To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co Wam dziś sprawiło radość?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Bianka
Znalazłam dzisiaj troche spokoju wewnetrznego i to mi sprawiło ogromna radosc icon_biggrin.gif


I perspektywa goracej zupy po powrocie z pracy icon_smile.gif
Bianka
To i ja zwierzaki sobie zapodam icon_biggrin.gif


edit: faktycznie cudne zwierzaki.....
Sokolica
O tak, zdjęcia zwierzaków icon_smile.gif i bieg Justyny Kowalczyk icon_smile.gif Ale myslę, że to nie koniec radości na dziś. Wrócę z pracy to dzieci na pewno zapewnią rozrywkę icon_smile.gif
Dorott
a ja się dziś uśmiecham jak zerkam do mojego wątku zamotkowego i coraz więcej Dziewczyn zaraża się motaniem a oczy cieszą Wasze dzieła icon_smile.gif
wrona_j
Rano uśmiechnięte dzieci a teraz piękne słońce za oknem. Mam nadzieję, że po wyjściu z pracy zdążę się jeszcze nim nacieszyć.
Kaszanka
Dzisiaj sprawi mi ogromną radość to, że jak wrócę do domu to mój pies będzie nadal w klatce i nie będzie mnie witał w progu.
Ogólnie dzisiaj radość sprawia mi to myśl, że jutro jest piątek.
Bianka
A ja uwielbiam jak mnie moj piesek wita w progu wtedy sie tak strasznie cieszy calym soba nikt tak sie nie cieszy na moj widok jak ona icon_biggrin.gif

Kaszanka dlaczego Twoj piesek jest w klatce?
Kaszanka
Bianka, ponieważ wolałabym mieć w całości swoje nieliczne meble oraz ściany i podłogi 06.gif
Elak
CYTAT(Dorott @ Thu, 28 Feb 2013 - 16:18) *
a ja się dziś uśmiecham jak zerkam do mojego wątku zamotkowego i coraz więcej Dziewczyn zaraża się motaniem a oczy cieszą Wasze dzieła icon_smile.gif


A mnie właśnie sprawiło radość zrobienie zamotkowego naszyjnika 06.gif.
Dzięki Dorott.
Tuni
Mnie dziś ogromną radość sprawiła Dabriza icon_smile.gif
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję przytul.gif
Dabriza
Tuni i wzajemnie icon_biggrin.gif
a ja dzis cieszę się bo:
-pięknie świeciło słońce
-i koncertowały wiosennie zapowiadająco ptaki
-I cieszy mnie to ,że mi jakoś lżej na sercu
-i że katar trwa juz trzeci dzień..więc pomału z górki;)
-dziewczynki były dzis grzeczne w przedszkolu
-cieszy mnie to, że juz niedługo będę z moją rodzinką
w sumie to jest wiele takich małych/duzych powodów do radości...
ana
wcześniejsze wyjscie z pracy choć W. kaszlący,
ładnie błyszczący szary lakier na moich paznokciach - choć nie jest to nowy nabytek

Żoanna
co prawda bez słońca w naszych górach i choroba się zbliża.....ale grzaniec sprawił radość 29.gif
m4rusia
A ja dzisiaj miałam bardzo przyjemne zakończenie dnia. Mój szef (były dyrektor szkoły muzycznej) zagrał na fortepianie, specjalnie na moją prośbę Marsz Weselny Mendelssona icon_smile.gif Cuuuudo icon_smile.gif
fifafo
A ja się dowiedziałam ze na stanowisko które się ubiegam niedługo zostanie ogłoszony konkurs icon_smile.gif czyli ze jest perspektywa pracy icon_smile.gif ot moja radość icon_smile.gif i dostałam całkiem bez okazji od przyjaciółki książkę na cały rok i nie jest to kalendarz:)
Agalu
CYTAT(Bianka @ Thu, 28 Feb 2013 - 15:58) *
Znalazłam dzisiaj troche spokoju wewnetrznego i to mi sprawiło ogromna radosc icon_biggrin.gif
I perspektywa goracej zupy po powrocie z pracy icon_smile.gif


