To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przewodnik po wrocławskich podstawówkach - szukam

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorka
W ubiegłą środę 3 marca do dolnośląskiego dodatku Gazety Wyborczej dołączony był opis podstawówek we Wrocławiu. Czy któraś z Was go ma? Próbowałam znaleźć w archiwum GW w internecie, ale nie udało mi się icon_sad.gif . Pomożecie mi to znaleźć? Mój starszak chodzi do przedszkola, które zamierzają zlikwidować od września, a niestety dla 6 latków przewidzieli tylko "zerówki" icon_evil.gif , dlatego szukam jakichś informacji o różnych szkołach w okolicy icon_confused.gif Najbardziej interesują mnie szkoły: nr.23 na ul Przystankowej i nr.34 na ul. Gałczyńskiego, i nr.47 na ul. Januszowickiej. Jeśli są mamy, których "maluchy" chodzą do tych szkół to prosiłabym o ich opinię (na forum lub pw)
cola
Ja też szukam tego przewodnika po podstawówkach wrocławskich. Dorka jak znajdziesz, to daj mi znać. Z góry dziękuję.
Ptysiak
a ja chodzilam do 47 icon_lol.gif
Dorka
Mój mąż też, ale to było sporo lat temu icon_cool.gif i pewnie wiele się zmieniło.
skanna
Dorka, tego szukasz icon_question.gif
Dorka
Nie wiem, czy to właśnie ukazało się w GW, ale takich informacji szukałam. Wielkie dzięki. Choć rozmawiałam z panią ze szkoły nr.23 i ona powiedziała, że świetlicy nie ma (a w tej informacji podają, że jest icon_eek.gif ) Może tylko dla "zerówkowiczów" świetlicy nie ma icon_eek.gif , ale tego to już całkiem nie rozumiem, bo zajęcia się kończą o 13.00 - (Likwidując przedszkole, miasto nie zaproponowało sześciolatkom innego przedszkola...tylko "zerówki", ale jak odebrać dziecko o tej godzinie jeśli się pracuje icon_evil.gif )
cola
Jaka szkoda, nie ma na tej stronie opisu szkoły, która mnie interesuje, a mianowicie SP nr 42 icon_sad.gif Chciałam się przejść tam osobiście i porozmawiać z panią dyrektor, ale to jest możliwe tylko do godz. 15-tej, a ja jestem jeszcze wtedy w pracy icon_sad.gif
ez
https://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35752,1364268.html
tu macie opis szkół nie wiem na ile się przyda
Dorka
Dzięki Ez icon_smile.gif , skanna już nam podała ten link, ale pwenie nie zauważyłaś icon_wink.gif
Ewcia!
CYTAT(ez)
https://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35752,1364268.html
tu macie opis szkół nie wiem na ile się przyda


to jest informacja z zeszlego roku!
Ewcia!
CYTAT(Dorka)
Nie wiem, czy to wÅ‚aÅ›nie ukazaÅ‚o siÄ™ w GW, ale takich informacji szukaÅ‚am. Wielkie dziÄ™ki. Choć rozmawiaÅ‚am z paniÄ… ze szkoÅ‚y nr.23 i ona powiedziaÅ‚a, że Å›wietlicy nie ma (a w tej informacji podajÄ…, że jest  :shock: ) Może tylko dla "zerówkowiczów" Å›wietlicy nie ma  :shock: , ale tego to już caÅ‚kiem nie rozumiem, bo zajÄ™cia siÄ™ koÅ„czÄ… o 13.00 - (LikwidujÄ…c przedszkole, miasto nie zaproponowaÅ‚o szeÅ›ciolatkom innego przedszkola...tylko "zerówki", ale jak odebrać dziecko o tej godzinie jeÅ›li siÄ™ pracuje icon_evil.gif )


nie zazdroszczę wam tej przykrej sytuacji (zamkniecia przedszkola), ale moze poszukaj w blizszej czy dalszej icon_wink.gif okolicy innego. Ja w kazdym razie próbowalabym posłac dziecko do zerowki przedszkolnej nawet kosztem większej odległości. (u nas na wsi przedszkoli mamy nadmiar ).No, chyba,że ta wasza szkolna jest jakaś świetna icon_smile.gif . Spróbuj popytać rodziców dzieci, które tam chodzą lub chodziły.
powodzenia, Ewa
Dorka
Okzało się, że ten wcześniejszy opis podstawówek dotyczył szkół niepublicznych https://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35766,1962752.html - tutaj można go znaleźć. W najbliższą środę 24.03 w dodatku dolnośląskim GW ma ukazać się spis podstawówek publicznych.
Póki co zapisałam dziecko do zerówki w szkole do której będzie potem chodził. Obejrzałam sale, rozmawiałam z panią i kilkoma rodzicami - wrażenia dość pozytywne. Problem odbierania dziecka nadal czeka na rozwiązanie, ale coś musimy wymyśleć icon_rolleyes.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.