To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Problemik...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Atena
Dziewczyny mam takie do Was pytanie...ale kurczę...nie wiem jak je zadać...
PiszÄ™ poprostu...
ile dni macie okres???
Pytam o to bo ja mam 4 dni.Pierwszy dzień prawie nie mam drugi troszkę(skąpo raczej)i trzeci tak samo a czwarty to już prawie nie mam...
i matwię się...Mam tak odkąd dostałam okres po odstawieniu małej.Przed ciążą miałam normalnie ok 6-ciu dni.
Dodam,że mam bardzo regularnie.

Co o tym myślicie?Czy jest coś ze mną nie tak?

Atena
kasiask
U mnie po ciązy też się zmienilo. Po pierwsze, co tu akurat jest plusem, przestałam mieć bolesne miesiaczki. Po drugie to teraz mam tak - trzy dni bardzo obfite, potem dzień nic i jeszcze dwa dni srednio. Przedtem miałam bez przerw coraz mniej i około 7 dni. Może po ciązach się zmienia i już?!
adzia
Jejku, Atena, to Ty siÄ™ kobieto ciesz icon_smile.gif
Tak jak Ty teraz, to miałam przed dzieckiem, później się niestety zmieniło w drugą stronę... Ciekawe, jak będzie teraz...
anonimowy
Zawsze miałam nieregularne cykle miesiączkowe tzn(około 40 dni)ale przed ciązami było ok icon_rolleyes.gif
Teraz mam w miarę regularnie za to bardzo ale to bardzoooo obfite-trwaja tak około 7-8 dniale jest to męczące bo są obfite icon_cry.gif

Ewa
Eta
CYTAT(adzia)
Jejku, Atena, to Ty siÄ™ kobieto ciesz icon_smile.gif
Tak jak Ty teraz, to miałam przed dzieckiem, później się niestety zmieniło w drugą stronę... Ciekawe, jak będzie teraz...


u mnie identycznie icon_sad.gif
Atena zamień się
ja zawsze miałam miesiaczke góra 4 dni i takie skąpiutkie
a teraz.....
no nie wiem jeszcze właśnie dostałam 1 po ciazy okres
to już 6 dzień i końca nie widać
juz siÄ™ zastanawiam czy to na pewno jest okres icon_confused.gif
i.
A ja mam co drugi miesiąc takie słabe miesiączki - praktycznie jest to 3 dniowe plamienie. Nie wiem czy to znaczy, że jeden jajnik mi szwankuje?
MamaJiP
Przed ciążą miałam 6-7 dni a teraz mam 4 dni góra 5.
Pierwszy dzień jako tako
następne dni bardzo słabo.
Dostałam 5 marca okres i już dzisiaj nic nie ma a do środy będzie bardzo skąpo lecieć. Jeden tampaks na dzień icon_sad.gif
aluc
ciesz siÄ™ Atena
przed ciążą miałam 7-8 dni, z tego 3 dni dość obfitego krwawienia, ale do wytrzymania
teraz do 9, z tego przez pierwsze 4 leci ze mnie jak z zażynanej świnki, potem tylko plamię
Atena
dzięki kochane!!!!!!!!!!
Czyli co?nie przejmować się????

Bo wiecie co powiedziała na to moja mama???(dlatego tak się przestraszyłam icon_eek.gif )Powiedziała,że jej koleżanka tak miała i potem zaczęła przekwitać....ale ona była dużo starsza wtedy ode mnie!


A.
agaszczecin
Nie strasze tylko radze. Nalezy zapytac ginekologa czy to normalne. Moze zlecic usg dopochwowe i obejrzec jajniki. Jesli sa sprawne bez zadnych 'dodatkow' np narosle, guzki, cysty, itp to juz mozesz sie cieszyc.
lea
Atena u mnie jest identycznie jak u Ciebie i wszystko jest ok icon_wink.gif
mam kuzynke, u której okres występuje tylko 1 dzień obficie a 2 dni to tylko plamienia i też wszystko jest ok icon_wink.gif
KM
Ostatnio miałam pierwszy okres po porodzie, trwał tylko jeden dzień i był bardzo skąpy. icon_rolleyes.gif
Tajemnica
Moja miesiaczka trwa bite 4 dni, 5 dzień to lekkie plamienie
alatanta
....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.