To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry stomatolog w Krakowie na NFZ

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ulla
PotrzebujÄ™.
Aktualnie nie mogę skorzystać z tego dotychczasowego, bo to opcja dość kosztowna. Ale potrzebuję na już, tylko, że to musi być ktoś kto ma podejście do pacjenta. W moim przypadku grzebanie w paszczy wiąże się z komplikacjami - mam silny odruch wymiotny - samo sprawdzanie dalszych zębów może się skończyć w misce i pozamiatanie - już nic więcej się nie da zrobić, więc to musi być lekarz cierpliwy i z podejściem.
okko
Ja ci moge polecic tylko Å„ie wiem jakie ma terminy tego sie moge dowiedziec dopiero w poniedzialek jak bede w pracy.
marta_29
Nie lepiej iśc prywatnie? Akurat dentysta to lekarz do którego moim zdaniem najlepiej chodzić prywatnie, bo masz przynajmniej pewność fachowej obsługi. Z NFZ byłam ostatnio chyba 15 lat temu, a i tak skończyło się, że prywatny lekarz poprawiał ubytek. Może poszukaj na forach jakiś sprawdzonych stomatologów? Ja chodzę teraz do doktora Tomasza Bobka, jeśli chodzi o cierpliwość i dobre podejście do pacjenta, to jest najlepszy.
kurkawodna
też nie jestem zwolenniczką stomatologii na NFZ, powiem więcej mam trochę nieprzyjemnych doświadczeń. Ja chodze do Galerii Uśmiechu, mam cały wachlarz usług, zrobią dosłownie wszystko, czego tylko potrzeba. A jeśli martwisz się o koszty, to muszę Ci powiedzieć, że w razie czego możesz sobie na raty rozłożyć płatności.
aszka-87
Odświeżam wątek bo szukam właśnie jakiegoś dentysty w Krakowie a że dopiero się tu przeprowadziłam nie mam za bardzo kogo spytać icon_sad.gif Nie musi być NFZ, bo do dentysty jednak lepiej prywatnie. Pomożecie?
vionia
a zależy Ci na jakiejs konkretnej częsci Krakowa czy obojętnie?
aszka-87
Właściwie to obojętnie, bo wszędzie sobie bez problemu dojadę autem. Zależy mi tylko na wysokiej jakości usługach bo z tym to nigdy nie wiadomo
kuziva
To ja mogę Ci polecić gabinet na osiedlu Pułku Lotniczego. Przyjmuje tam bardzo fajna dentystka - pani Ania Król. Ma podejście do pacjenta, potrafi wszystko bardzo zrozumiale wytłumaczyć no i leczy bardzo dobrze icon_smile.gif
kociasta
Ja nie chodze do dentystow na NFZ bo sie do nich zrazilam. Znalazlam dobry gabinet na Przykopy. Nazywa sie Miazga. Dobrze lecza, a ceny nie rujnuja kieszeni icon_smile.gif
basiurek
na NFZ to nie wiem ale świetni stomatolodzy są w Studio SE+ na BAtorego https://www.studiose.med.pl/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.