To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

silikonowy stanik?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tuni
Przy okazji innych zakupów, zauważyłam takie coś:
https://allegro.pl/najnowszej-generacji-biu...3060108084.html

Przyznam, że nie jestem przekonana do tego wynalazku ale może się mylę.
Używałyście? Czy to spełnia swoją funkcję?
lornetka
Spełnia pod warunkiem, że nie ma się dużych piersi icon_wink.gif
Tuni
Niedźwiadku, a czy to nie odpadnie w czasie użytkowania?
Agnes84
Tuni nie odpadnie icon_smile.gif silikon pod wplywem temperatury przykleja sie do ciala i trzyma dosc dobrze
okko
Sprawdza sie przy biuscie A-B przy wiekszym nie
mlovea
Potwierdzam, tylko przy niewielkim biuście. Kupiłam, nigdy nie nosiłam, wygladałam jak 'dojna krowa' icon_wink.gif
Biustonosz nie unosił piersi.
Spaść nie spadnie, chociaż w luźnej bluzce nie czułabym się pewnie.
Tuni
Ciągle miałabym wrażenie, że mi któraś pierś "wyskoczy" icon_wink.gif
mlovea
Szybciej wyskoczy ze zwykłego stanika, bo ten jest do niej przyklejony icon_wink.gif

edit:
Ale nie polecam.
lornetka
Mam miseczke C i taka tez utrzyma, odpasc jnie odpadnie, bo dobrze sie przykleja. Uzywam go tylko na wyjatkowe okazje, do sukienek wieczorowych . Na co dzien nie polecam.
lena77
czyli splaszcza biust? i nie tworzy sie taka fajna kreska po zebraniu piersi?
Tuni
A czy taki silikon na piersiach przez cały dzień nie spowoduje jakiegoś odparzenia?
Qrczę , myślałam, że to jakiś dziwny wynalazek a teraz normalnie mnie to zaciekawiło, chyba będę musiała spróbować icon_smile.gif
joanaz
ja noszÄ™ do wieczoroych sukienek - wtedy gdzy nie moge miec stanika.
Jedyna wada, że po zdjęciu widac jak spocona jest skóra i mam wrażenie takiego mocnego naciągnięcia.

joanna
dankin-82
noszę jak muszę ale mnie okropnie deneruje, nie czuję się w nim do końca komfortowo
ewela
Ja miałam coś podobnego- ale w formie plastrów silikonowych przyklejanych do piersi.
Nie polecam

Najjpierw się wykąpałam, nasmarowałam smarowidłami... i przykleiłam plastry- hiihhi jeden odpadł,zanim przykleiłam drugi.
aha...nauczka- nie uzywać kremów na piersi przed uzytkowaniem takiego czegos.

2ga para się przykleiła....jednak czułam dyskomfort, piersi się pociły i bałam się,ze się odkleją(dobrze,ze sukienka była "trzymająca" biust.
Nigdy więcej takich "używek"...chociaz ja i "źle znoszę" silikonowe ramiączka do staników.

Pozdrawiam
Ewela
agapii
CYTAT(lena77 @ Mon, 11 Mar 2013 - 09:53) *
czyli splaszcza biust? i nie tworzy sie taka fajna kreska po zebraniu piersi?


Nie tworzy się taka fajna kreska icon_smile.gif przynajmniej nie u mnie. Badziewie jakich mało.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.