To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nagłe zmniejszenie obfitości @

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Pytam, bo coś mnie zastanawia. Jestem w 3 dc. Z racji, że chodze na siłownie i obfita @ jest mi przeszkodą, od wczoraj zażywam po 2 tabletki Hemorigenu dziennie. No i właśnie .... Normalnie, w tym trzecim dniu cyklu, to powinnam mieć tak intensywne krwawienie, że wyjście z domu zakrawa o cud .... a tu prawie nic. Krwawienie jest, i owszem, nie zatrzymało się na amen ale jest skąpe- można by rzec. Możliwe, że to ten hemorigen tak podziałał? Przeciez to lek ziolowy, więc aż takie skuteczności raczej sie nie spodziewałam. A może to wpływ zwiekszonej aktywności fizycznej i zrzucenia paru cm (nie kg własnie, tylko cm) ... No zdziwiona jestem.
Oprócz tej siłowni, to zażywam właśnie w związku z nią ThermoSpeed
suplement diety o nast składzie:
Ekstrakt zielonej herbaty EGCG (55%) 500 mg , w tym EGCG Epigallocatechin Gallate 275 mg,Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 334 mg,Ekstrakt guarany (22%)
182 mg,w tym kofeina40 mg,Kofeina, 160 mg, Ekstrakt pieprzu czarnego-Piperine (95%), 5 mg Tyrozyna

Który z tych czynników mógł wpłynąć na @ ? Chyba nic groźnego się nie dzieje, nie?



Kocurek
To ciąża, ba bank diabel.gif
icon_wink.gif
Kaszanka
Na mnie mocno działał Hemorigen.
m4rusia
CYTAT(Kocurek @ Fri, 08 Feb 2013 - 11:01) *
To ciąża, ba bank diabel.gif
icon_wink.gif


W tym momencie rzucam na Ciebie klÄ…twÄ™ !!

03.gif
paula22
m4rusia Ja jak przyjmowałam ten spalacz także miałam mało obfita miesiączkę . Dobrze się czujesz po tym spalaczu ???Ja zrezygnowałam ze względu na to że serce zaczęło mi kołatać po tych tabletkach .
m4rusia
spalacz idealnie. Nic nie mam na ubocznych. Po tym hemorigenie miałam zawroty głowy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.