To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lampa sufitowa do pokoju synka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

promyx
Jestem przed zakupem lampy sufitowej do pokoju synka, chcę żeby była fajna, taka dziecięca, ale nie to jest najważniejsze, ma też dawać dużo światła, żeby żarówki do niej mogły pasować też takie energooszczędne. Co polecacie? Bo oglądam i ceny są różne, a nie chcę umoczyć w czymś co będzie w efekcie bublem.
pomóżcie, może swocicie swoje lampy;)?
Pogoda
Lampy Klik

Nie wiem czy to przypadkiem nie będzie niedozwolona reklama, jeśli tak proszę Adminów o usunięcie linku, ja w każdym razie polecam gorąco lampy firmy Klik! z Żor.

Mają piękne wzory, których nie widziałam nigdzie indziej (chociaż bywają plastikowe podróbki) lampy są drewniane, na prawdę solidnie wykonane, w wielu wersjach kolorystycznych (mogą też zrobić wersję kolorystyczną na zamówienie), malowane eko-farbami i ceny nie zwalają z nóg.
Maadzik
U nas podstawą była kolorystyka, łatwość czyszczenia (czyli im mniej zakamarków tym lepiej) i to, żeby żarówki wchodziły z takimi zwykłymi gwintami, żeby nie było problemów z dokupieniem.
promyx
Dzięki za odpowiedzi, tylko jak z tym światłem jest, na ile żarówek macie lampy?
promyx
Ładne te lampy z Klika, a jakie ceny bo nie mogę znaleźć
ana
W. ma 3 lampy w pokoju o pow. ok 12m2: do odrabiania lekcji, przy łóżku do czytania, sufitowa. poza halogenami nie ma takiej lampy która idealnie doświetli pokój.
lampy tzw "dziecięce" sprawdzą się kiedy nawiążą do stylistyki/wystroju pokoju np. dzungla i małpka na pod sufitem, nie utoną w powodzi zabawek
promyx
CYTAT(ana @ Sun, 17 Mar 2013 - 09:32) *
W. ma 3 lampy w pokoju o pow. ok 12m2: do odrabiania lekcji, przy łóżku do czytania, sufitowa. poza halogenami nie ma takiej lampy która idealnie doświetli pokój.
lampy tzw "dziecięce" sprawdzą się kiedy nawiążą do stylistyki/wystroju pokoju np. dzungla i małpka na pod sufitem, nie utoną w powodzi zabawek


o jakiejś dodatkowej lampce też myślałam, ale na razie szukam sufitowej, taka dżungla musi fajnie wyglądać a nie widziałam takiej nigdzie:-) masz taką? zdradzisz gdzie kupiłaś i jak wygląda? ile ma żarówek? bo nie wiem czy 2 czy 3 wybrać.
ana
kolega W. ma tak urządzony pokój: meble to najprawdopodobniej Vox - skrzynie ala kolonialne z okuciami, nie wim gdzie kupiono resztę
Swiatlomierz
Dla mnie taka lampa powinna dawać tylko lekkie, ciepłe światło. Najlepiej kloszem do góry. Tak żeby nie denerwowało i dziecka i rodzica icon_wink.gif
kjoasia
Przed dobraniem oświetlenia radzę o tym poczytać. Też miałam dylemat jaką lampę kupić, a tak właściwie to żeby oświetlić pokój dziecka nie wystarczy jedno źródło światła. Na jednym z blogów znalazłam ciekawy wpis, może Tobie też pomoże icon_smile.gif wrzucam linka -> wpis
śrubka
Wybór lamp do pokoju dzieci jest całkiem spory o czym łatwo można się przekonać przeglądając oferty sklepów. Jest ich też kilka rodzajów, więc na pewno przed zakupem warto jest się zapoznać z podstawowymi informacjami: https://swiatmamy.pl/jaka-lampa-sufitowa-do...a-5-przykladow/ żeby wiedzieć czym się kierować przy wyborze. To nie tylko oświetlenie, ale i istotna część aranżacji pokoju dziecka.
kasiakowa06
Proponuję zobaczyć jakie ciekawe lampy do pokoju dziecięcego mają oni w swojej ofercie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.