Mi zdecydowanie największą radość sprawiło słońce , tak jak i wczoraj odrazu dostałam energii do życia:)
Agnes84
Słońce ,tekst Amelki do mnie: "chodź tu daj buziaka moja przyjaciółko" icon_wink.gif , pizza i wino z mężem po pracy oraz bardziej przyziemnie- promocja 50% na dość drogi krem, do którego przymierzałam się dłuższy czas i w końcu nabyłam
Agnieszka AZJ
Jamie Cullum i jego koncert w Royal Albert Hall - niestety nie byłam tam osobiście, ale puściłam go sobie w pracy i tylko jemu zawdzęczam, że przewalilam wyjątkowo meczące porządkowanie papierów i umieszczanie ich w odpowiednich teczkach.
Orinoko
Ktoś dziś docenił moją pracę i powiedział mi o tym 06.gif
I trochę wysiłku fizycznego na zumbie.
I krewetki na kolację by mąż 03.gif
I słońce za oknem też.
Pogoda
Z samego rana udało mi się ustalić w jaki sposób zsynchronizować kalendarze google z IPhonem. Okazało się, że jest to łatwe, szybkie, i działa! A spodziewałam się, że albo jest to albo niemożliwe, albo trudne albo drogie icon_wink.gif.
Sokolica
Dziś radość sprawiło mi sprawienie rano radości moim dzieciom i ich wesołe podskoki przed wyjściem do szkoły icon_smile.gif
aniakuleczka
nie uwierzycie - ale Pani w urzędzie
była taka miła, tak kompetentna i wszystko spokojnie tłumacząca i z dowcipem
że aż mi miło było

no i zostałam przedsiębiorcą!!!
domi
Ja mam radość.... zrobiłam sobie dzień wolny w pracy i nie powiedziałam o tym córce, mężowi, nikomu 06.gif . Żeby nie było: "a może pójdziesz coś załatwić, może przyjdziesz po mnie szybciej, może zadzwonisz gdzieś tam i się dowiesz.... " icon_twisted.gif . Córka po szkole pójdzie do koleżanki, a więc mam dzień dla siebie i tylko dla siebie. Mogę leniuchować, ogladać tv bez obawy, że ktoś przełączy na swój ulubiony program. Mogę posłuchać "swojej" muzyki bez pretensji, że za głosno, że za nudno itp. Moge też poczytać w spokoju co chcę lub zwyczajnie sie zdrzemnąć.... tak mało, a tak cieszy 06.gif .
wrona_j
Zaglądnięcie na nasze forum 03.gif
Joanna 81
przesyłka, którą dziś otrzymałam icon_wink.gif
Agnieszka AZJ
Zakupy z supermarketu, które do mnie przyjechały o 10 rano i tym samym odfajkowałam jeden z najważniejszych punktów programu na piątek icon_wink.gif
Ciocia Magda
SŁOŃCE!
Bianka
Mi dzis radosc sprawilo pol godziny rano z ksiazka icon_biggrin.gif

No i oczywiscie piatek mnie cieszy poniewaz jutro sie wyspie.
irminka2
TAKŻE SŁOŃCE!

I mi , fance skoków narciarskich , wczorajsza wygrana Kamila Stocha, sprawił mi wielka niespodziankę na urodziny icon_smile.gif.
Martalka
Deszcz mi sprawił trochę radości, bo gdy pojawił się, zniknął lodowaty wiatr (wolę deszczyk).

I Bart, który robi postępy w szkole (wczoraj miałam okazję czytać jego opowiadania, i byłam pod wrażeniem!) i to, że zachował się dzisiaj b. odpowiedzialnie w pewnej ważnej sprawie.

Raczkujący nieumiejętnie Jasio (nowa umiejętność).

Spotkanie na play grupie z koleżankami i ich dziećmi, oraz z przemiłą p.logopedą, która rozwiała trochę moich wątpliwości icon_smile.gif

Paczka smartiesów pożarta w tajemnicy 04.gif

Kilka uśmiechów od innych przechodniów, kilka przepuszczeń w drzwiach, pomoc sąsiadki w dorobieniu klucza do bramy icon_smile.gif


Chyba muszę codziennie sobie wypisywać takie małe przyjemności. Jest tego sporo, takie *****ołki, a czasami niepotrzebnie skupiam się za bardzo na negatywnych chwilach dnia!
Zuzia
Koleżanka z pracy, to ktoś, ale radość sprawiła 06.gif
Dor
Wieczorny spacer z mężem.
Właśnie wróciliśmy i pijemy pyszną herbatkę przygotowaną przez syna.
Bianka
CYTAT(Joanna 81 @ Fri, 01 Mar 2013 - 15:08) *
przesyłka, którą dziś otrzymałam icon_wink.gif


Joanna81 moja wyobraznie pracuje icon_wink.gif
Maadzik
Dziecko, które po raz pierwszy bez pomyłki wyrecytowało wiersz na konkurs.

I pierwsza wypatrzona w tym roku biedronka.
an.tośka
Pierwsze promienie słońca od wielu tygodni i szaleństwa z chłopakami na dworze icon_biggrin.gif
dionizess
Ten wątek sprawił mi radość a poza tym odwiedziny moich przyjaciół pomimo, że trwały dosłownie 5 minut, no i słoneczko, słoneczko i jeszcze raz słoneczko.
okko
Moja nowa koszulka nocna ktora sobie uszylam dzisiaj.
Od dawna sypialam w paskudnych juz pizamach i czas na zmiany na wiosne
oliwia02445
Seria wygranych w kurniku na literakach, to sprawiło mi wielka radość, oraz to, ze znowu znalazłam chwilę żeby pograć 03.gif
Joanna 81
CYTAT(Bianka @ Sat, 02 Mar 2013 - 11:55) *
Joanna81 moja wyobraznie pracuje icon_wink.gif

