To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Biustonosze do karmienia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anorektyczna Laska
poleccie jakis sprawdzony sklep co?
Najlepiej jakby nie kosztowaly wiecej niz 100 zl bo potrzebuje pare sztuk.
To musi byc jakis sklep gdzie beda duze rozmiary takie do G czy nawet H.
W normlanych sklepach sporo tego jest, ale co to za rozmiary? 75 jest tylko do D, a jak juz ma byc E czy wieksze miseczki to obwod od razu jest 80 albo nawet 90...
kalarepa78
Asia - na poczatek zaznaczam - nie ciepię chodzić po sklepach, co się tylko da kupuję przez internet, ale akurat w przypadku biustonosza - imho warto osobiście pójść do sklepu i przymierzyć kilka modeli.
Anorektyczna Laska
no wlasnie tu gdzie mieszkam, nie ma nic.
Tylko rozmiary typu 75c i d, a potem juz 80 b i c , nastepnie 90 c i d.
Mafia
Jeśli znasz effuniaki, to one są też w wersji do karmienia.
Anorektyczna Laska
Nie znam Mafia, co to?
mama4
Tutaj:

https://www.belle-lingerie.co.uk/search/key.../nursing%20bra/


Te modele Panache, ktore sa akurat w promocji sa calkiem dobre; mialam model Lorne i byl naprawde OK;

i jeszcze tutaj, tyle, ze bedzie drozej (chociaz nie placi sie za przesylke):


https://www.asos.com/search/nursing-bra?hrd...p;q=nursing+bra

mialam z firmy hot milk icon_mrgreen.gif i bardzo lubilam ten biustonosz;

asas87
koleżanki moje bardzo sobie chwalą biustonosze firmy ALLES dostepne na allegro. Mają na pewno 70G bo koleżanka nosi, a pewnie i większe miseczki sztywne, miękkie koszt do 100zł nie więcej coś koło 50-80zł

ważne żeby się dobrze wymierzyć i najlepiej kupić miseczkę rozmiar większą niż zwykle
MamaJulki
A ja miałam 2 sztuki z alles i nie polecam icon_sad.gif rozciągały się (właśnie te tanie z allegro). Poza tym od początku źle podtrzymywały ciężki biust, materiał za słaby...
Generalnie nie szaleje z kasą jeśli chodzi o ciuchy - wręcz ubieram się w lumpeksach.
Ale uważam, że porządny biustonosz to podstawa, zwłaszcza przy sporym biuście (a miseczka G i H już się do nich zalicza). Lepiej kupić mniej droższych niż mieć kilka, z których żaden nie będzie ideałem...

Fajny biustonosz kupiłam z Anity na allegro coś około 160 zł kosztował już z przesyłką.
Nie polecam natomiast Melissy - obwód się rozciągnął a miseczka skurczyła po praniu icon_sad.gif po kilku praniach wyszły fiszbiny.
Mafia
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Mon, 18 Mar 2013 - 22:10) *
Nie znam Mafia, co to?


A to. Te staniki świetnie podtrzymują w ogóle, są na konstrukcji zwykłych. Gdybys rozważała je, obmierz się porządnie, nie zaniżaj obwodu, bo są dość ścisłe.
Agula9
Poszukaj na allegro, napewno coś znajdziesz ja kupowałam 75 F są też większe z firmy Linaise (czy jakoś tak) cenowo niedrogie ok 20-30 zł takie zwykłe, ale do karmienia pewnie niewiele więcej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.