To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak podać picie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

yennefer
Pytanie jak w temacie. icon_smile.gif Jasiek ma pół roku, właśnie zaczęliśmy wprowadzać zupki, owoce. Po zupce zawsze daję mu pierś, on sam się tego domaga, myślę, że po prostu chce mu się pić. Chciałabym czasami zniknąć z domu na dłużej icon_wink.gif , ale J. nie chce pić nic innego. Starsi chłopcy akceptowali butelkę do picia wody, soczków czy herbatki, Jasiek nie chce butelki. Jak można podać coś do picia półrocznemu maluchowi? Zdaje mi się, że na niekapek jeszcze za wcześnie? Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii?
Tuni
A spróbuj z tym niekapkiem, wg mnie to dobry pomysł.
aisha1111
jak nie wyjdzie z niekapkiem, to chyba tylko strzykawka Wam zostanie, ale z drugiej strony w tym wieku nie powinny już wystąpić zaburzenia ssania - zwłaszcza, jesli butelkę poda ktoś inny niż mama. Ja polecam Tomee Tippie (chyba tak to się pisało).
yennefer
Dzięki, spróbuję z niekapkiem.
Aisha, to nie chodzi o to, że ja się boję o odruch ssania u Jasia, on po prostu odmawia kategorycznie butelki. icon_smile.gif
Tuni
Wybierz niekapek z takim małym płaskim gumowym ustnikiem, pamiętam że miałam coś takiego z aventu

o taki jak w linku ten pierwszy miękki 6+

https://allegro.pl/ustnik-niekapek-miekki-t...3008005748.html
agrafkaa
albo po prostu łyżeczką.
Kaszanka
Gaba piła z niekapka ale z plastikowym zakończeniem, ona nigdy nie brała do buzi niczego gumowego, nawet zabawki. Bardzo szybko załapała również picie przez słomkę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.