To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ból w klatce piersiowej przy wysiłku fizycznym

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Martucha_
Zaczęło się wczoraj, choć z rozmowy z moją córką wynika, że na lekcjach w-f pobolewa ją, gdy biega. Nic nie mówiła do tej pory... Ale dziś podczas ćwiczeń wcale nie tak intensywnych (sport na Xbox, bieg w miejscu) musiała przestać ćwiczyć z powodu bólu w klatce piersiowej. Ona wysportowana jest, ma sporo ruchu na co dzień. Wcześniej nic takiego się nie zdarzało, nawet podczas bardzo intensywnego wysiłku (intensywnego pływania czy biegania). Ja oczywiście już poczytałam, już wybieram się do lekarza, ale może macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Bo siedzę i się martwię icon_sad.gif
Aneczka
Na wieńcówke za młoda icon_wink.gif
Jak byłam dzieckiem, miewałam coś takiego - jak dłużej pobiegałam, szczególnie gdy było zimne powietrze, robiło mi się duszno i bolało w klatce. Nie byłam niewysportowaną kluseczką, żeby była jasność. Ale wszyscy to lekcewazyli icon_sad.gif
I dopiero, gdy byłam dorosła i złapał mnie atak duszności, jak bawiłam się z kotami, na które jestem uczulona, pokojarzyłam te dwie dolegliwości - to była astma wysiłkowa, prawdopodobnie jako pierwsza manifestacja astmy w ogóle.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.