06.gif 03.gif

Dzis radosc sprawila mi moja mlodsza pociecha, kazdy jej usmiech dodaje mi sil i checi do zycia icon_wink.gif

Ammm
Odwiedziny Tolali i piękna pogoda.
Bianka
Dzis radosc sprawia mi perspektywa wyjscia do knajpy w babskim gronie icon_smile.gif zaszalejemy z okazji naszego swieta.
Sokolica
1. Drobny upominek od właściciela sklepu, w którym robię co rano zakupy i kwiatki od męskiej części współpracowników - to z okazji Dnia Kobiet icon_smile.gif
2. W miarę szybkie pozbycie się lodu z wszystkich szyb samochodu i wyjechanie spod domu oblodzonym podjazdem bez uszczerbku icon_smile.gif
3. Zaraz łikend icon_smile.gif
4. Siedzę w ciepełku a na zewnątrz paskudna pogoda icon_smile.gif
5. Tyle mam powodów do radości a tu dopiero wczesne popołudnie więc do wieczora jeszcze się uzbiera 06.gif
...asia...
Mi dzisiaj ogromną radość sprawił wyjazd starego i to że nie muszę na niego patrzeć bo chyba bym go ukatrupiła. Zwalcie na hormony ciążowe icon_wink.gif
Tuni
Po raz kolejny namacalnie uświadomiłam sobie ilu wspaniałych i bezinteresownych ludzi jest wokół mnie.

W skrócie sprawa wygląda tak:
W klasie syna jeden chłopiec złamał nogę. Żeby mógł wyjść z domu potrzebny jest wózek, w dodatku taki specjalny z mozliwością trzymania tej nogi w poziomie. Zasiadłam przed komputerem w poszukiwaniu jakiejś wypożyczalni. Coś znalazłam, zadzwoniłam okazało się że tam nie ale pani podała mi telefon do innej firmy, tam też nie ale znowu kolejna miła pani podała mi numer do kolejnej firmy. Zadzwoniłam i po krótkiej rozmowie i dokładnym przedstawieniu jakiego konkretnie wózka szukam, dowiedziałam się, że z naszej klasy dwoniły już cztery osoby w tej samej sprawie. Tak wiem, słaba koordynacja icon_smile.gif ale to nie o to chodzi, fantastycznej jest to, że w klasie gdzie jest dwadzieścioro dzieci już piątka rodziców (tych czworo przede mną i ja) zainteresowało sie sprawą i chciało pomóc. Akcja "wózek" icon_wink.gif miała miejsce wczoraj po południu. Wieczorem dowiedziałam się, że po mnie też dzwoniło jeszcze kilka osób.

Dziób mi się od wczoraj uśmiecha. Tak mi radośnie i lekko, że normalnie nad ziemią chyba latam icon_smile.gif

Ostatecznie po rozmowach telefonicznie i mailowo, ustaliliśmy że sprawę do końca doprowadzi jeden z tatusiów. Dzisiaj rano pojechał po wózek ( bo był do odebrania jakieś 50km od nas) i aktualnie przystosowuje go dla tego chłopca (montuje jakąś podpórkę pod nogę bo z podpórką mozna wypożyczyć dopiero za dwa tygodnie a po co czekać ). Na jutro powinien być gotowy.
ajlonka
... piękne słońce, które świeciło, cudnie grzało i pomagało ładować akumulatory. 06.gif

Zebrane bazie, które tak fajnie na tym słońcu się zbierało, że na 3 palemki starczyło 03.gif

Radość mojego dziecka, jego rozpromienione oczka jak na spacerze podwórkowy kotek łasił się do niego, ocierał i mruczał

Dobrze, że było tak pięknie bo popołudnie łatwiej było przyjąć
Joanna 81
Może nie dziś, ale w ostatnim czasie radość sprawiło mi spotkanie z dawno nie widzianą bliską znajomą i możliwość wspólnego spędzenia weekendu icon_wink.gif
domi
Inspektor z zUS-u miał w godzine przeprowadzoną kontrolę. Nie wykryto błędów.... uffff. Dzięki temu mogłam wyjść z pracy wcześniej, do chorego dziecka.
Bianka
Dzis mi radosc ogromna sprawilo to ze zebralam sie w sobie i posprzatalam lazienke icon_biggrin.gif

Wczoraj natomiast duzo radosci sprawil mi obcy pan ktory bezinteresownie pomogl mi zamknac klape w moim aucie icon_biggrin.gif
ana84
a mi ogromną radość dzisiaj sprawiło słońce, na które czekałam całą zimę icon_smile.gif
brzózka4
Słońce, to, że przestało mnie boleć gardło i fakt, że obejrzałam kolejny odcienk Dextera.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.