To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

edukacyjnie zamiast bajek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monika 78
nie jest idealnie.. niestety musze na jakieś pół godziny dziennie włączyć coś dzieciom i już mnie trafia jak oglądają po raz setny odcinek "Jake i piraci z Nibylandii" lub Dzwoneczka na Disney Junior
dzieci to: chłpiec 6 lat i dziewczynka 3
znacie coś? najlepsza byłaby seria odcinków o życiu:)
o zwierzętach jeszcze coś znajduję ale z innymi tematami sobie nie radzę
może już czas na discovery channel, czy jest coś przejściowego?
anetadr
Jak o życiu, to "Było sobie życie" oraz inne w serii "Było sobie...". To są filmy nieśmiertelne. Dość powiedzieć, że moja Karolina jeszcze teraz ogląda swoje ulubione odcinki.

Aneta
kalarepa78
Mój niespełna sześciolatek oprócz polecanego przez Anetę "Było sobie..." (tylko "Kosmos" odradzam) uwielbia serię "Jak to działa..."
agnese
moj synek bardzo lubi był sobie człowiek - tylko hmm tam sporo o bitwach, wojnach, kradzieżach itp i nie koniecznie dla 3-latki ciekawe będzie icon_smile.gif
a może mali einsteini ?

edit a Było sobie życie to i ja chętni oglądam icon_smile.gif
Monika 78
dzięki, było sobie życie to i ja sobie chętnie przypomnęicon_smile.gif
małych einsteinów znają, czasem na to trafiamy
właściwie to jedno się do drugiego dopasuje jak trzeba:)
Pogoda
Monotematycznie będzie, ale ja mam od kilku miesięcy tylko jedno na tapecie, więc co tam.... Moje dzieci każdego dnia, regularnie "na dobranoc" oglądają odcinek "Dinopociagu". Bajka, ale jakieś tam wartości edukacyjne ma - jeśli ktoś chce się uczyć akurat o dinozaurach. Moje córki chcą... icon_rolleyes.gif
agnese
też przez to przechodziliśmy icon_smile.gif
o dinozaurach fajna jest też pradawny ląd
Monika 78
właśnie o dinozaurach to już sporo wiedząicon_smile.gif
teraz bym chciała coś o terażniejszości, życie codzienne najbardziej
pajka83
Z edukacyjnych "Umizumi"- liczenie, kształty, "Dora"- polsko-angielska "Adibu"-coś a'la "Było sobie życie". Maja uwielbia też "Marta mówi" moze nie jakaś typowo edukacyjna, ale bardzo fajna i "Franklina" 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.