 21. dzieci z nianią 29.gif
Anorektyczna Laska
Nie mow ze obchodzisz walentynki!
jelitowka to juz wspomnienie, nie ma to jak wymowki, co? 29.gif
semi
3no toż własnie Ci pisze, że nie obchodzęicon_wink.gif
śrubka
Myślę, że lepsze będzie Życie Pi i nada się jak najbardziej dla 12-latka icon_smile.gif
Kocurek
"Pi" jak najbardziej dla 12-latka, świetny film, polecam.
Użytkownik usunięty
Pi ogladały moje 12latka i 8 latek, "Niemożliwe", tez ogladali, starsza wytrwala do końca a Misiek się pod koniec nudził, dziwne. Dla mnie "Niemożliwe" trochę się wlecze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.